Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 20 липня 2022
ГЯК
1:2
Вікторія Пльзень
Маккабі Хайфа
1:1
Олімпіакос
Динамо
0:0
Фенербахче
Ференцварош
1:2
Слован Братислава
Марибор
0:0
Шериф
Расінг Авельянеда
1:1
Арсенал Саранді
Атлетіко Тукуман
1:0
Сарм'єнто
Архентінос Хуніорс
2:0
Бока Хуніорс
Сан-Лоренсо
2:2
Уніон Санта-Фе
Патронато
1:0
Тiгре
Інтер Маямі
0:6
Барселона
Діошдьйор
Дебрецен
Ньор
Лаваль
Ніцца
Брага
Вікторія Жижков
2:2
SK Slavia Praha II
Арока
1:0
Фейренсе
Варнсдорф
5:0
FC Slovan Liberec II
Марітіму
1:1
Пенафіел
Жіл Вісенте
Санта-Клара
Академіку де Візеу
0:2
Сан-Жуан-де-Вер
Златибор Чаєтіна
2:2
FK Loznica
Спортінг
0:2
Портімоненсе
Мафра
0:1
Каза Пія
ПСЖ
2:1
Кавасакі Фронтале
Віллем II
0:2
Спарта Роттердам
Крю
3:1
Ломмел
Газіантеп
1:4
Фатіх Карагюмрюк
Салернітана
2:0
Wieczysta Kraków
Анкарагюджю
3:0
Єні Малатьяспор
Гіресунспор
0:0
Торпедо Кутаїсі
Ерзурум ББ
0:3
Умранієспор
Хрудім
Biocel Vratimov
Вишков
1:3
Годонін-Сардіце
Високе-Міто
2:3
Градець Кралове
ACS Viitorul Şimian
Вііторул-Пандурій
Кайсеріспор
2:1
Аланьяспор
Полонія Битом
1:1
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
MKS Karkonosze Jelenia Góra
2:1
Miedź Legnica II
Аталанта
Лекко
Soroksar
4:0
Szentlőrinc SE
МТК
5:1
Триглав
Труа
3:0
Гавр
СПАЛ
3:1
Віртус Верона
Анже
0:2
Брест
Монца
4:1
П'яченца
Будафок
0:3
Словацько
Волос
0:2
Атромітос
Хрватський Драговоляць
2:2
NK Dugo Selo
Банік Міст
Усті-над-Лабем
MKS Czarni Połaniec
2:2
Korona Kielce II
Утрехт
4:0
ОФІ
Реймс
1:0
Мец
Скоп'є
2:0
Сілекс
NK Jarun Zagreb
0:3
Рудеш
Сигма II
1:1
Унічев
Лаваль
3:1
Люзітанос Сен-Мор
Галадаш
0:0
Сівасспор
Будісса
1:6
Енергі
FSV Einheit 49 Ueckermünde
0:0
Грайфсвальд
Kuźnia Ustroń
0:12
BTS Rekord Bielsko-Biała
ND Beltinci
1:1
Аль-Наср Дубай
Кладно
1:2
Povltavská fotbalová akademie
Легія
2:2
Селтік
Осер
3:1
UNFP FC
Вільфранш
2:0
Гренобль
Работнічки
4:1
Тетекс
Плауен
0:2
Хемніцер
Берлінер
4:4
Любек
Германія Гальберштадт
Фрайє Турнер
Боруссія Менхенгладбах
1:1
Валвейк
Атлетік Б
0:1
Ейбар
Расінг
0:1
Спортінг Хіхон
Айленбург
2:3
Локомотив Лейпциг
Ексельсіор Віртон
0:2
RAAL La Louvière
Ельче
1:3
Вільярреал Б
Фенікс Любек
1:1
Тодесфельде
