Tribuna/Футбол/Блоги/Цей день в історії футболу/4 лютого Манчестер Сіті вдесятьох здійснили камбек на останніх хвилинах у матчі з Тотенхемом

4 лютого Манчестер Сіті вдесятьох здійснили камбек на останніх хвилинах у матчі з Тотенхемом

В цей день у 2004 році Манчестер Сіті здійснив камбек у матчі з Тотенхем Хотспур з рахунком 3:4 у четвертому раунді Кубка Англії.

Автор — Майкл68
4 февраля 2022, 00:07

Команди зіграли внічию 1:1 у Манчестері понад тиждень тому, і зустрілися у повторному матчі на Уайт Харт Лейн. У першому таймі «шпори» вийшли вперед з рахунком 3:0, забив Ледлі Кінг (2 хв), Роббі Кіна (19 хв) і Крістіана Зіге (43 хв). Відставання в 3 голи виявилося замало, і Манчестер Сіті у другому таймі залишився вдесятьох, оскільки півзахисник Джоуі Бартон, який вже отримав жовту картку на 45-й хвилині, отримав другу жовту картку за сварку з арбітром.

Але головний тренер Кевін Кіган, мабуть, виголосив дивовижну промову у перерві, оскільки Сіті повернувся до гри у другому таймі. На 48-й хвилині Сільвен Дістін розпочав реванш, пробивши м'яч повз воротаря «шпор» Кейсі Келлера. Через кілька хвилин голкіпер Сіті Арні Арасон врятував від неминучого голу від Тоттенхема, зберігши відрив на рівні 3:1.

На 69-й хвилині Пол Босвельт за допомогою рикошету зменшив відрив – 3:2, потім Шон Райт-Філліпс зрівняв рахунок на 80-й хвилині.

Останній гол був забитий на 90-й хвилині, коли нападник Джонатан Маккен вперше вивів Сіті вперед. Під несамовиті скандування трибун рахунок 3:4 протримався до фінального свистка, і вивів Мансіті в наступний раунд Кубка Англії.