Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/В УПЛ буде перший в історії клуб з Черкас! ЛНЗ вибив «Інгулець» у стиках та піднявся в еліту

14 червня 2023, 20:30
32

ЛНЗ: Самойленко - Норенков (Синьогуб, 90+5), Муравський (Тарасенко, 55), Лопирьонок, Солдат - Савін (Нехтій, 71), Копил (С. Шестаков, 54), Хамлюк, Бойко, Тищенко - Галенко (Нич, 53)

«Інгулець»: Паламарчук - Смоляков, Кучеренко, Ковальов, Клименко - Козак (Одарюк, 81), Запорожець, Коробенко (Сидоренко, 79), Кухарук (Кравчук, 46), Козиренко (Сітало, 46) - Марусич (Резепов, 75)

Першоліговий ЛНЗ в другому стиковому матчі за місце в УПЛ із представником еліти «Інгульцем» переміг вдома 2:1, вигравши протистояння загалом з рахунком 3:2 та ставши першою командою з Черкас в історії Премʼєр-ліги.

🔹 Перший тайм зустрічі в Черкасах пройшов за переваги господарів. Що позначилось на рахунку.

Команда Олександра Ковпака виграла першу половину зустрічі з рахунком 2:0 завдяки голу та автоголу.

На 17-й хвилині ЛНЗ забив, коли Савін в дотик влучно замкнув передачу Тищенка в штрафний суперника.

Другий гол стався на 30-й хвилині і підкреслив домінацію господарів. Той же Савін навісив у карний суперника, де півзахисник гостей Коробенко головою зрізав у власні ворота. 3:1 за сумою двох матчів.

🔹 Ще до перерви «Інгулець» міг скорочувати відставання. На 37-й хвилині Козиренко після передачі Козара з району 11-метрової позначки зарядив вище воріт.

Але те, що не вдалось під кінець першого тайму, вдалось на початку другого. Сітало добив мʼяч у ворота Самойленка після подачі з кутового та сейву голкіпера.

🔹 3:2 за сумою двох матчів, і інтрига загострилась до краю. Ще один гол «Інгульця» означав, що за такого рахунку саме гості виграють цю дуель за місце в УПЛ — за правилом виїзного голу, яке ще діє в українських стиках.

Але ЛНЗ встояв, хоча на 81-й хвилині ледь не пропустив удруге (Самойленко зреагував на подачу Запорожця та несподіваний рикошет) і закінчував матч вдесятьох (Тищенко на 90+1-й заробив другу жовту).

З іншого боку, черкащани й самі мали вбивчий момент на 88-й, коли Нич, пробиваючи головою з кількох метрів, промахнувся.

Фінальний свисток зафіксував вистраждану перемогу ЛНЗ з рахунком 2:1 та історичний вихід команди в УПЛ.

«Інгулець» своєю чергою повертається до першої ліги разом з «Металістом» та «Львовом».