Tribuna/Футбол/Блоги/DV Blog/Українців прорвало у Європі: «напівасист» Миколенка, дебютний гол Кухаревича та ляпи Рудька

Реабілітувалися за минулий тиждень.

Блог — DV Blog
24 жовтня 2022, 14:15
8

Якщо минулого тижня доводилося визнавати, що останній вікенд видався для українських легіонерів провальним, то цього разу наші хлопці повністю реабілітувалися. Представники європейських та не тільки чемпіонатів потішили великою кількістю голів, асистів та просто класних перформансів.

Розповідаємо, чому ці 7 днів можна вважати по-футбольному успішними для українців за кордоном.

Хоч добрих звісток й додалося, але негативу теж вистачає – Руслан Маліновський остаточно втратив місце у старті «Аталанти», Олександр Зінченко досі у лазареті «Арсенала», а Андрій Лунін, знову сяде на лаву для запасних в «Реалі» після повернення Куртуа.

Статус справжніх резервістів за собою також забронювали форвард збірної U-21 Богдан В’юнник у «Цюриху» (83 хвилини у 6 матчах) та Роман Безус в «Омонії» (84 хвилини у 5 іграх).

Проблеми з ігровим часом є й в інших футболістів, проте декілька з них скористалися своїм шансом, щоб виправити ситуацію.

Роман Яремчук

Досить дивно постійно бачити Яремчука у запасі, враховуючи, що для «Брюгге» його літній трансфер став рекордним.

Посеред тижня тренер здійснив ротацію у матчі с «Сент-Трюйденом» (3:0), у якому форвард забив один із голів, але потім знову залишив українця поза основою у зустрічі з «Юніоном» (2:2).

Гол «Сент-Трюйдену» на 2.57.

Євген Коноплянка

Змусив про себе згадати ще один зірковий легіонер. Коноплянка реалізував 11-метровий за «Краковію» в 1/16 Кубка Польщі проти «Ресовії» Жешув, але він не допоміг команді пройти далі – 3:4. Женя хоча б відсвяткував фірмовими «цьоміками».

Пенальті Євгена на 13.38.

Владислав Кочергін

За протилежним сценарієм видався кубковий матч Кочергіна у «Ракуві» – на відміну від Коноплянки, його гол на 5-й компенсованій хвилині став єдиним та переможним у протистоянні із «Заглембе».

Удар Владислава на 6.48.

Артур Рудько

Не повинні ж абсолютно всі грати добре, правда? Рудько провів свій перший з липня матч за «Лех» і… напевно, останній. Українець знову пропустив 2 дивних голи – якщо у моменті зі штрафним для Артура ще можна шукати виправдання, то у другому м’ячі – ні. Клуб з Познані ж вилетів від «Шльонська» – 1:3.

Перший фейл на 0.05, другий – 2.09.

Віталій Миколенко

В Англії Миколенко видав солідний перформанс та взяв безпосередню участь у розгромній перемозі над «Крістал Пелес» (3:0). Друге взяття воріт трапилося після удару фулбека, який можна вважати «напівасистом». Принаймні, у Фентезі у нього балів додалося :)

Удар Миколенка:

Андрій Лунін

У середу свій останній матч перед поверненням Куртуа за «Реал» провів Лунін. Іронічно, але це була найкраща гра Андрія протягом місяця. Він здійснив 2 ключових сейви, один з яких навіть окремо відзначив офіційний твіттер Ла Ліги.

Андрій Ярмоленко

Не збирається переривати свою результативну серію (6 матчів) іменинник та капітан збірної Ярмоленко – забив з правої у протистоянні з «Аль Насром» (3:1).

Гол Андрія:

Микола Кухаревич

Понад 400 хвилин довелося чекати на дебютний м’яч Кухаревича у шотландському «Гіберніані». Українець відкрив рахунок у першому таймі ударом головою, а у другому команда посипалася після його заміни та програла 1:2.

Гол Кухаревича на 0.40.

Данило Ігнатенко

За крок до звання героя матчу проти «Бастії» став хавбек «Бордо» Ігнатенко. Данило з кутового забив на 85-й хвилині за рахунку 0:0, але втримати перемогу не вдалося – незадовго до фінального свистка суперник точно пробив зі штрафного.

М’яч Ігнатенка:

Данило Кондраков

Щастило цього тижня іншому футболісту з іменем Данило – форвард «Судуви» Кондраков у чемпіонаті Литви відзначився голом у ворота «Йонави» Артема Радченка, який став єдиним у зустрічі.

Гол Кондракова на 0.48.

Дмитро Білоног

Український слід у Литві у ці вихідні залишив й нападник «Рітеряя» Білоног, але він все ж повторив долю Ігнатенка. На 3-й компенсованій хвилині Дмитро оформив дубль після виходу на заміну та вивів свою команду вперед, але через 6 хвилин «Банга» зрівняла рахунок – 2:2.

Перший м’яч на 1.43, другий – 2.50.

Богдан Мельник

У «Кішварді» вперше з серпня забив Мельник – у рамках Кубка Угорщини проти команди зі складною назвою. Якість трансляції, до речі, теж топова.

Гол Богдана на 0.52.

Борис Тащі

Свою суху серію нарешті перервав Тащі – гол у протистоянні з «Верлом», який не врятував «Ерцгебірге» від поразки 2:3.

М’яч Бориса:

Шостий гол у поточному сезоні за вірменський «Урарту» ще забив Дмитро Хльобас, але місцевий чемпіонат слідує традиціям казахстанського та вчасно не опубліковує огляди у відкритому доступі.