Tribuna/Футбол/Блоги/Цей день в історії футболу/7 лютого Хабі Алонсо з 65 ярдів завершив камбек Ліверпуля, вивівши команду в наступний раунд Кубка Англії

В цей день в 2006 році Ліверпуль відігрався програючи два м’ячі Лутон Таун у третьому раунді Кубка Англії. Завершив переможний камбек півзахисник Хабі Алонсо ударом з 65 ярдів.

Автор — Майкл68
7 февраля 2022, 00:00

Діючий на той момент переможець Ліги чемпіонів Ліверпуль посідав третє місце в таблиці Прем'єр-ліги. Клуб щойно завершив 10-матчеву переможну серію нічиєю проти Болтона. Тож не було несподіванкою, коли вони відкрили рахунок ударом Стівена Джеррарда на 16-й хвилині. Ліверпуль вийшов вперед у матчі з Лутоном, тодішньої команди з середини таблиці Чемпіоншипу, яка тільки вийшла з Першої Ліги.

Але ситуація змінилася в середині першого тайму, коли Лутон взяв під контроль матч. Нападник Стів Говард зрівняв рахунок на 31-й хвилині, а через 12 хвилин команда вийшла вперед, коли забив півзахисник Стів Робінсон. У другому таймі господарям було призначено пенальті, коли голкіпер Ліверпуля Скотт Карсон збив форварда Роуена Вайна у штрафному майданчику. Капітан Лутона Кевін Ніколлс реалізував удар з точки на 53-й хвилині, збільшивши перевагу до 3:1.

Але господарі, пропустивши три м'ячі протягом 12 хвилин, почали повертатися у гру. Дублем відзначився вийшовший на заміну Флорана Сінама-Понголле (62', 74') і один від Алонсо (69'). Хабі забезпечив перемогу, зробивши ривок у компенсований час, коли до нього відскочив м’яч після кутового Лутона. Він обігнав воротаря, який прийшов на подачу кутового, а потім завдав удару лівою ногою зі своєї половини – м’яч залетів у пусті ворота Лутона.

Ліверпуль використав цю перемогу як трамплін, вигравши Кубок Англії того року.