Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Наші на ЧС Піке стартували з поразки: влетіли 0:4 бразильцям, Лебіга не забив пенальті
Відео

А Федорчук опинився на воротах.

27 травня, 08:15
15

Українська медіакоманда UA Steel стартувала на турнірі Kings World Cup з поразки бразильському клубу G3X – 0:4.

Про те, що це за турнір і яка там сітка, ми розповідали тут:

• Склад UA Steel потужний – хоч і без Срни безпосередньо на локації (президент клубу Михайло Лебіга сказав в трансляції на своєму твічі, що в того не вийшло).

• Енергетичне коло перед стартом.

Коноплянка – капітан.

• Пропустили фактично на старті: Келвін де Олівейра в умовах, коли ще грали мінімальними складами, перекинув Андрія Пятова.

• Майже одразу Жуніор Мораєс мав зрівнювати внаслідок буліта – але в такій позиції пробив повз.

• На 11-й хвилині президент команди Лебіга скористався своїм правом бити пенальті – за рахунку 0:1. Вийшов прямо з прапором України, пробив добре, але не забив – голкіпер суперника узяв удар.

• А на останній хвилині першого тайму G3X забили другий: Олівейра витягнув на себе Пятова і віддав на Габріеля Меносі – той забив фактично у порожні.

• Пятов у таймі був найкращим з наших – здійснив декілька дуже непоганих сейвів.

• На старті другого тайму UA Steel мали кілька непоганих нагод, і потім, зрештою, ледь не привезли собі пенальті: Артем Федецький у штрафному майданчику мав контакт, після якого впав Віктор Буено. Але після перегляду ВАР арбітр вирішив, що бразилець домальовував.

• Тоді ж з поля через травму пішов Андрій Пятов – замість нього на ворота став Валерій Федорчук.

• І несподівано виявилося, що і Федорчук теж здатен на сейви!

• На 29-й UA Steel використали картку «Зірковий гравець». За нею гол Мораєса під час її дії зараховувався би за два.

• Але на 32-й G3X застосували і свою секретну картку. Це було право відсторонити гравця суперника на 4 хвилини – не дивно, що обрали саме Мораєса.

• І в цей час суперник забив одразу два голи – один за одним:

• А потім ще й був пенальті президента G3X Гаулеса – але той пробив помітно гірше, ніж Лебіга. Федорчуку навіть не довелося напружуватися.

• Федецький після цього всього бив, але воротар потягнув фактично з лінії.

• Статистика матчу – G3X переграли UA Steel за усіма показниками:

• На цьому ще не все – на UA Steel чекає гра по сітці «Losers», з якої теж можна рухатися далі. Вона відбудеться 31 травня, суперник поки невідомий.