Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 31 липня 2022
Шварц-Вайсс Реден
0:4
Зандгаузен
Бремер
0:5
Шальке
Шотт
0:3
Ганновер
Енгерс
1:7
Армінія
Родінгхаузен
0:2
Гоффенгайм
Кайзерслаутерн
1:2
Фрайбург
Оберахерн
1:9
Боруссія Менхенгладбах
Блау-Вайсс Лоне
0:4
Аугсбург
Айнтрахт Брауншвейг
4:4
Герта
Вальдгоф
0:0
Гольштайн
Ерцгебірге
0:3
Майнц
Чикаго Файр
0:0
Атланта Юнайтед
Монреаль
0:0
Нью-Йорк Сіті
Філадельфія Юніон
6:0
Х'юстон Динамо
Інтер Маямі
4:4
Цинциннаті
Нешвілл
1:1
Ванкувер Вайткепс
Нью-Інґленд Революшн
0:0
Торонто
Спортинг Канзас-Сіті
0:2
Остін
Даллас
1:0
Лос-Анджелес Ґелаксі
Сан-Хосе Ертквейкс
2:2
Реал Солт-Лейк
Ді Сі Юнайтед
2:1
Орландо Сіті
Корінтіанс
1:0
Ботафоґу
Фламенґу
4:1
Атлетіку Ґояньєнсе
Інтернасьйонал
3:0
Атлетіку Мінейру
Атлетіку Паранаенсе
1:0
Сан-Паулу
Америка Мінейру
3:1
Аваї
Куяба
0:1
Форталеза
Крус Асуль
1:0
Некакса
Тігрес
2:1
Керетаро
Гвадалахара
0:0
Пачука
Пуебла
0:0
Атлетіко Сан-Луїс
Тіхуана
2:0
Масатлан
Пумас
1:1
Монтеррей
Пардубіце
0:2
Динамо Чеські Будейовиці
Градець Кралове
1:0
Славія Прага
Яблонець
0:3
Богеміанс-1905
Спарта Прага
1:2
Слован
Естудіантес
0:0
Банфілд
Атлетіко Тукуман
2:0
Ньюеллс Олд Бойз
Уракан
0:1
Хімнасія Ла-Плата
Платенсе
0:0
Барракас Сентраль
Ланус
0:1
Альдосиві
Расінг Авельянеда
3:3
Тiгре
Патронато
3:0
Бока Хуніорс
Нью-Йорк Ред Буллс
0:2
Барселона
Реал Мадрид
2:0
Ювентус
FK Chlumec nad Cidlinou
1:1
Вікторія Жижков
Кремонезе
3:1
Crema
Ульм
8:1
FV Biberach
Вольфсбург
3:1
Гессен-Кассель
Ліхтенберг
Einheit Zepernick
Blau-Weiß 90 Berlin
2:3
Berlin Hilalspor
Ліхтенберг
1:5
Герта Шарлоттенбург
Берлінер
Ганза-2
Алмере Сіті
Аякс-2
Алмере Сіті
1:1
Аякс
Turu Dusseldorf
SC Duesseldorf West
VfB Fortuna Biesdorf
Динамо Берлін
Фортуна Кельн-2
Космос Кобленц
Шварц-Вайсс Ессен
2:2
Еннепеталь
Фулгем
1:1
Вільярреал
Армінія Ганновер
3:1
Тенніс Боруссія
Віченца
3:1
Cartigliano
Феєноорд
1:2
Осасуна
Манчестер Юнайтед
1:1
Райо Вальєкано
Читтаделла
2:1
Luparense
Пелістер
2:2
Вардар
Левадіакос
2:1
Іонікос
Сассарі Торрес
1:1
AC Asti
Струга
3:1
Воска Спорт
Монца
3:2
Sangiuliano City
Насіонал
1:2
Санта-Клара
Марсель
0:2
Мілан
Козенца
1:1
Віртус Франкавілла
Галатасарай
2:1
Фіорентина
Глеш-Паффендорф
3:0
FC Germania Lich-Steinstraß
Сарагоса
2:1
Аль-Шабаб Ер-Ріяд
Реал Мадрид Кастілья
1:1
Реал Уніон
Ібіца
0:1
Тенеріфе
Лестер
1:0
Севілья
Шавеш
0:0
Луго
Мірандес
0:3
Атлетік
Фаренсе
1:1