Zuzenhausen
1:2
Асторія
Ельсторф
0:0
Альтона
Венло
АЗ
Вулвергемптон
4:0
Алавес
Анкер Вісмар
Любек-2
Ноймюнстер
Тевтонія
Монпельє
0:2
Клермон
Сент-Етьєн
1:1
Бордо
Санкт-Галлен
0:2
Валенсія
Расінг Ферроль
0:0
Реал Ов'єдо
Ештрела Амадора
Мафра
Єддело
3:3
Атлас Дельменгорст
Кан
1:2
Ренн
Берзенбрюк
2:1
Шпортфройнде Лотте
Пасуш де Феррейра
1:0
Санта-Клара
Hoechst
0:3
Франкфурт
Уеска
1:1
Осасуна Б
Шавеш
3:1
Віторія Гімараєш Б
Лукенвальде
4:1
Айнтрахт Штансдорф
Грімма
0:1
Хемі
Вегберг-Бек
8:1
1.FC Monheim
Гомберг
4:0
TuS Fichte Lintfort
Ginsheim
0:0
Еддерсгайм
Балінгер
0:1
Фрайбург
Меербуш
2:5
ASV Süchteln
Дендер
2:1
Ауденарді
Діткірхен
9:2
Dorndorf
Луго
1:3
Бургос
Stern
2:4
Berliner SC
Спакенбург
2:2
Телстар
Фоліньо
1:9
Козенца
Ноттінгем Форест
3:1
Герта
Мілволл
0:0
Гаммарбю
Turu Dusseldorf
2:3
Blau-Weiß Mintard
Гарроґіт
2:2
Барнслі
Шеффілд Венсдей
0:2
Райо Вальєкано
Хайст
0:6
KSK Lierse Kempenzonen
Кінгс Лінн Таун
1:0
Пітерборо
Ілкстон Таун
0:0
Шепшед Дайнамо
Гітчін Таун
0:2
Боргем Вуд
Гартлпул
0:1
Блекберн
Кордоба
1:0
Гранада
Арброт
1:2
АФК Файлд
Ґайзлі
1:0
Йорк Сіті
Ґрейс Атлетік
2:1
Горнчерч
Уінсфорд
3:0
Нантвіч Таун
Пітерборо
0:2
Лутон
Бостон Юнайтед
1:1
Ноттс Каунті
Поттерс-Бар Таун
3:4
Мейденгед Юнайтед
Ештон
0:4
Юнайтед оф Манчестер
Коулвілл Таун
0:5
Герефорд
Метрополітан Поліс
2:0
Гемптон енд Річмонд Боро
Галл
0:4
Лестер
Вілдстон
2:8
Квінз Парк Рейнджерс
Престон
2:1
Гартс
Аммерталь
3:3
Донауштауф
TSV Grossbardorf
3:1
Ельтерсдорф
Абтсвінд
1:1
Geesdorf
Баварія Гоф
0:5
Ян Регенсбург-2
Ісманінг
3:0
Тюркспор Аугсбург
Фойхт
1:1
Корнбург
Ерланген
2:3
Вюрцбург
Ерльбах
0:0
Мюнхен-2
Депортіво Мальдонадо
1:1
Монтевідео Сіті
Фенікс Монтевідео
1:0
Монтевідео Вондерерс
Бостон Рівер
2:0
Серро Ларго
Ферро Карріль Оесте ЛП
2:0
Естудіантес Сан-Луїс
Дефенсорес Пронунсіам'єнто
1:1
Сентраль Норте
Крусеро дель Норте
1:0
Расінг Кордоба
Сіркуло Депортіво
1:0
Соль де Майо
Хувентуд Уніда Університаріо
3:1
Олімпо
Спортиво Пеньяроль
3:1
Депортіво Каміонерос
Уракан Лас-Ерас
0:0
Спортиво Десампарадос
Ciudad de Bolivar
1:2
Вілья Мітре
Уніон Сунчалес
1:2
Дефенсорес Бельграно ВР
Сансінена
1:3
Чіполлетті
Бока Унідос
4:0
Хувентуд Уніда