Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 02 липня 2022
Сентраль Кордоба
1:2
Архентінос Хуніорс
Бока Хуніорс
0:3
Банфілд
Тiгре
1:1
Тальєрес
Годой Крус
1:0
Колон
Велес Сарсфілд
0:1
Атлетіко Тукуман
Чеджу Юнайтед
2:2
Сеул
Пхохан Стілерс
2:0
Ульсан Хендай
Кімчхон Санму
1:2
Чонбук Хендай Моторс
Соннам
0:2
Канвон
ФК Токіо
2:2
Авіспа Фукуока
Касива Рейсол
1:2
Касіма Антлерс
Кіото Санга
2:1
Консадоле Саппоро
Санфречче Хіросіма
3:0
Джубіло Івата
Сенан Беллмаре
0:0
Нагоя Грампус
Сімідзу С-Палс
3:5
Йокогама Ф. Марінос
Гамба Осака
1:1
Урава Ред Даймондс
Сересо Осака
2:1
Кавасакі Фронтале
Саган Тосу
0:2
Віссел Кобе
Баден
Аарау
Спартак Трнава
Збройовка
Скалиця
Опава
Сандерленд
Бліт Спартанс
Чайка Піщанокопське
Біолог
Сандерленд
Ґейтсгед
NK Brinje Grosuplje
2:3
Крка
Дьор
2:4
Дьїрмот
Фарул
2:3
Кіндія
Хробри
1:2
Гурнік Полковіце
Ніцца
Лозанна
Банік
0:0
Термаліка
Погроння
1:2
FC ŠTK 1914 Šamorín
Целє
2:1
NK Kety Emmi Bistrica
Прапор Праці
1:1
Пересвіт Домодєдово
Земплін
3:0
FK Humenné
Хайдук
1:1
Кішварда
Fußgönheim
1:5
Дуденгофен
Мезйокйовешд
1:1
Вашаш
Пршибрам
0:3
Влашим
Заглембє Сосновець
Одра
Словацько
2:1
Ліптовськи-Мікулаш
Радуня
2:1
GKS Przodkowo
Градець Кралове
3:1
Варнсдорф
Яблонець
Богеміанс-1905
Ястшембе
Карвіна
Опава
2:2
FK Považská Bystrica
Яблонець
1:2
Вікторія Жижков
МТК
2:6
Уйпешт
Слован
8:1
Усті-над-Лабем
Вінтертур
3:0
Шаффгаузен
Млада Болеслав
3:2
Тепліце
Тршинець
5:0
MŠK Žilina II
Подбескідзе
1:0
Рух Хожув
Лех-2
1:2
Шльонськ-2
Дукла Банська Бистриця
1:2
Катовіце
Варта
1:0
Медзь
Динамо Чеські Будейовиці
3:1
Дукла Прага
Сігма
0:0
Простейов
Карвіна
0:2
Злін
Гурнік Забже
0:3
Заглембє Любін
П'яст
2:0
Сталь Ряшів
Вісла Краків
Ресовія
Вісла Краків
3:0
Ястшембе
Вулвергемптон
4:1
Форест Ґрін
Тихи
Скра Ченстохова
Гарбарня
1:4
Сярка
Сеннер'юске
Есб'єрг
Ягеллонія
Хойничанка
ПСВ-2
1:2
Sparta Rotterdam II
FC Iserlohn 46/49
0:9
Рот-Вайсс Обергаузен
АЗ-2
1:3
Алмере Сіті
Люнґбю
2:0
Nykøbing FC
Бедфонт
2:2
Поттерс-Бар Таун
BK Fremad Amager
3:0
Відовре
Аякс
2:5
Падерборн
Оденсе
1:3
Горсенс
Алмере Сіті
АЗ
Стандард
1:2
РВДМ
Балінген
Рілазінген-Арлен
Бедфорд Таун
0:2
АФК Вімблдон
Галлешер
1:3
Герта-2
Вестерло
2:0
Патро Ейсден
Спарта Ліхтенберг
0:2
Ліхтенберг
Бішоп Окленд
0:5
Мідлсбро
Дейнзе
0:1
Юніон
Кобленц
0:1
Фортуна Дюссельдорф
Ліппштадт
ФФБ Ольденбург
Коув Рейнджерс
8:1
Гела Фейрідін
