Tribuna/Футбол/Блоги/FootUAball/Україна-Північна Македонія. 2:0. Перемога з неоднозначним післясмаком.

Україна-Північна Македонія. 2:0. Перемога з неоднозначним післясмаком.

Блог — FootUAball
15 жовтня, 11:53
13

Наша збірна здобула нервову перемогу проти "кусючого" суперника, який перемагав Італію.

Сьогодні наша збірна грала 6/8 матчів в групі відбору до ЄВРО-2024. Суперник - складна та непідступна Північна Македонія, яку не можна недооцінювати (Італія підтвердить).

То ж, як наша збірна зіграла проти "македонців" - розбираємось.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1-10 хвилини: в цей проміжок часу збірна контролювала м'яч із швидким просуванням вперед, але "македонці" встигали перекривати вільні зони.

12 хвилина: перший гольовий момент - ім. Довбика. Конопля передачею вперед вивів Артема у боротьбу проти центрального захисника суперника(скрін 1,2), Артем до останнього боровся за м'яч, і в кінці вийшов переможцем, накрутивши Серафімова, завдавши удару з гострого кута( скрін 3).

16 хвилина: непогана атака вийшла у збірної, але, на жаль, не вийшло із завершенням. Все почалося із дуже класного відкривання Зінченка під передачу від Миколенка(скрін 1). Олександр отримав у вільній зоні передачу, розвернувся і віддав пас на фланг Мудрику, якого вже не встигали перехопити захисники(скрін 2). Мудрик увірвався на швидкості до штрафної, почав зближуватись із воротарем(скрін 3), і, не маючи вільних партнерів під передачу, пробив - голкіпер Димитрієвські врятував.

(До слова, голкіпера збірної Македонії ще не раз доведеться згадувати)

22 хвилина: перша гострота біля наших воріт. Забарний самотужки вирішив протягнути м'яч по флангу(скрін 1), і втратив його на половині поля суперника. "Македонці" одразу цим скористалися, і вивели Міовського майже на рандеву з Трубіним(скріни 2,3) - удар, на щастя, вийшов не дуже сильним.

30 хвилина: Гол! 1:0, забиває Україна. Все почалося з простого: футболіст Македонії жорстко прийняв м'яч від свого партнера(скрін 1), Судаков одразу запресингував, відібрав м'яч(скрін 2), зблизився до карного і пробив - рикошет від захисника і збірна України повела в рахунку!

36 хвилина: перші два гольові моменти з'явилися біля наших воріт з інтервалом в 30 секунд!

Спочатку Міовського пасом із глибини(скрін 1) вивели віч-на-віч з Трубіним. Варто зазначити, як дуже легко форвард "македонців" прибрав на замасі у штрафному Матвієнка(скрін 2), після чого завдавав удару - Трубін врятував.

Далі - обрізки і неточні передачі, які сіяли паніку біля карного майданчику нашої збірної, які призвели до дуже класного розіграшу "македонців" на лівому фланзі нашого захисту(скрін 1,2) і ще один виходом на Трубіна(скрін 3) - кіпер Бенфіки знову рятує!

На жаль, до кінця 1 тайму гра мала такий самий малюнок: Македонія відчула, що може полоскотати нерви Україні, і створювала міні-пожежі небезпечними передачами до штрафної. А команда Реброва, склалося таке враження, що повірила після перших 30 хвилин матчу, що це буле легка прогулянка, і після забитого голу гравці дещо розслабилися.

Потрібна була перерва, аби головний тренер повернув гравців до реальності.

52 хвилина: ось чому Судакова вже зараз хочуть топ-клуби Європи. Кіпер "македонців" невдало вибив м'яч в центр поля, Степаненко поборовся до кінця, і в підкаті м'яч віддав Георгію(скрін 1), далі - шедевральна передача Судакова на Довбика(скрін 2), форвард вийшов віч-на-віч і пробиває повз ворота(скрін 3).

53 хвилина: і одразу відповідь "македонців"! Провал на лівому фланзі захисту(скрін 1), передача на Чурлінова, якому ніхто не завадив увійти до карного(скрін 2), проскочив повз захисників і пробиває(скрін 3) - Трубін здійснює сейв!

59 хвилина: момент у збірної України. Судаков передачею запустив Довбика до воріт "македонців"(скрін 1,2), Артем зібрав на себе двох захисників, і "черпачком" віддав на Мудрика(скрін 3), який мав розстрілювати ворота(скрін 4) - кіпер Димитрієвський рятує!

Хочеться зазначити, що збірна України обрала досить цікаву тактику на 2 тайм: гра на утримання. Більше гра на контратаках, і відішли від стратегії домінування над суперником, як це було в перші 30 хвилин 1 тайму.

81 хвилина: майже шедевр від Судакова! Мудрик прийняв м'яч на правому фланзі(скрін 1), віддав на Судакова, Георгій прийняв в опорній зоні суперника і пробив(скрін 2) - кіпер "македонців" робить супер-сейв!

87 хвилина: контратака збірної України. Маліновський увімкнувся у відбір(скрін 1), протягнув м'яч(скрін 2), розігрався з Яремчуком(скрін 3), вивів Романа віч-на-віч(скрін 4), і знову кіпер "македонців" рятує команду!

95 хвилина: Гол! 2:0, Україна в кінці забиває. Караваєв, вийшовши на заміну під кінець матчу, здалеку пробиває по пустим воротам і забиває гол!

Цей матч приніс нам дві речі: важливі 3 залікові бали та час для роздумів.

Так само у збірної в матчах, де вона створює багато гольових моментів - хромає реалізація.

Було приємним здивуванням те, як перші півгодини наша збірна провела проти "македонців", і був діаметрально-протилежний 2 тайм у виконанні нашої команди. Чому вирішили "грати на утримання" - скоріш за все це через те, що другий матч проти Мальти буде за два дні, і він буде не менш важливий, і не менш складний.

Лише така може бути аргументація щодо вибору тактики Реброва на другий тайм.

Головне, звісно, результат, але над реалізацією треба попрацювати. Тому що кількість забитих м'ячів/різниця м'ячів може бути вирішальним моментом під кінець відбору, якщо кількість очок буде рівна між нами та італійцями.