Tribuna/Футбол/Блоги/Овертайм/4 героїв нищівної перемоги України над Вірменією

4 героїв нищівної перемоги України над Вірменією

Індивідуальності вирішили епізоди.

Блог — Овертайм
24 вересня 2022, 23:23
31

Матч Вірменія - Україна видався унікальним. Наче перемога 5:0 повинна викликати захват і від результату, і від гри, але цього немає.

Олександр Петраков обрав більш агресивну, але прямолінійну схему 3-4-3 та змінив всіх 11 гравців в порівнянні з розгромною поразкою з Шотландією. І насправді створювати моменти більшу частину матчу нам було не так і просто.

Ми забили все, що змогли створити та навіть трохи більше, а один з найгірших та безвольних захистів в європейському футболі наробив помилок на декілька матчів вперед. Можна сказати, що все, що не залетіло в сумнозвісному матчі з Вельсом, зайшло зараз.

Проте, було б лицемірством сказати, що нема кого хвалити за цей матч. Виграла команда, в якої кращі гравці вирішили долю конкретних епізодів. Вірмени в першому таймі, здається, при рахунку 0:0 не забивали віч-на-віч, а ми реалізовували кожен полумомент.

Тому і варто в цьому випадку говорити про головних індивідуальних героїв матчу, які визначили результат. Аплодисменти їм, що зробили все, щоб довести цей розпочавшийся не так і вдало матч до такого нескромного рахунку.

Віктор Циганков

В складному першому таймі та до другого голу у другому таймі був чи не єдиним гравцем, який індивідуальними діями перетворював перевагу України в володінні в небезпеку у воріт Вірменії.

Не зміг реалізувати віч-на-віч з гострого кута, але створив момент для передачі Зубкова на Тимчика класним відкриванням в штрафній та своєчасною передачею у вільну зону. В другому голі відчув Зубкова за спиною в кращій позиції після передачі Тимчика та пропустив м'яч.

Фактично ці дві ключові дії вирішили матч. Шкода, що Віктора не вистачає на весь матч, бо перед заміною він вже виглядав якно втомленим.

Олександр Тимчик

Схема 3-4-3, яку обрав Петраков на матч, як ніяка інша дозволяє Тимчику демонструвати свої сильні якості - це агресивність, витривалість та швидкість. Фактично Тимчик був правим форвардом збірної України, тоді як Циганков та Зубков, які постійно мінялись флангами, уходили в середину.

Тимчик був значно агресивнішим за Віталія Миколенка, підключався навіть у воротарський майданчик - і був за це нагороджений першим голом на пусті ворота. А потім до нього додав ще й асист в другому голі.

Фактично, як і Циганков, був ключовою фігурою перемоги, бо після 2:0 в ній вже не було сумнівів.

Олександр Зубков

Важко сказати, що провів видатний матч з точки зору цільності гри. Але зробив 1+2 в тих епізодах, де команда таки доходила до створення моментів. Головна риса Зубкова в цьому матчі - вміння класно відкритись та знайти вільний простір навіть при низькому блоці вірмен. Цей елемент був присутній у всіх трьох голах, в яких Олександр взяв участь.

Артем Довбик

Почав матч в запасі - і дуже вдало вийшов на заміну. Україна не надто вдало почала другий тайм, але забила з першого ж моменту. Проте, перелому в грі, щоб вірмени посипались, одразу не сталося. Все змінилось, коли Довбик замінив інертного Яремчука, додавши потужності атакам.

Взяв участь у всіх трьох голах, коли був на полі: двічі продавив захисників корпусом та забив, а до цього бонусом додав скидку на Ігнатенка.

Потужні 25 хвилин від Довбика. На жаль, не проти Шотландії.