Tribuna/Футбол/Блоги/Матч імені АПЛ: два пенальті після VAR і феєричний другий тайм

Матч імені АПЛ: два пенальті після VAR і феєричний другий тайм

27 вересня 2022, 11:53

У головному за іменами матчі дня в Лізі націй було чимало цікавого.

Англія - Німеччина - вивіска, яка притягує любителів футболу в будь-якому статусі. Товариська зустріч, Ліга націй, Євро або ЧС... Ці команди зустрічаються часто. Але рідко видають такий вогонь, який був 26 лютого.

Коротко про перший тайм: перевага Англії за ударами й більше володіння від німців. Але гості жодного разу не влучили у ворота і мали всього три спроби. Все найцікавіше підготували на тайм другий.

Коротко про тайм другий: 6 голів, 2 із пенальті після перегляду VAR і загалом майже втричі більше ударів, ніж до перерви (9 проти 26).

А ще цю гру можна назвати іменем АПЛ. Причина - всі результативні дії на рахунку гравців найсильнішого чемпіонату. У господарів забивали Шоу (МЮ), Маунт (Челсі) та Кейн (Тоттенгем). За німців - Гюндоган (МС) та двічі Гавертц (Челсі).

В додачу асисти в Англії теж від гравців АПЛ (Джеймс (Челсі) та Сака (Арсенал)). У Німеччини результативну передачу у другому голі віддав Вернер (Лейпциг, раніше Челсі). А ще Гавертц другий свій м'яч забив, опинившись першим на відскоку після удару Гнабрі (Баварія, раніше Арсенал).

У підсумку команди порадували вболівальників. І цією результативною нічиєю підсумували невдалий для себе сезон в Лізі націй. Англія взагалі вилетіла у дивізіон Б, а Німеччина стала третьою в групі. пустивши вперед не лише італійців, а й угорців.

Для Англії черговий не виграш став вже шостим поспіль. Це їх найгірша серія з 1993 року. Крім того, це найдовша серія без перемог для Англії перед великим турніром. Команда зіграє на ЧС-2022 у групі В з Вельсом, Іраном та США.

Англія вперше за 522 хвилини забила з гри

Але, як заявив Саутгейт, ще «Не час панікувати».

А якщо ви ще не бачили огляд матчу, то ось тут короткий Highlights на 3 хвилини. Більш детальний тут (Футбол 2.0/Мегого на 13:43)

Англія - Німеччина - 3:3

Голи: Шоу, 72, Маунт, 75, Кейн, 83, з пенальті - Гюндоган, 52, з пенальті, Гаверц, 67, 87

Англія: Поуп, Джеймс, Магвайр, Стоунз (Вокер, 37), Даєр, Шоу, Райс, Фоден (Сака, 66), Беллінгем (Гендерсон, 90), Кейн, Стерлінг (Маунт, 66).

Німеччина: тер Стеген, Керер, Зюле, Шлоттербек, Раум (Гозенс, 68), Гюндоган, Хофманн (Вернер, 46), Кімміх, Гаверц (Белла-Кочап, 90), Сан(Гнабрі, 68), Мусіала (Мюллер, 79).