Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Жирона» здобула чергову перемогу за участі Циганкова – ще один крок до путівки в єврокубки

Однак для перемоги довелося понервувати.

Блог — Телевізор
4 травня 2023, 23:45
10

«Жирона» у 33-му турі Ла Ліги обіграла з «Мальорку» – 2:1.

Віктор Циганков вкотре вийшов в основі та відіграв 90 хвилин, був замінений лиш на компенсований час.

• Перший гол у матчі було забито за безпосередньої участі українця: Віктор Циганков на 45+2-й подав мʼяч зі стандарту у штрафний майданчик суперника, після боротьби його відправив у ворота Бернардо Еспіноса.

• Рахунок 1:0 тримався довгий час, однак на 80-й хвилині Сантьяго Буено повалив у штрафному майданчику нападника «Мальорки» Ведата Мурікі. Постраждалий підійшов виконувати пенальті сам – не схибив.

• Однак вже за 4 хвилини «Жирона» знову вийшла уперед: Валентін Кастельянос головою з подачі Івана Мартена забив свій черговий гол.

• Віктор Циганков був замінений на 90-й хвилині на Александера Кальєнса.

Статистика українця за даними SofaScore: xA 0.21, 39 точних передач з 49 (80%), 4 ключових паси, 4 точних навіси з 7, 0 точних довгих передач з 2-х, 1 створений гольовий момент, 1 успішна спроба дриблінгу з 1, 6 виграних єдиноборств з 12, 1 виграна верхова боротьба з 1, 19 втрат мʼяча, 3 зароблених фоли, 2 відбори мʼяча.

Оцінка SofaScore – 7.3 (третя найкраща в матчі), WhoScored – 7.3 (четверта найкраща в матчі).

• Після цього матчу «Жирона» піднялася на 7 сходинку в Ла Лізі, яка є потенційно єврокубковою (якщо «Реал» виграє Кубок Іспанії у «Осасуни»). Та й до 6-го місця, яке займає «Бетіс», лише два очки.

Однак і в «Бетіса», і в «Атлетіка» Більбао, з яким порівнялася «Жирона», матчі цього туру ще попереду.