Tribuna/Футбол/Блоги/DV Blog/Гол Кащука з центра поля, феєрія Калюжного в Індії, Ярмоленко забив з правої – українці здивували за кордоном

Незвичний тиждень наших легіонерів.

Блог — DV Blog
10 жовтня 2022, 17:30
1

Тиждень у закордонних чемпіонатах став багатим на події, у яких свою роль відігравали українські футболісти. Цього разу обійшлося без яскравих результативних дій наших провідних легіонерів та збірників, за виключенням Ярмоленка, проте зі знаком «плюс» відзначилися ті, про кого ми почали забувати.

Розповідаємо, чим українці вразили або ж певною мірою розчарували.

До розчарувань одразу приписуємо невдалий вікенд для представників Серії А – Віктор Коваленко зіграв 60 хвилин за «Спецію» проти «Монци» (0:2), а Руслан Маліновський28 хвилин за «Аталанту» проти «Удінезе» (2:2). Обидва отримали оцінку 6.1 від WhoScored.

Попри нібито непоганий виступ не потішили й статистичні показники Віталія Миколенка – його «Евертон» поступився «МЮ» (1:2), а захисник вперше в сезоні награв на 6.36. Що стосується іншого нашого англійського легіонера, то Олександр Зінченко знову потрапив у лазарет та пропустив два матчі «Арсенала» в ЛЄ та АПЛ.

«Чужими» на святі «Брюгге» виявилися Роман Яремчук та Едуард Соболь. Команда показала неймовірний старт у ЛЧ, обігравши у 3-му турі «Атлетіко» (2:0), але Едуард з’явився зі заміни наприкінці зустрічі, а Роман всю гру провів у запасі. Коли ж українці отримали практику в чемпіонаті Бельгії, то зазнали поразки від «Вестерло» - 0:2.

Давно не дають приводу згадати про себе представники польської першості, а от 20-річний Максим Кучерявий у Шотландії дебютував в основному складі «Сент-Джонсона» – проти «Селтіка» (1:2).

Герой тижня – Андрій Лунін. Спочатку голкіпер нарешті зіграв за «Реал» у ЛЧ (2:1 проти «Шахтаря»), а потім вперше не пропустив за час виступів за мадридців (1:0 з «Осасуною»). Подейкують, через пошкодження Куртуа він може стати першим українцем, який візьме участь в Ель Класіко.

Сухі матчі – це, звісно, добре, але голи та асисти у виконанні наших хлопців – ще краще.

Андрій Ярмоленко

Капітан збірної продовжує свою результативну серію в ОАЕ. Цього разу Ярмоленко допоміг «Аль Айну» обіграти «Діббу» (2:0) – забив в один дотик… з правої!

Гол Андрія:

Іван Калюжний

Справжній бенефіс у своєму дебютному матчі в Індії видав ексхавбек «Олександрії» Калюжний. Він вийшов на 79-й хвилині у грі проти «Іст Бенгал» та встиг відзначитися дублем за «Кералу Бластерс». Другий м’яч з-за меж карного майданчика заслуговує на увагу.

Перший гол на 3.31, другий – на 4.33.

Іван Желізко

Ще один дубль вікенду на рахунку гравця молодіжної збірної України Желізка, який виступає за латвійську «Вальмієру». Півзахисник взяв участь у розгромі «Метти» (4:1) – забив з пенальті та зі штрафного, щоправда, у другому епізоді варто подякувати голкіперу.

Гол з пенальті на 1.45, зі штрафного – 5.15.

Олексій Кащук

З дублями ще не закінчили. Знову розгром, знову красиве взяття воріт від українця – «Сабах» розбив «Капаз» (5:0) у чемпіонаті Азербайджану, а орендований у «Шахтаря» Кащук один з м’ячів поклав майже з центра поля.

Дальній удар – 2.05, другий гол – 3.44.

Володимир Прийомов

Свій 6-й гол у поточному розіграші чемпіонату Естонії забив Прийомов – його «Нарва Транс» обіграла «Таллінну» (2:0).

Гол на 1.23.

Також переможним став м’яч Артема Фаворова у складі угорської «Пушкаш Академії» - українець вивів команду вперед у другому таймі протистояння з «Паксом» (3:1).

***

Цього тижня знову стежимо за єврокубками, після чого буде ще один насичений вікенд. Очікуємо на реабілітацію наших легіонерів у Серії А, вихід Луніна в Ель Класіко, повернення Зінченка та складний матч Миколенка проти «Тоттенгема».