Вулвергемптон
Лідс
6:2
Кальярі
Еспаньйол Б
0:1
Прат
Реймс
2:2
Сассуоло
Ештрела Амадора
3:0
Петру Луанда
Наполі
1:1
Мальорка
Ліверпуль
0:3
Страсбур
FK Rača
2:1
Petržalka
Slovan Bratislava II
2:1
FK Slavoj Trebišov
MFK Dolný Kubín
1:2
KFC Komárno
FK Humenné
0:3
Татран
Qingdao West Coast
2:1
Nanjing City
Xinjiang Tianshan
1:2
Shijiazhuang Gongfu
Beijing Institute of Technology FC
0:0
Shanghai Jiading Huilong
Sävedalens IF
3:3
Hittarps IK
Вестра Фрелунда
0:2
Хускварна
Varbergs GIF
2:2
Assyriska BK
Forsbacka
1:3
Hudiksvalls Forenade FF
IFK Uppsala
2:0
Järfälla
Umeå FC Akademi
1:5
IFK Luleaa
Mjölby
2:2
Karlslunds IF
IFK Stocksund
Акрополіс
Asarum
2:0
Balkan
Rågsved
2:0
Kvarnsvedens IK
Nordic United
2:1
Ассюриска
Солтхілл Девон
2:2
Malahide United AFC
Bonagee United
6:0
Pike Rovers
Сент-Патрікс
2:3
Вотерфорд Юнайтед
Bluebell United
0:7
Ґолвей
Коб Ремблерс
0:1
Корк Сіті
Слайго Роверс
1:2
Вексфорд
FC Elva II
1:2
JK Narva Trans II
JK Tabasalu II
1:3
Hiiumaa
Vaprus II
5:1
Laagri II
Вяндра
0:2
Paide Linnameeskond III
Tartu Welco II
2:0
FC Tallinn II
K-Järve JK Järve II
1:8
Маарду
Інфонет
1:0
Viimsi MRJK II
Kose
0:4
JK Piraaja Tallinn
Osaka
1:0
Veertien Mie
Matsue City
1:0
Verspah Oita
Nara Club
2:0
Kochi United
Biwako Shiga
0:1
TIAMO Hirakata
Reinmeer Aomori
2:2
Sony Sendai
Criacao Shinjuku
2:4
Tokyo Musashino City
Jalkapalloseura Hercules
0:2
ВІФК
FC Komeetat
0:2
РоПС
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
1:0
Honka Akatemia
Гамлакарлебю
0:2
Oulun Työväen Palloilijat
Diósgyőri VTK II
0:2
BKV Előre SC
Budapesti Vasas SC II
3:3
Jászberényi
Debreceni VSC II
1:0
Körösladány MSK
Zalaegerszegi TE II
0:0
Zsámbéki SK
MOL Fehérvár FC II
2:3
Gyirmót SE II
Kecskeméti TE II
0:1
Ceglédi VSE
Budapest Honvéd FC II
3:2
BSS Monor
Ferencvárosi TC II
3:2
MTK Hungária FC II
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
0:4
BVSC-Zuglo
Csornai SE
1:2
Puskás Ferenc Akadémia FC II
Sényő Carnifex FC
0:3
Putnok FC
Tiszafuredi VSE
3:1
Karcag SE
Füzesgyarmati SK
2:1
Debreceni Egyetemi AC
FC Hatvan
1:1
Hajdúszoboszlói SE
Termálfürdő FC Tiszaújváros
0:3
Pénzügyőr SE
III. Kerületi TUE UPE
0:2
Győri ETO FC II
Budaörsi SC
1:3
Kelen SC
Татабанья
5:2
Teskánd
Komáromi VSE
0:1
Érdi Városi SE
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
1:0
Bánk SE
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
0:2
KSE Iváncsa
Meton Dabas FC
BSE
