Tribuna/Футбол/Блоги/Я не Лукомский, я только учусь/Шахтар - Динамо - 0:1. Найнудніше класичне за довгі роки. Рецензія ще сухіша, ніж цей матч

Шахтар - Динамо - 0:1. Найнудніше класичне за довгі роки. Рецензія ще сухіша, ніж цей матч

Кияни без 5 хвилин чемпіони України

Автор — Dumserfer
17 апреля 2021, 22:49
Шахтар - Динамо - 0:1. Найнудніше класичне за довгі роки. Рецензія  ще сухіша, ніж цей матч

Матч був нічійний. Він чимось схожий на другий матч Динамо з Ференцварошем в ЛЧ. Кияни "сідали" в низький блок і вдало оборонялися. Шахтар затиснув киян в перші 20 хвилин 1-го тайму. Далі гірники відійшли на свою половину поля. Динамо прогнозовано грало "другим" номером.

Андрієвський заробив пенальті на 34-ій хвилині. Його вдало реалізував Де Пена. Хоча Трубін майже дотягнувся до м'яча. Після цього гра закінчилася так і не розпочавшись. Відсутність Сидорчука ніхто не помітив. Шепелєв і Андрієвський вдало зіграли в опорній зоні. Луческу не став руйнувати їхню зв'язку Шапаренком.

Найгостріший момент Шахтар створив на 3-ій хвилині матчу - з гострого кута бив Соломон. Це нагадало нещодавній поєдинок Ліверпуля і Реала. Там на 3-ій хвилині мав забивати Салах. Проте обійшлося без голів. "Вершкові" тоді "стерелізували" "червоних". Те саме сьогодні зробив Містер.

Після епопеї з Тайсоном вона грала ніби зі зламаним "двигуном".В команді Каштру зараз важко когось виділити. Вона демотивована. Сьогодні непогано влився в гру Фернандо. Сподобалася його швидкість. Судаков нав'язував єдиноборства. Загалом же Шахтар ніби не вірив у власні сили. Гірники немов здалися ще до гри. Хоча результат потрібний був саме їм.

Нарешті повернувся Циганков. Він вийшов на 75-ій хвилині. Зробив кілька яскравих обіграшів. Скоріше за все, відновиться до Євро-2021. Луческу підсилив атаку в останні 20 хвилин матчу. Разом з Віктором вийшли Родрігеш і Шапаренко. Але жодної гостроти вони не створили.

Румун виграв матч у своєму стилі для цього сезону. Цементуючи захист. Граючи вертикально довгими передачами. Мірчі ще потрібно буде навчити своє Динамо атакувати. Поки що він "підтягнув" лише оборону. Але і цього достатньо, щоб обіграти такий Шахтар. Динамо може оформити чемпіонство в наступному турі в матчі з Інгульцем де юре. Де факто це було сьогодні.