Шпортфройнде Дорфмеркінген
0:2
Штутгарт-2
Оснабрюк
Вольфсбург
Лемінґтон
1:3
Ковентрі
Ансбах
6:0
Зелігенпортен
Дордрехт
4:2
Кортрейк
Ян Регенсбург
0:0
Байройт
Вотфорд
1:3
Кембрідж
Веен
4:1
Нюрнберг-2
Куфштайн
0:4
Баварія-2
Уніон Фюрстенвальде
1:7
Альтглініке
Ворматія Вормс
0:4
Майнц
Редінґ
2:0
Колчестер
Фортуна Сіттард
2:3
Вікторія Кельн
Рода
Андерлехт
Майнц-2
1:3
Вікторія Ашаффенбург
Феєноорд
0:7
Копенгаген
Флітвуд Таун
2:2
Транмер
Берлінер
0:3
Шварц-Вайсс Реден
Крістал Пелес
1:1
Аккрінґтон Стенлі
Утрехт-2
4:0
Боруссія Менхенгладбах-2
Бохольт
1:3
Бохум
Армінія Людвігсгафен
1:5
Вальдгоф
Віль
1:3
Дорнбірн
Брондбю
Оргус
Лінфілд
1:2
Сент-Міррен
ЕДІ ′19
1:3
Віллем II
Валвейк
5:3
Топ Осс
Ейпен
4:1
Алеманія
SV Böblingen
1:7
Штутгарт
Чорлі
1:3
Болтон
Монтроуз
1:1
Арброт
Ольденбургер
5:4
Фенікс Любек
Пітергед
Данді Юнайтед
Аллоа Атлетік
2:0
Форфар Атлетік
Газіантеп
1:2
Оренбург
Тюркгюджю
2:1
VfB Hallbergmoos-Goldach
Фільцинг
4:2
Ян Регенсбург-2
Гройтер
1:0
Пардубіце
Ірвайн Медоу
2:5
Странрар
Айнтрахт Трір
3:0
Шотт
Gretna 2008
2:3
Дамбартон
Іст Файф
3:0
Кауденбіт
Bad Vilbel
2:2
Рот-Вайсс Вальдорф
Гомбург
6:3
Діффлен
ПСВ
2:2
Серкль Брюгге
Кікерс Оффенбах
3:0
Аубштадт
Штурм
0:0
Ліферинг
Пітергед
0:4
Данді
Фрайбург
0:0
Ельферсберг
Блау-Вайсс Лоне
0:7
Шальке
Зальцбург
3:1
Олімпіакос
Брюгге
Берсхот
Fauldhouse United
Клайд
Ґронінґен
2:1
ПАОК
Кайзерслаутерн
3:0
Унтергахінг
Пухів
0:3
Тренчин
Гамільтон
1:3
Куїн оф зе Саут
ГАК
1:4
Домжале
АЗ
3:1
Зволле
Олфретон Таун
0:0
Шеффілд Венсдей
Гавант енд Вотерлувілл
0:3
Портсмут
Плімут Парквей
2:2
Плімут
Оснабрюк
Ганновер
Дюрен
3:2
Вільц
Бухбах
0:0
Ерльбах
Аустрія Клагенфурт
0:0
Ганза
Фіннентроп-Баменоль
0:0
Kaan-Marienborn
Фроум Таун
2:3
Солсбері
Еббі Рейнджерс
0:3
Істлі
Бедфорд Таун
Біґґлсвейд
Хрудім
2:1
Височіна
Нанітон Таун
0:4
Стокпорт
Roffey
0:5
Доркінґ Вондерерс
Брора Рейнджерс
0:1
Інвернесс
Бедшот Лі
0:4
Олдершот
Келті Гартс
1:1
Рейт Роверс
Істборн Боро
0:1
Кролі
Фолкстон Інвікта
0:2
Джиллінґем
Івшем Юнайтед
0:4
Челтенгем
Сігма
1:3
Жиліна
Хайст
1:8
Генк
Спартак
3:0
Єнісей
Джерсі Буллс
0:4
Стівенідж
Мелкшем
2:3
Свіндон
Ескот
0:3
Слау Таун
Бембер Брідж
0:3
Престон
Аустрія Лустенау
0:4
Санкт-Галлен
Лівінгстон
0:3
Гринок Мортон
Ґейнсборо Трініті
0:4
Лінкольн Сіті
Саттон Коммон Роверс
1:5
Тонбрідж Ейнджелс
Вольфсберг
0:1
Гольштайн
Нантвіч Таун
0:3
Крю
Ауденарді