Hódmezővásárhely FC
2:0
Újpest FC II
Majosi SE
2:0
PTE-PEAC
Агроспеціаліст
1:1
Paksi SE II
Makó
Сільня
Bicskei TC
4:4
Móri SE
Ракоці
0:1
Nagykanizsa FC
Ba Football Association
1:1
Nadi FC
Navua FC
2:1
Nasinu FC
Lautoka FC
2:1
Labasa FC
Nadroga FC
3:1
Tailevu Naitasiri
Manly United
3:1
Rockdale Ilinden FC
North Shore Mariners
1:3
Marconi Stallions FC
APIA Leichhardt FC
1:3
Sydney United 58 FC
Wollongong Wolves
3:3
Sutherland Sharks FC
Sydney Olympic FC
2:0
Blacktown City FC
Sydney FC Under 21
0:3
Mt Druitt Town
Lake Macquarie City FC
0:7
Lambton Jaffas FC
Weston Workers Bears FC
1:2
Edgeworth Eagles FC
Adamstown Rosebuds FC
0:4
Broadmeadow Magic FC
Hankook Real Verdes United FC
0:0
Port Layola FC
Internacional FC
0:1
Progresso FC
Altitude FC
2:0
Benque DC United
San Pedro Pirates
2:0
Wagiya
Ngezi Platinum FC
2:0
Triangle United FC
Manica Diamonds FC
1:1
Yadah FC
Highlanders FC
0:0
Tenax
Dynamos FC
2:0
Bulawayo Chiefs FC
Deportivo Quiché FC
1:0
Puerto San José
CSD Zacapa
4:0
Депортіво Барберена
Сан-Хуан-Ла-Лагуна
2:1
Sololá
Aurora FC
0:2
Chimaltenango FC
Coatepeque FC
1:0
Маркенсе
San Benito Fútbol Club
2:1
Comunicaciones II
Deportivo San Pedro
6:0
Nueva Concepción
Capalaba
0:4
Moreton Bay United
Brisbane City FC
4:1
Logan Lightning FC
Sunshine Coast Wanderers FC
3:2
Eastern Suburbs
Мінервен
4:3
Яракуянос
ULA
3:1
Real Frontera
Атлетіко Ель-Віхія
4:2
Fundación Lara Deportiva
Atlético La Cruz
2:1
Academia Anzoátegui
Bolívar
1:3
Dinamo Puerto La Cruz
Браун де Андроге
1:2
Атлетико Атланта
Сакачіспас
0:2
Атлетіко Гуемес
Депортіво Майпу
3:0
Хімнасія де Хухуй
Чакаріта Хуніорс
0:1
Естудіантес де Касерос
Кільмес
2:0
Альміранте Браун
Агропекуаріо
0:1
Хімнасія Мендоса
Індепендієнте Рівадавія
0:0
Вілья Дальміне
Брюне
1:5
Бранн
Гроруд
1:3
КФУМ
Конґсвінґер
2:1
М'єннален
Рангейм
2:1
Стьєрдальс-Блінк
Реуфосс
1:1
Саннес Ульф
Стабек
2:0
Скейд
Старт
1:0
Фредрікстад
Осане
1:1
Соґндаль
Депортіво Льякуабамба
0:3
Уніон Комерсіо
Пірата
2:2
Куско
Сантос де Наска
2:2
Альянсу Універсідад
Sport Chavelines Juniors
1:1
Альфонсо Угарте
Санта-Роса
2:0
Коммерсіантес Унідос
Волгар
2:1
Динамо Махачкала
СКА Хабаровськ
0:1
Краснодар-2
Кубань
0:1
КАМАЗ
Аланія Владикавказ
1:1
Єнісей
Шинник
1:1
Балтика
Конф'янса
1:0
Алтос
Кампіненсе Кампіна-Гранде
1:3
Пайсанду
Ботафоґу Сан-Паулу
2:1
Волта-Редонда
Флореста
2:1
Греміо Бразил
Віторія
2:2
АБС
Урал-2
1:2
Торпедо Міас
