Tribuna/Футбол/Блоги/Цей день в історії футболу/29 січня Атлетіко Мадрид відігрався у Атлетік Більбао 6:6

29 січня Атлетіко Мадрид відігрався у Атлетік Більбао 6:6

29 січня 1950 року шквал пізніх голів привів Атлетіко Мадрид і Атлетік Більбао до найбільшої нічиї в історії Ла Ліги.

Автор — Майкл68
29 января 2022, 12:21

На той момент обидві команди боролися за титул. Господарі з Мадрида, які грали у своєму першому сезоні під керівництвом менеджера Хеленіо Еррери, відставали від лідерів - Реалу на чотири очки, а від Більбао - на п'ять очок. Гості відкрили ирахунок на першій хвилині - забив Агустін "Піру" Гаінса. Але мадридці швидко згуртувалися, вийшовши вперед з рахунком 2:1 ще до перерви після голів Генрі Карлссона (3') і Ларбі Бенбарека (16').

У другому таймі Більбао все ж вирвався вперед, забив Гаінси (47'), Рафаеля Іріондо (52', 57') і Тельмо Сарра (65'). Рахунок став 2:5, а потім команди обмінялися влучними ударами мадридців Дієго Лосано (68') та Іріондо (69') – стало 3:6.

Такий рахунок тримався до 84-ї хвилини, коли мадридці отримали надію у вигляді пенальті, належним чином реалізованого Бенбареком. Через хвилину Хосе Льорет скоротив перевагу до 5:6, а за одну хвилину до кінця гри забив мадридець Альфонсо Апарісіо і встановив остаточний рахунок 6:6.

Нічия виявилася вирішальною, оскільки мадридці виграли лігу з перевагою на одне очко над Депортиво де ла Корунья. Це була перша велика нагорода для Еррери, який наступного сезону знову виграв Ла Лігу з Атлетіко, а потім отримав численні трофеї з Барселоною, Інтером та Ромою. Але Більбао не закінчив рік з порожніми руками, оскільки виграв Кубок Іспанії над Реалом Вальядолідом.