Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Словаччина, яка зіграє зі збірною України на Євро-2024, розгромила Уельс з рахунком 4:0

Не відчули суперника.

Блог — Телевізор
Автор — Nikita Pedchenko
10 червня, 09:24
2

9 червня відбувся товариський матч, де збірна Словаччини перемогла з розгромних рахунком 4:0 Уельс.

Перший гол забили наприкінці другого тайму, Юрай Куцка потужно пробив по воротах на 44-й хвилині.

На 56 Боженік ідеально зіграв у штрафному майданчику, випередивши захисника та подвоїв перевагу.

На 60-й Ітан Ампаду не зміг заблокувати удар Боженіка й м'яч відскочив у власні ворота.

А на 90-й хвилині Ласло Бенеш прекрасним обвідним ударом забив останній гол у поєдинку.

Нагадаємо, що збірна Словаччини зіграє з Україною у рамках групового етапу на Євро-2024, що пройде у Німеччині.