Tribuna/Футбол/Блоги/Металіст заробив п'яте вилучення в сезоні. Це найбільше в УПЛ

Металіст заробив п'яте вилучення в сезоні. Це найбільше в УПЛ

8 листопада 2022, 14:41

Харківський Металіст лідирує закріпив лідерство в рейтинг вилучень у поточному сезоні УПЛ. А от його суперників поки не вилучали. До дербі проти Металіста-1925.

Сьогодні, 8 листопада, відбулося два матчі рідненької УПЛ. Харківське дербі завершилося без голів - 0:0. Інгулець сенсаційно переміг Зорю - 1:0.

Матч між двома Металістами запам'ятався відразу двома вилученнями. По одному в складі кожної з команд. Першим раніше інших прийшов приймати душ Шершень із "1925". Це сталося на 56 хвилині. Це вже третє вилучення для його команди в сезоні. Разом із тим, воно стало першим в складі суперників Металіста "звичайного":)

Металіст "звичайний" й до цього туру мав найбільше вилучень в активі. Детальніше про це ми розповідали у нашому матеріалі - Червоний рейтинг УПЛ: найбрудніший - Металіст, без вилучень - Дніпро-1 та Колос.

Сьогодні своє лідерство харків'яни закріпили. Постарався Романюк, який отримав червону на третій компенсованій хвилині до другого тайму. Загалом, Металіст майже повний матч у 90 хвилин (без врахування компенсованого часу) цього сезону грав у меншості.

Також Металіст вибрався нагору в ще одному рейтингу - загальна кількість вилучень матчах команди. Таких вже 6. За цим показником харків'яни зрівнялися із Кривбасом, який має 3 своїх + 3 в суперника.