Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Миколенко забив і став найкращим проти «Брайтона», Забарний щільно закрив Голанда (але «Борнмут» пустив 6)

Українці сильно грають і в АПЛ.

4 листопада, 21:35
12

Естафету вдалих виступів з Памплони підхопили в Англії. Віталій Миколенко та Ілля Забарний вийшли в основі на свої матчі – проти «Брайтона» та «Ман Сіті» відповідно.

Миколенко забив вже на 7-й – «Евертон» ледь не вимучив цю перевагу аж до кінця

Рахунок: «Евертон» 1:1 «Брайтон»

«Евертон» грав із «Брайтоном» удома – для гостей спогади про останню зустріч команд були надто болючими. Адже у травні клуб Роберто Де Дзербі несподівано програв «ірискам» 1:5.

Цього разу команда Шона Дайча теж почала зі швидкого голу. І його забив Віталій Миколенко! Перший удар українця відбив воротар, однак мʼяч повернувся до Миколенка – друга спроба була успішною.

Що цікаво, за забитими голами в АПЛ Миколенко станом на зараз наздогнав Михайла Мудрика – в обох по два.

Далі Миколенко вже до атак не підключався – «Евертон» вгризся, захищаючи вигідний для себе результат. Але стався Кауро Мітома та автогол Ешлі Янга, який він спричинив.

Статистичні портали SofaScore та WhoScored визнали Миколенка найкращим гравцем матчу – 7.5 (ще у Мітоми і Данка) та 7.7 відповідно.

«Евертон» завдяки цій нічиїй поки лишається на 15 місці з 11 очками, у 6 очках від зони вильоту.

Забарний вдало закрив Голанда у першому таймі – попри те, що його команда тоді вже пропустила три голи

Рахунок: «Ман Сіті» 6:1 «Борнмут»

Ілля Забарний і його багатостраждальний «Борнмут» грали на «Етіхаді» проти «Ман Сіті». Виклик.

У першому таймі в українця була доволі важка задача – закрити Ерлінґа Голанда. І йому це вдалося – журналіст Ендрю Тодос у твіттері назвав це «майстеркласом з опіки».

Найбільш яскравим моментом був заблокований удар Голанда наприкінці першого тайму – Забарний вибив мʼяча в момент, коли норвежець спробував нанести удар.

Вже у перерві Пеп замінив Голанда.

На жаль, цього «Борнмуту» все одно виявилося недостатньо – нейтралізованого норвежця сповна компенсував Жеремі Доку. 21-річний бельгієць спочатку відзначився сам, а потім оформив покер з асистів – двічі на Бернарду Сілву, по одному на Мануеля Аканджі та Філа Фодена. Лиш один гол з шести «Сіті» забив без його участі.

Оцінка Іллі Забарного за WhoScored – 5.4, SofaScore – 6.2.

Зрештою, «Борнмут» поки лишається на 17-му місці – з лише 6 очками в активі.

***

Зіграв за «Брентфорд» також Єгор Ярмолюк – зʼявився на заміну на 79-й хвилині. Це його третя поява в АПЛ поспіль.