Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Ексукраїнець Романчук зробив 0:3 на користь Польщі – Довбик один відіграв, але не більше

Поразка експериментальним складом.

Блог — Телевізор
8 червня, 09:20
37

Україна продовжує підготовку до Євро – тепер спарингом із Польщею у Варшаві. Наша команда його, на жаль, програла – 1:3.

• Обидві команди вийшли доволі експериментальними складами – у Польщі, зокрема, відпочивали Войцех Щенсний та Роберт Левандовський, в України – теж низка лідерів. Натомість Валерій Бондар вийшов за збірну уперше при Реброві, а Максим Таловєров – уперше в основі за національну команду.

Окремо у складі Польщі варто відзначити ексукраїнця Тараса Романчука – він лише втретє зʼявився на полі у збірній Польщі.

• Вже на другій хвилині вболівальники господарів схопилися за голову: Аркадіуш Мілік отримав травму, намагаючись відібрати мʼяч у Руслана Маліновського.

• Вже на 11-й хвилині Польща відкрила рахунок: після кутового сталася невелика пожежа в штрафному майданчику України, якою скористався Себастьян Валюкевич, опинившись на самоті з мʼячем – 1:0.

• • На 16-й Польща подвоїла перевагу: Пйотр Зелінський чи то подавав, чи то бив – неважливо, бо ані захист, який покладався на Бущана, ані Бущан, який покладався на захист, не впорався.

• На 30-й Польща зробила рахунок 3:0 – завдяки зусиллям ексукраїнця Тараса Романчука. Все банально: замкнув подачу Міхала Скурася з кутового.

• Лише після цього Україна мала першу помітну нагоду – Довбик залишив мʼяч Тимчику, однак з його ударом впорався суперник, перевівши мʼяч на кутовий.

• А вже за 10 хвилин Довбик все ж відіграв один гол – сам: Судаков віддав передачу на Артема, а той розібрався і пробив приблизно з межі штрафного.

• У другому таймі головними подіями все ж стали травми збірної Польщі. На 59-й господарі втратили автора третього голу Романчука – приземлився незадовго після того, як не найзручніше розвернувся на полі.

• На 67-й стався Тимчик in a nutshell: у цьому моменті подав кудись в зону верхівки сітки воріт.

• На 72-й Польща втратила ще одного гравця через травму – Ніколу Залевського, який має важливіше значення за того ж Романчука. Причому, здавалося б, теж на рівному місці – занадто болючим виявилося прискорення.

• На 74-й хвилині Бущан спробував виправитися після не найпереконливішої гри в епізодах з пропущеними голами – швидко відбив небезпечний удар головою Адама Букси після штрафного.

• На 79-й хвилині почергово мали нагоди Судаков і Зінченко, в останні 10 хвилин – ще кілька як наших відносно перспективних атак за участі Мудрика, так і атак суперника.

Найгострішим був вихід Ваната на Лукаша Скорупського на останніх секундах, з яким резервний польський голкіпер впорався на відмінно – і мʼяч на кутовий перевів, і фолу уникнув.

Тож рахунок лишився незмінним – 3:1 на користь Польщі, якій програємо третій матч поспіль.

Востаннє перемогу над найбільшим західним сусідом здобували ще у 2013-му – 1:0.