Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Україна на класі розбила Молдову. Але Миколенко потрапив до лікарні

4:0 в останньому матчі перед Євро.

Блог — Телевізор
11 червня, 22:10
20

Збірна України завершила серію товариських матчів перед Євро-2024 у Кишиневі – матчем проти тамтешньої збірної Молдови.

• В основному складі вийшов Андрій Лунін – усі три голкіпери отримали практику перед турніром. Окрім того, Сергій Ребров випустив в нападі Романа Яремчука, повернувся в склад Віталій Миколенко, а Микола Шапаренко та Георгій Судаков вийшли на поле одночасно.

• Вже на другій хвилині Яремчук відзначився: Владислав Бабогло проґавив закидання на Романа, і той в дотик відправив мʼяча у ворота.

Для Яремчука це 15-й гол за збірну – за цим показником він наздогнав Сергія Реброва.

• Комічне: певний час на графіці гол був записаний Молдові – навіть приписали його Іону Ніколаєску.

• Далі був доволі важкий момент – на 27-й хвилині отримав ушкодження Віталій Миколенко. Спочатку він намагався продовжити гру, але після наступного ж ігрового моменту стало зрозуміло, що він не зможе грати далі.

Перед стартом другого тайму в ефірі MEGOGO коментатор Вадим Шевякін повідомив інформацію від кореспондентки Марини Машкіної, що Віталія повезли до місцевої лікарні.

• На 36-й Владислав Бабогло пішов у наджорсткий стик проти ніг Михайла Мудрика у власному штрафному – епізод, який, можливо, вартував пенальті. Принаймні, сам Михайло точно був обурений, а за кілька хвилин подібний епізод у виконанні Коноплі проти Рябчука зафіксували як фол.

• Хай там як, а на 43-й Україна подвоїла перевагу – внаслідок ефектної атаки: Циганков отримав мʼяч від Шапаренка, обігрався з Судаковим та пробив у дальній кут.

• На другий тайм Яремчука замінив Артем Довбик – і одразу також довів свою ефективність. Вже на 49-й він довів рахунок до розгромного: Судаков його знайшов своєю передачею, а сам Артем з гострого кута правою ногою відправив мʼяч повз Доріана Райляна.

• На 51-й двічі поспіль Райлян рятував команду. Спочатку Мудрик вийшов на ударну позицію з гострого кута – він потягнув. Конопля добив у дотик – кіпер Молдови знову врятував.

• А вже на 54-й встановили рахунок 4:0: Судаков удав, що битиме здалеку, але обігрався у дотик з Довбиком та розстріляв ворота Молдови.

• Молдова, певне, свій найкращий момент мала на 76-й: Вірджіліу Постолаки пробивав з меж штрафного – Лунін потягнув.

• 4:0 – найбільша перемога України над Молдовою в історії (раніше ніколи не вигравали з різницею більшою, ніж в один м'яч), а також перша розгромна перемога нашої збірної з Сергієм Ребровим на посаді головного тренера.