Чортанове
1:2
Спартак Кострома
Динамо Санкт-Петербург
1:0
ФК Ядро
Сокіл
1:1
СКА-Хабаровськ-2
Зеніт-2
4:2
Родина-3 Москва
Зеніт Пенза
0:4
Динамо Владивосток
Космос Довгопрудний
1:2
ФК Калуга
Лагарто
2:1
Соуза
Бразильєнсе
1:1
Nova Venécia
Амазонас
2:1
Жувентуде Самас
Америка Натал
0:0
Жакуйпенсе
АСА
2:0
Афогадос
Анаполіс
3:0
Реал Нороесте
Мото Клуб
1:1
Сан-Раймундо Боа-Віста
Гамбург-2
4:0
Гольштайн-2
Баварія-2
3:2
Тюркгюджю
Кельн-2
1:3
Шальке-2
Боруссія Менхенгладбах-2
3:3
Рот-Вайсс Обергаузен
Алеманія
2:2
Дюрен
Віденбрюк
0:1
Пройссен
Ваттеншайд
1:4
Вупперталь
Фенікс Любек
1:3
Санкт-Паулі-2
Айнтрахт Нордерштедт
0:0
Гафельзе
Дрохтерзен-Ассель
2:3
Єддело
Боруссія Гільдесгайм
1:1
Атлас Дельменгорст
Палома
2:1
Ругенберген
Тюркіє
3:1
Гамбург-Аймсбюттелер
Тодесфельде
3:1
Дорнбрайте
SV Frisia 03
0:1
Айхеде
Ніндорф
1:0
Вікторія Гамбург
Гархінг
2:0
Розенхайм 1860
Вайденгаузен
4:1
Еддерсгайм
Unter-Flockenbach
2:3
TSV Steinbach II
Elversberg II
1:1
Кайзерслаутерн-2
Поліцай Уніон
4:0
Любек-2
SV Grün-Weiß Siebenbäumen
0:0
Вайхе-2
Бухгольц
2:5
Аймсбюттель
Зазель
4:0
Зюдерельбе
Hamm United
1:1
Тура Гарксгайде
TuS Osdorf
1:5
SV Curslack-Neuengamme 1919
Hamburger SV III
0:2
Конкордія Вандсбек
San José FC
2:0
AD Municipal Santa Ana
Limón Black Star FC
1:1
AD Municipal Turrialba
Мунісипаль Ліберія
2:1
Puerto Golfito FC
Escorpiones Belén
1:3
AD Aserrí
Asociación Deportiva Sarchí
3:1
Пума Генералень
Спи
1:2
Еш
Liedekerke
1:3
HO Kalken
Betekom
2:0
Грімберген
Зеделгем
2:3
Расінг Варегем
Royal Racing Club de Trois-Ponts
1:0
Ет Бельмон
Biesme
1:1
RFC Wallonia Thisnes
Схорворт
1:5
Вітгор Спорт
Sporting Kampenhout
3:3
Crossing Vissenaken
Берінген
4:0
Sparta Lille
Grez-Doiceau
2:1
Wolvertem Merchtem
Ostiches
4:0
Суаньї Спорт
Омбур
1:1
Zonhoven United
KHO Heide Hasselt
3:0
Neeroeteren FC
FC Richelle United
6:2
Грун Стар Бек
Есперанса Нерпелт
2:2
Ельсатуз
Хаутвенне
3:0
Де Кемпен
Женесс Тамін
5:0
ES de la Molignée
K Kontich FC
0:4
Ranst
Брен
1:2
Belœil
Infinity FC Vilvoorde
0:1
Stade Everois
Мортіньє
1:2
JS Fizoise
Лібрамон
1:2
Кондрузьєн
Avanti
1:0
Ендрахт Зеле
FC Fenixx Beigem Humbeek
2:1
Херк-де-Стад
SK Oetingen Voetbalclub
1:4
KSV Geraardsbergen
FC Poesele
2:3
Kleit Maldegem
Lokeren Doorslaar
0:2
Йонг Леде
Дестелберген
3:0
St-Joris Sleidinge
Укль
3:1
Herselt
Jeunesse Sportive Team Roselies
3:2
Huccorgne
Crossing Schaerbeek
1:0
KFC Wambeek-Ternat