0:11
Остенде
Саутпорт
0:2
Блекпул
Етертон Кольєріз
2:1
Аннан Атлетік
Ланс
0:0
Париж
Рюпел Бом
1:5
Васланд-Беверен
Бабельсберг
0:1
Герта
Люцерн
4:1
Вадуц
Краснодар-2
2:2
Чайка Піщанокопське
Фленсбург
Айнтрахт Нордерштедт
Нью Міллз
0:3
Керзон Ештон
Антверпен
Мехелен
Саттон-Колдфілд Таун
0:4
Барвелл
Санкт-Пельтен
4:0
Гартберг
Магдебург
1:4
Уніон Берлін
Рот-Вайсс Кобленц
4:2
Фортуна-2
Тун
2:1
Лозанна-Уші
Раднички Ниш
1:3
Шльонськ
Рапід Відень
2:3
АЕК Ларнака
Кечкемет
Szentlőrinc SE
Фарул
2:2
Чіксереда
Вестерло
2:1
Маккабі Тель-Авів
Hoogezand
0:11
Еммен
Ферст Відень
0:3
Аустрія
Гурнік Ленчна
2:1
Волунтарі
Берзенбрюк
3:0
Вердер-2
Гебенбах
0:5
Вюрцбургер Кікерс
Осер
1:2
Гренобль
Локомотив Софія
2:3
Септемврі
ЛАСК
2:0
Рапід Бухарест
СКА-Хабаровськ-2
3:3
Чорноморець Новоросійськ
Хебир
1:1
Вітоша
Черно Море
2:1
PFC Dobrudzha 1919 Dobrich
FK Maritsa 1921 Plovdiv
0:3
Шибеник
Збройовка
2:2
Слован Братислава
Штурм
1:1
Блау-Вайсс Лінц
Асторія
0:4
Гоффенгайм
Левен
3:1
Шарлеруа
Спартак Суботиця
3:0
FK Radnički Sremska Mitrovica
ЦСКА-1948 Софія
0:0
АПОЕЛ
Желєзьярне
4:0
Віон
Краснодар-2
2:0
Біолог
ND Beltinci
0:2
Рудар Велен'є
Колубара
1:2
Желєзнічар
Гориця
1:1
Примор'є
Утрехт
2:4
Квінз Парк
ЦСКА Софія
АПОЕЛ
Тулуза
2:0
Нім
Етир
0:0
OFK Spartak Pleven
Алеманнія Вальдальгесгайм
1:0
Basara Mainz
Тенніс Боруссія
6:1
Roter Stern Leipzig
Ростов
2:0
Кубань
Пирин
1:0
Біласиця
Богеміанс-1905
2:1
Краковія
Швац
1:6
Ботошані
Славен
1:2
Залаеґерсеґ
Пірмазенс
1:1
Саарбрюкен
Фенербахче
1:0
Партизан
Ерцгебірге
4:0
Локомотив Лейпциг
Серветт
5:1
Ксамакс
Сьйон
0:1
Динамо
Ботев Пловдив
0:0
OFK Yantra 2019 Gabrovo
Зімбру
1:6
ФКСБ
Го Егед Іглз
2:0
Локомотива Загреб
Діфферданж
0:0
Серен
Фола Еш
1:5
Ексельсіор Віртон
Оксфорд Сіті
2:5
Оксфорд Юнайтед
Verspah Oita
2:1
Tokyo Musashino City
Osaka
0:0
Reinmeer Aomori
TIAMO Hirakata
2:3
Sony Sendai
Suzuka Point Getters
0:4
Nara Club
Honda
3:1
Honda Lock
Gyeongju HNP
0:1
Siheung City Athletic Club
Paju Citizen FC
2:0
Changwon City Government FC
Gimhae City Government FC
3:1
Mokpo City Government FC
Cheonan City
4:0
Cheongju
Jeonju
2:0
Chungju Citizen
Goyang Citizen
0:3
Yeoju Citizen
Jeonbuk Motors II
2:4
Goyang KH
Pyeongtaek Citizen
1:2
Namdong
Крафт
0:1
ВІФК
ЙІППО
1:0
PeKa
KaaPo Kaarina
0:5
Джаз
Hämeenlinnan Jalkapalloseura Akatemia
3:2
СалПа
РоПС
2:2
Ювяскюля
Атлантіс
2:0
Pallo-Pojat Juniorit
