Трибуна
товариські матчі (клуби)
Галатасарай
16 лип, 0:00
Пакш
Вайхе Фленсбург
Відмінено
Фредерісія
Модена
16 лип, 0:00
AC Formigine ASD
Байройт
Відмінено
Пршибрам
Оцілун
0-3
FC Unirea 2004 Slobozia
NK Dubrava Zagreb
1-3
Крка
Kazincbarcikai SC
3-0
Termálfürdő FC Tiszaújváros
Пенафіел
0-0
Санта-Клара
Sokół Ostróda
2-3
KS Gedania Gdańsk
SK Motorlet Praha
6-0
Вікторія Жижков
Ештрела Амадора
1-0
Трофенсе
Хробри-2
0-4
MKS Miedź Legnica II
FK Chlumec nad Cidlinou
0-1
Хрущимо
Сокіл Запи
1-2
Усті-над-Лабем
Унічев
1-2
Вишків
ND Beltinci
4-0
Nagykanizsa FC
Насіонал
0-1
Марітіму
Пісек
1-3
Спарта-2
Простеїв
1-2
Слован Росіце
Ньон
1-4
Сошо
Фастав Злін
0-0
Зайва
Райхенау
3-2
Innsbrucker AC
FC Bohemians Praha 1905 II
0-1
Бенешів
Полонія Побутом
0-0
Розвивання Катовіце
Ніредьхаза
1-0
NK Šampion Celje
Kolding IF
Відмінено
Young Boys FD
Володімо
Відмінено
Вікторія Жижков
Gwarek Tarnowskie Góry
3-0
Ключбірк
Вестерло
2-3
Берсхот
Карвіна
2-1
Сигма II
КСЗВ
1-1
RKP Broń 1926 Radom
KP Starogard Gdański
3-1
GKS Przodkowo
Родез
0-1
Ланс
Градець Кралове
1-0
Висота
Middelfart G & BK
6-1
Holstebro BK
Фаренсе
2-1
Академіка
Дьор
3-1
Рапід Відень II
Ешторіл
1-0
Мафра
Ріу Аве
0-0
Пасуш де Феррейра
Брага Б
1-2
Шавеш
Слау Таун
0-3
Олдершот
FC Unirea Dej
1-2
CSC Dumbrăviţa
Гельсінгер
2-0
АБ
VfV Borussia 06 Hildesheim
2-2
Німеччина Хальберштадт
Герта
Відмінено
Галіфакс Таун
Сківе
Відмінено
VSK Århus
Brønshøj BK
2-4
Hvidovre IF
Крістал Пелес
4-2
Іпсвіч
Hertha BSC II
3-1
SV Tasmania Berlin
Вотфорд
4-1
Віком
Андерлехт
2-3
Ліон
Порту
2-1
Віторія Гімараєш
Мехелен
Відмінено
Фортуна Сіттард
Херрогіт
1-0
Хаддерсфілд
Альтглиніке
4-0
BSV Eintracht Mahlsdorf
Тоттенгем
1-1
Севілья
Кеге
1-2
Нествед
Hillerød Fodbold
1-0
FC Roskilde
Дассендорф
0-1
Teutonia 05 Ottensen
Уінгейт енд Фінчлі
1-1
Коггсхол
Аксбрідж
Відмінено
Мейденхед Юнайтед
СЙСОБ Беконсфілд
0-1
Кінгстоніан
SV Lichtenberg 47
1-0
Динамо Берлін
Селтік
2-2
Блекберн
Сканторп Юнайтед
3-2
Шеффілд Юнайтед
Кембрідж
Відмінено
Ноттс Каунті
Саарбрюкен
4-2
Кельн II
Стандард
1-1
Боруссія Менхенгладбах
Балінгер
0-2
Майнц-05 II
FSV 63 Luckenwalde
0-4
Ганза ІІ
Джиллінгем
1-2
Портсмут
Ліппштадт
1-3
Сендерйюске
Сент-Олбанс Сіті
0-2
Стівенейдж
Олдхем
1-3
Віган
НЕК
4-0
1. FC Bocholt
Дюрен
2-0
FC Blau-Weiß Friesdorf
Фрайбург-2
1-1
TSG 1899 Hoffenheim II
Суїндон Супермарін
1-2
Форест Грін
TVD Velbert
Відмінено
SC Germania Reusrath 1913
Вердер-2
4-3
Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 II
Сток Сіті
1-1
Флітвуд Таун
1. FC Kaan-Marienborn 07
5-0
Ерндтебрюк
Оснабрюк
Відмінено
Гронінген
Дордрехт
Відмінено
ОС
Calcio Leinfelden-Echterdingen
2-6
Штутгарт-2
Левен
3-3
Лестер
Гессен-Кассель
5-1
Вупперталер
Ферль
Відмінено
Сендерйюске
FC 1931 Eddersheim
0-3
Франкфурт
Ден Хааг
Відмінено
Дейнзе
Уніон Фюрстенвальде
1-4
Бабельсберг
Алеманія
1-3
Рот-Вайсс Ессен
FC Schalke 04 II
Відмінено
Рот-Вайсс Кобленц
РБ Лейпциг
3-1
Саутгемптон
Нортхемптон
1-2
Лутон
Свонсі
Відмінено
Брістоль Роверс
Ден Босх
4-0
АФК
Динамо Дрезден
1-0
Тепліце
Неккарсульмер
1-1
SV Waldhof Mannheim 07 II
Хартс
2-2
Кроулі
Алмері Сіті
1-3
Дейнзе
Рот-Вайсс Ален
3-4
TuS Blau-Weiß Lohne
Феєноорд
0-4
Юніон Сент-Жіллуа
Халлешер
1-1
Квінз Парк Рейнджерс
Штайнбах
1-1
Рот-Вайсс Оберхаузен
Байройт
1-1
Енергія
Віденбрюк
3-0
FC Gütersloh 2000
Боруссія Дортмунд-2
1-1
Валвейк
Конінклейка ХФК
0-3
АЗ-2
Hamburger SV II
11-0
Ганза Люнебург
MFK Karviná II
2-2
FC Baník Ostrava II
Хомбург
3-1
Морлаутерн
Бертон
1-2
Бірмінгем
Карл Цейсс
2-2
Цвіккау
Теніс Боруссія
Відмінено
Кікерс Емден
Фрайбург
3-0
Райо Вальєкано
Borussia Mönchengladbach II
5-2
FC Sankt Pauli von 1910 II
Пакш
3-2
Сигма
Газіантеп
2-1
Кечіоренгюджю
SC Spelle-Venhaus
0-3
Пройссен
FV 1920 Dudenhofen
0-4
Ворматія Вормс
Harland and Wolff Welders FC
1-8
Лінфілд
Loughgall FC
1-2
Гленавон
Limavady United FC
0-1
Керрік Рейнджерс
Еддело
0-1
ФФБ Ольденбург
Саут Шілдс
1-2
Барроу
Пенібонт
10-0
Брістоль Менор Фарм
Пфорцгайм
Відмінено
Локомотив Лейпциг
Штутгарт
2-1
Брентфорд
Гоффенгайм
2-2
Салернітана
Armagh City FC
Відмінено
Ньюрі Сіті
Penzliner SV
1-8
Теніс Боруссія
Гредіг
0-0