Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Судаков поклав свояка у другому матчі за збірну України поспіль – який же фарт!
Відео

Судаков поклав свояка у другому матчі за збірну України поспіль – який же фарт!

Перший гол у ворота Мальти, який викликає посмішку.

17 жовтня, 22:48
12

Збірна України зустрічається з Мальтою в матчі відбору до Євро-2024.

Після першого тайму наша команда перемагає суперника з рахунком 2:1, хоча починалося все не дуже вдало для українців. Мальта після помилки Трубіна вийшла вперед на 12-й хвилині.

Але далі стався гол, який точно розсмішив усіх, хто його побачив (окрім мальтійців, звісно).

Камензулі зрізав м'яч у власні ворота, але до цього Георгій Судаков розібрався з опонентами й завдав чи то удару, чи то робив простріл у бік воріт.

Цікаво, що у минулому матчі проти Північної Македонії Георгію Судаков також забив свояка, якщо використати більярдний термін - йому допоміг відзначитися суперник. Тоді завдяки рикошету збірна України вийшла вперед.