Futura
0:3
Nurmijärven Jalkapalloseura
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
3:2
EPS
ZPC Kariba
0:1
Yadah FC
Black Rhinos FC
2:1
Herentals College FC
Harare City
1:2
КЕФС Юнайтед
Чікен Інн
0:3
Платинум
Юпанкі
0:1
Архентіно де Росаріо
Сентро Еспаньйол
1:1
Атлетіко Лугано
Мерседес
2:0
Дефенсорес де Камбасерес
Депортіво Парагуайо
0:2
Барракас Болівар
Депортіво Муньїс
0:0
Хувентуд Уніда Сан-Мігель
Real Frontera
2:0
Льянерос де Гуанаре
Петарі
0:0
Academia Anzoátegui
Nueva Esparta
1:1
Bolívar
Яракуянос
1:0
Dinamo Puerto La Cruz
Трухільянос
2:0
Héroes de Falcón
West Torrens Birkalla SC
0:1
Croydon FC
FK Beograd
1:1
Adelaide City FC
Sturt Lions
0:1
Campbelltown City SC
South Adelaide Panthers FC
3:3
Adelaide Olympic FC
Adelaide Comets FC
1:0
North Eastern MetroStars SC
AS Mont-Dore
3:2
AS Qanono
Іанген
6:0
Dumbéa
Tiga Sport
4:1
Horizon Patho
JS Baco
0:2
Wetr
Ne Drehu
0:0
Лоссі
Kunié
0:3
Мажанта
South Hobart SC
1:2
Devonport City Strikers FC
Riverside Olympic FC
2:11
Clarence Zebras FC
Launceston City FC
0:1
Glenorchy Knights FC
Deportes Quillón
3:3
Deportes Rengo
Municipal Salamanca
3:0
La Pintana Unida
Municipal Mejillones
1:4
Colina
FC Motown II
1:2
Cedar Stars Rush
Kings Hammer
5:1
Toledo Villa FC
Ocean City Nor'easters
1:0
Real Central New Jersey
Patuxent
1:2
Virginia Beach United FC
Western Mass Pioneers
3:1
Seacoast United Phantoms
Round Rock
1:1
Houston FC
Des Moines Menace
2:2
Thunder Bay Chill
Team from Peoria
3:2
FC Manitoba
Chicago FC United
1:0
Chicago City
Southern California Seahorses
1:1
Golden State Force
Ventura County Fusion
2:3
Project 51O
Ballard
0:2
Capital
Tobacco Road FC
1:5
North Carolina Fusion
Vermont Green
3:1
Boston City
FC Florida II
0:1
Weston FC
San Francisco Glens SC
3:0
Davis Legacy
Eastern Lions
0:4
South Melbourne FC
Avondale FC
0:1
Dandenong Thunder SC
Altona Magic SC
1:4
Port Melbourne SC Sharks
Hume City FC
3:1
Melbourne Knights FC
Gwelup Croatia
2:3
Bayswater City
Cockburn City
1:2
Inglewood United SC
Perth RedStar
2:3
Floreat Athena FC
Balcatta SC
1:3
Armadale SC
Sorrento
1:1
Perth SC
Шапекоенсе
3:1
Сампайо Корреа
Бруске
2:0
Операріу
Крузейру
2:0
Віла Нова
Лондріна
0:0
ССА Масейо
Ітуану
1:2
Крісіума
Saldus SS / Leevon
4:0
Смілтене
Гробиня
0:3
Skanste
FK Rīgas Futbola skola II
0:2
Riga FC II
ФШЮД-Албертс
1:2
FK Dinamo Rīga
3 лютого
