Tribuna/Хокей/Блоги/НХЛ: Рейнджерс повели у серії 2:1

НХЛ: Рейнджерс повели у серії 2:1

Автор — Olegolas
27 травня, 09:53

У третьому матчі фіналу Східної конференції плей-офф між «Нью-Йорк Рейнджерс» і «Флорида Пантерз» Алекс Венберг став героєм, забивши вирішальний гол в овертаймі, що дозволило «Рейнджерс» здобути перемогу з рахунком 5-4 і вийти вперед у серії 2-1. Венберг, який був придбаний «Рейнджерс» у березні з «Сіетлу», забив свій перший гол у 31 грі за нову команду. Вирішальний момент стався на 5:35 у овертаймі, коли Венберг зумів перенаправити шайбу після кидка Раяна Ліндгрена повз воротаря «Флориди» Сергія Бобровського. Ігор Шестеркін, воротар «Рейнджерс», зіграв ключову роль у перемозі, зробивши 33 сейви. У «Рейнджерс» також відзначилися Алексіс Лафреньєр, який забив два голи, і Барклі Гудроу, який також забив двічі, продовжуючи свою несподівану результативність у плей-офф, маючи вже шість голів після чотирьох у регулярному сезоні.

З боку «Флориди» Сем Райнхарт забив два голи в більшості, а також Александр Барков і Густав Форслінг відзначилися голами. Бобровський зробив 18 сейвів, але цього не вистачило для перемоги, і «Флорида» програла другий матч поспіль у плей-офф вперше за ці змагання. Матч розпочався динамічно, з рахунком 2-2 після перших 15 хвилин гри. Райнхарт відкрив рахунок, але Лафреньєр і Гудроу швидко відповіли, забивши два голи з різницею в 25 секунд, що стало п'ятим найшвидшим дублем в історії плей-офф «Рейнджерс». Райнхарт знову зрівняв рахунок наприкінці першого періоду, забивши гол, дуже схожий на свій перший. У другому періоді Лафреньєр і Гудроу знову відзначилися, але «Флорида» змогла відповісти у третьому періоді, забивши двічі менш ніж за дві хвилини, щоб зрівняти рахунок. Барков і Форслінг змогли зламати захист «Рейнджерс» і відіграти дві шайби. Кульмінаційним моментом став момент на 7:34 до кінця третього періоду, коли Барков був спочатку покараний за удар високо піднятою ключкою, який міг дати «Рейнджерс» чотирихвилинну більшість, але після перегляду було виявлено, що Міка Зібанежад був вдарений власною ключкою, і штраф був скасований. Останні 8:10 третього періоду пройшли під знаком шалених атак «Флориди», яка здійснила 24 спроби кидка, з яких лише шість потрапили у ствір воріт, дев'ять були заблоковані, вісім пройшли повз і одна потрапила у стійку. Жодна з цих спроб не завершилася голом, що дозволило командам перейти в овертайм.

У овертаймі команди боролися на рівних, але «Рейнджерс» зуміли знайти свій шанс, коли Венберг направив шайбу у ворота після кидка Ліндгрена, забезпечивши перемогу для своєї команди. Ця перемога дала «Нью-Йорк Рейнджерс» перевагу в серії 2-1, і вони тепер знаходяться за два кроки від свого першого виходу у фінал Кубка Стенлі з 2014 року. Наступна гра відбудеться у вівторок ввечері у Флориді, де «Пантерз» спробують зрівняти рахунок у серії. «Ми віримо один в одного», — сказав Венберг після матчу. «Можливо, ми не завжди це озвучуємо, але ми всі знаємо, що потрібно робити, і підтримуємо один одного».