Standaard Meerbeek
2:1
Hoegaarden-Outgaarden
Спримон Комблен
3:0
K. Eendracht Louwel
Sparta Heestert
7:0
VC Vamos Zandvoorde
Excelsior Mariakerke
4:0
Oppuurs
Варсенаре
0:2
Anzegem
Kalfort Puursica
7:1
Toekomst Relegem
СК Дендерхаутем
1:0
Dendermonde
Ardennen
4:1
AC Anvaing
RAC Saint-Mard
0:4
Marloie Sport
Malmundaria
5:0
Жеврі
Оне
2:0
Луа
RAS Monceau
7:1
Gerpinnes
US d'Ophain
0:0
Voorde Appelterre
Wevelgem City
2:1
SC Zonnebeke
Мормон
5:0
Sartoise
Chevetogne
0:2
Habay-la-Neuve
Арке
0:0
Ransart
Anderlues
3:0
FC Rapid Symphorinois II
Ендрахт Хекелгем
0:1
ВВ Хамі
Юї
3:2
Athletic Club Lustin
RFC Ecaussinnes
0:1
Sporting Club Jemappes
STA Genk
0:10
Herstal
FC Eupen 1963 II
0:7
Евей
Ster-Francorchamps
2:2
Женесс Фрелануаз
FC Olympic Namur
0:2
Гран Ле
Темпо Оверейсі
4:0
Расінг Схарбек
Турне
1:1
KVC Deerlijk Sport
Grembergen
1:3
Марікерці
Royal Wavre-Limal
0:3
Schriek
Union Lasne-Ohain
4:1
Рапід Сімфорінуа
Рюмбеке
1:0
Бланкенберг
Торпедо Хасселт
2:1
Schoonbeek-Beverst
Nielse SV II
1:7
Elene-Grotenberge
Lendelede Sport
0:2
Ендрахт Вервік
Royal Entente Sportive Communale Houffaloise
0:2
Рошфор
Жодуань
4:1
Stockel
Женлі-Кеві
3:1
Royale Union Rixensartoise
Sart-Lez-Spa
5:0
K. Martenslinde Rijkhoven Biesen
Munkzwalm
0:2
Drongen
Eendracht Aalter
3:2
Клуб Руселарі
Вілсбеке
1:0
Лауе
Лоррен Арлон
2:1
Обанж
Діст
1:2
KBSK Retie
Веллен
11:0
Royal Oreye Union
Latem
1:1
Екло
Linden
5:1
KFC Eppegem
Nismes
0:6
Union Bossière Gembloux
Сасспорт Бузинге
8:0
RFC Lissewege
Батьківщина Де Хук
9:0
Racing Alliance FC Cuesmes
Кувен-Марьємбур
2:0
RFC Huy II
Рарен
3:0
KVV Hoeselt
RFC Perwez
9:1
SC Montignies II
Стаді Бірбек
1:0
RWL Sport
Švošov
4:1
Slovenská Ľupča
Štúrovo
0:1
TJ Družstevník Veľké Ludince
Družstevník Bešeňov
2:2
FK Slovan Duslo Šaľa
Veľký Cetín
0:8
OFK Malženice
MŠK Tisovec
1:2
Brezno
OFK 1950 Priechod
2:2
Slovan Tomášovce
OŠK Spišský Štvrtok
1:2
Veľká Lomnica
ŠK Báb
1:3
FC Slovan Hlohovec
Trenčianske Stankovce
5:0
FK TEMPO Partizánske
Horná Krupá
0:1
Boleráz
Nevidzany
2:1
Čeľadice
FC Topoľčany
0:1
Tovarníky
Jednota Sokol
3:0
Spartak Kvašov
Plevník-Drienové
1:4
Partizán Prečín
Družstevník Rybky
1:3
Družstevník Radimov
Telovýchovná jednota Kopčany
3:2
Baník Brodské
Kmeťovo
0:0
Veľké Lovce
Salka
3:1
FK Slovan Šahy
TJ Družstevník Trstice
3:0
FC Neded
OFK Branč
1:0
Šoporňa
Kostolné Kračany
0:1
Veľký Meder
Hrochoť
0:0
TJ Sokol Medzibrod
