Tribuna/Футбол/Блоги/FootUAball/Мальта-Україна. 1-3. Перемога - є, гри - немає.

Мальта-Україна. 1-3. Перемога - є, гри - немає.

Блог — FootUAball
18 жовтня, 21:46
8

Матч, в якому єдине, що було позитивним: це залікові 3 очки та гол Мудрика наприкінці матчу.

Збірна України грала проти, по суті, андердога групи, Мальти, яка має "нуль" в графі очок. Але вже кожна команда в Європі навчилася грати, а якщо не може протиставити гру високого рівня супернику - то команди грають за рахунок шаленої мотивації та бажання.

Розберемо, як і завдяки чого перемогла Україна, але чому Мальта заслуговувала на залікові бали.

1-10 хвилини: Україна контролює м'яч, але дуже в'яло та інертно. Здавалося, що гравці вирішили, що "мальтійці" самі собі заб'ють голи і нічого для цього не треба буде робити(до слова, добре це чи погано, але так воно і вийшло в майбутньому). А гравці збірної Мальти, навпаки, дуже компактно грали в захисті та дуже агресивно вступала у відбір. Навіть включали високий пресинг.

12 хвилина: 1:0, забиває Мальта. Для початку - треба відзначити те, як інертно грали гравці в центрі поля(скрін 1), дали супернику прийняти м'яч, віддати пас на Мбонга(скрін 2), який пробіг метрів 15-20 без жодного! опору від наших центральних захисників(знову говоримо про інертність, вже про цз), і з метрів 18 пробиває по воротам(скрін 3) - Трубін пропускає поміж ніг.

Помилок в одному епізоді - на окремий пост, але дуже не сподобалося те, як наші "грали стоячи" та без ентузіазму.

Що найцікавіше, 100% моментів у нашої збірної не було до автогола збірної Мальти. Були навали з хаотичними спробами пробивати з-за меж штрафної, а також - вся гра будувалася через технічні спроможності Мудрика, в якого було шалене бажання забити гол. Якби не він - думаю, було б ще гірше, як по грі, так і по результату.

38 хвилина: ГОЛ! 1:1, Мальта забиває у свої ворота. Знову вся гра через Мудрика, який відтягнув на себе увагу 2-х гравців(скрін 1), віддав на Довбика, той скинув на Судакова(скрін 2), Георгій дуже класно зіграв на замасі, по суті, дезорієнтувавши гравців(скрін 3), увійшов до карного майданчика, але удар не вийшов. І тут захисник збірної Мальти вирішив "допомогти" і забив гол в свої ворота(скрін 4). Прикрість для "мальтійців" - шалена, бо, по суті, збірна України забила гол, не створивши жодного гольового 100% моменту!

43 хвилина: ГОЛ! 1:2, Україна забиває. Знову Мудрик! Прийняв м'яч, забіг у штрафний і його збили у карному майданчику. Довбик реалізував пенальті.

По суті, Україна забила 2 голи, не створивши нічого з гри: автогол та пенальті. І це проти Мальти. Це насторожує.

45 хвилина: момент у збірної Мальти! 7-й номер прийняв м'яч на лівому фланзі(скрін 1), протягнув його, віддав на Гійомьє, якого ніхто не накривав(скрін 2) - поперечина рятує Україну!

45+2 хвилина: перший момент в нашої збірної з гри! Мудрик вивів Довбика на воротаря Мальти(скрін 1) - голкіпер вибиває м'яч з-під ніг Артема(скрін 2). І тут же Михайло на підборі і закидує "круглого", побачивши, що воротар вибіг з воріт - Бонелло встигає та робить сейв(скрін 3).

Перший тайм - неймовірно тяжкий. По суті, одна збірна хотіла грати, але не могла і просто боролася за кожен клаптик поля(Мальта), а інша - вирішила, що можна здобути результат, не граючи(Україна). І, як би це не звучало, але так воно і вийшло: 2:1, Україна попереду, створивши один! гольовий момент з гри, і той не забила. А забиті голи - "досягненння" в поганому сенсі цього слова гравців Мальти.

Другий тайм почався трохи жвавіше. Мальта так само закидала передачами на швидкого Мбонга, але тішило, що наші "прокинулися" і почали, принаймі, тиснути на суперника, але обережно, бо в голові - переможний рахунок, який хочеться втримати.

60 хвилина: момент у Мальти! Непоганий розіграш з центру поля(скрін 1), віддав Гийомьє на гравця Мальти, який не зустрів опору від опорників/центральних захисників України(скрін 2), 18 номер віддав на Нвоко і той пробиває(скрін 3) - Трубін тягне!

70 хвилина: момент у збірної України! Знову Мудрик! Все зробив сам: відібрав(скрін 1), протягнув та пробив(скрін 2) - кіпер Мальти рятує!

85 хвилина: ГОЛ! 1:3, забиває Мудрик дебютний гол за збірну! Знову все зробив сам для себе! Протягнув м'яч на фланзі(скрін 1), пробіг до штрафної(скрін 2) і потужно пробив(скрін 3) - голкіпер не врятував, а Михайло поставив "крапку" у питанні переможця цього матчу!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Найкраще, що було в цьому матчі, це три речі: результат(важливі три очки), Мудрик(вся гострота йшла від нього) і вболівальники(підтримка - топ, грали на виїзді, а чути було лише наших).

Щодо поганого: інертність в першому таймі: інертність в захисті, в білд-апі, в розіграші м'яча, бо масовану оборону можна пройти лише за рахунок технічних гравців та швидкого просування "круглого". Цього всього не було. Так само, до сих пір не дуже зрозуміло, в що саме планує грати наша збірна під керівництвом Реброва.

Якби це був Петраков - "поховали" б і команду, і тренера. Реброва рятує лише його непогана репутація.