Tribuna/Хокей/Блоги/НХЛ: Пантери зрівнюють рахунок.

НХЛ: Пантери зрівнюють рахунок.

Автор — Olegolas
29 травня, 09:55

Флорида Пантерз зуміли зрівняти рахунок у фіналі Східної конференції, здолавши Нью-Йорк Рейнджерс 3-2 в овертаймі у захоплюючому матчі, що відбувся у вівторок. Ця перемога робить рахунок у серії 2-2.

Спасителем для Пантерз став Сем Рейнхарт, лідер НХЛ за кількістю голів у більшості цього сезону. Трохи більше ніж через хвилину після початку овертайму, граючи у більшості, капітан команди Александр Барков знайшов його чудовою передачею, і Рейнхарт одним кидком з ходу забив переможний гол. Це був 65-й гол Рейнхарта у сезоні, а також його 31-й у більшості. Рейнджерс розпочали гру краще, здобувши лідерство на початку другого періоду завдяки голу Вінсента Трокчека у більшості. Проте Пантерз не здались і протягом другої половини періоду забили два щасливих голи. Сем Беннетт забив гол після того, як його перший кидок відскочив від конька Шестеркіна і ледь перетнув лінію воріт. А потім, через кілька хвилин, Картер Верхеге скористався голом-хамелеоном, коли шайба рикошетила від кількох гравців, перш ніж він добив її у ворота, вивівши Флориду вперед 2-1. Алексіс Лафреньєр зрівняв рахунок для Рейнджерс, забивши красивий гол після обведення у третьому періоді. Решта основного часу була дуже відкритою, де обидві команди створювали багато моментів для взяття воріт. Сергій Бобровський у складі Пантерз та Ігор Шестеркін у складі Рейнджерс зробили кілька важливих сейвів, змусивши команди грати в овертайм третій раз поспіль у цій серії.

Після цієї перемоги Пантерз повертаються до Нью-Йорка на важливий п'ятий матч, який відбудеться у четвер. Переможець цього матчу отримає перевагу в серії, адже до кінця залишиться лише два матчі. Рейнджерс намагатимуться повернути собі перевагу домашнього майданчика, а Пантерз прагнуть здобути чергову перемогу на виїзді.