Tatran Uhrovec
2:4
Baník Prievidza
Blava 1928
1:3
TJ Kovo Beluša
TJ Spartak Horná Streda
0:4
AFC Nové Mesto nad Váhom
Družstevník Malá Mača
2:2
Pata
MŠK Kráľová pri Senci
0:1
Rovinka
FC Zohor
0:3
Rusovce
CFK Pezinok - Cajla
0:1
Slovan Most
Šenkvice
2:0
Kalinkovo
Láb
0:2
FC Malacky
Slovan Častá
2:0
TJ Slovan Vištuk
Svätý Jur
0:5
Pezinok
Slovan Modra
1:1
Domino
ŠK Igram
2:2
MŠK Senec
Tj Sokol Lanzhot
0:3
Годонін-Сардіце
Polanka
1:2
Bílovec
Cidlina Novy Bydzov
3:1
Двор Кралове
Трутнів
0:4
Іскра Усті-над-Орліці
Alianza FC Panama
0:0
Tauro FC
Veraguas United FC
0:0
Herrera FC
CD Plaza Amador
1:1
AF Sporting San Miguelito
CD Árabe Unido
2:1
Club Deportivo del Este
Tiszakecske
1:0
MTE
Soroksar
3:1
Kozarmisleny
Галадаш
1:1
Aqvital
Kazincbarcika
2:0
Dorogi FC
Печ
1:0
Бекешчаба
Ajka
3:0
Будафок
Шиофок
1:0
Діошдьйор
Дьор
1:0
Ніредьхаза
Кобан Імперіаль
3:1
Хінабахуль
Антигуа
2:2
Хелаху
Малакатеко
3:0
Міско
Deportivo Achuapa
1:0
Мунісипаль
Істапа
1:1
Котцумальгуапа
Сантос де Гуапілес
3:3
ФК Гуадалупе
Перес Селедон
2:3
Гресія Коста-Ріка
Сан-Карлос
1:1
Картахінес
Ередіано
3:0
Алахуеленсе
AD Guanacasteca
0:0
Sporting San José FC
Універсітаріо Депортес
0:1
Депортіво Мунісіпаль
Альянса Атлетіко
2:1
Карлос Стейн
Маннуччі
0:0
Академія Кантолао
Атлетіко Грау
1:0
Універсідад Сан-Мартін
ADT
1:0
Депортіво Бінасьональ
Спортінг Кристаль
0:0
Альянса Ліма
Депортіво Мальдонадо
2:1
Насьйональ Монтевідео
Данубіо
0:0
Серріто
Серро Ларго
1:2
Монтевідео Сіті
Монтевідео Вондерерс
1:2
Рівер Плейт Монтевідео
Універсідад Католика
1:0
Кобресаль
Куріко Унідо
0:4
Евертон Вінья-дель-Мар
Універсідад де Чилі
1:3
Коло-Коло
Нива
6:0
Кречет
Городоцькі леви
3:1
Полоцьк
Надія Бар.
5:2
Іваново
Нова Прип'ять
11:1
Граніт
ДЮСШ-Орша
0:2
Міори
БДУ
0:1
Юні Мінськ
Велес-2020
6:0
Постави
Мости
1:1
Зміна Волковиськ
Серебрянка
4:4
Енергетик-БДАТУ
Слонім-Сіті
2:0
Щучин
ДДЛГУ
1:0
Бумпром
Партизан Солігорськ
3:0
Клецьк
Крупки
0:3
Фалько
Атлетіко Парана
0:1
Дефенсорес Бельграно ВР
Хувентуд Уніда
0:3
Хімнасія Консепсьйон
Ліньєрс Баїя-Бланка
0:1
Архентіно Монте-Маїс
Сансінена
3:1
Депортіво Каміонерос
Вілья Мітре
1:0
Чіполлетті
Уніон Сунчалес
0:3
Сан-Мартін Формоса
Спортіво Лас-Парехас
1:0
Дуглас Хейг
Хувентуд Уніда Університаріо
0:0
Соль де Майо
Спортиво Пеньяроль
0:2
Олімпо
Уракан Лас-Ерас
3:0
Естудіантес Сан-Луїс
Бока Унідос
1:1
Расінг Кордоба
Хімнасія і Тіро
2:1
Сентраль Норте