2:0
Сантані
Рубіо Нью
1:0
Атіра
Фернандо де ла Мора
4:1
Спортиво Ітеньо
Гуарані Трінідад
0:2
Спортиво Лукеньо
Recoleta
3:3
Уніон Сан-Феліпе
Депортес Ікіке
2:1
Сантьяго Вондерерс
Депортес Темуко
1:1
Депортес Санта-Крус
Рейнджерс Талька
1:3
Fernández Vial
Blaublitz Akita
0:1
Ренофа Ямагуті
Iwate Grulla Morioka
1:0
Омія Ардія
Міто Голлігок
1:2
Йокогама
Матіда Зельвія
2:3
Вегалта Сендай
Вентфорет Кофу
0:1
В-Варен Нагасакі
Монтедіо Ямагата
0:2
Тотіги
Цвайген Канадзава
0:1
Токусіма
Фаджіано Окаяма
0:2
Роассо Кумамото
Оіта Трініта
3:2
ДЖЕФ Юнайтед
Зеспакусацу Гумма
0:2
Альбірекс Ніігата
Док Суд
1:2
Сан-Мігель
Колехіалес
1:0
Хусто Хосе де Уркіса
Дефенсорес Унідос
2:1
Лос Андес
Тальєрес Ремедіос
3:2
Комунікасьонес Буенос-Айрес
Депортіво Мерло
2:1
Каньюелас
Пакажус
2:3
Токантинополіс
Tuna Luso Brasileira
2:1
4 липня
Глобо
1:2
Ретро Клуб
Реал Нороесте
3:0
Ферровіаріа
Жувентуде Самас
0:1
Мото Клуб
Бразильєнсе
2:1
Sociedade Ação Futebol
Сан-Луїз
0:0
Каскавел
Fluminense PI
3:1
Кастаньял
Інтернасьонал Лімейра
2:1
Nova Venécia
Баїя Фейра-ді-Сантана
1:0
Калденсе
Парана
2:1
Нова-Ігуасу
Сан-Бернарду
1:0
Санто-Андре
Порту-Велью
1:1
Сан-Раймундо
Сан-Раймундо Боа-Віста
2:1
Наутіко-РР
Torns IF
2:1
BK Olympic
Brålanda
6:2
Vänersborgs IF
Simrishamn
0:4
Österlen
Angered BK
2:4
Юнгшіль
Енчепінг
1:0
IFK Uppsala
FC Gute
1:1
Haninge
Skiljebo SK
1:2
Örebro Syrianska IF
Вестра Фрелунда
6:0
Torslanda IK
IFK Österåker
2:1
Sollentuna FK
Karlbergs BK
2:4
Васалунд
Hassleholms IF
1:0
Ескільсмінне
Älmhults Idrottsförening
2:1
Asarum
Фріска Вільор
1:2
Hudiksvalls Forenade FF
Huddinge IF
3:0
Hammarby Talang
Trosa-Vagnhärad SK
0:5
Nyköpings BIS
Eneby BK
1:1
IK Sleipner
Tord
6:0
Assyriska Turab.
FC Arlanda
2:3
Täby FK
Heartland FC Owerri
1:0
Sunshine Stars FC
Dakkada
2:0
Katsina United FC
Abia Warriors FC
3:2
Gombe United FC
Енугу Рейнджерс
2:2
Шутінг Старс
Фалько
10:1
Березине
Міори
1:1
Газовик Вітебськ
Полоцьк
6:5
Нива Толочин
Городоцькі леви
2:7
Велес-2020
Жлобін
0:1
Вертикаль
Зміна Волковиськ
5:0
Дятлове
Клецьк
3:3
Старі Дороги
ДЮСШ-2 Речиця
3:1
ДЮСШ-Гілка
ФСК Гродненський
4:1
Чайка Зельва
Кіровськ
1:10
Гірки
Торпедо Мінськ
2:2
Енергетик-БДАТУ
ДЮСШ Столін
0:12
Стенлес
Кронон
5:0
Респект
Спартак Слуцьк
0:4
Бобівня
Жодино-Південне
4:0
Вікторія
Неман-Белкард
1:1
Щучин
Світлогірськ
0:3
Мозирський НПЗ
Колос Червень
1:1
Вілія