Tribuna/Футбол/Блоги/Англія, Англія/Головний невдаха весни у топлігах – новачок «Лутона» постійно не у тому місці та не у той час
Video

Дайкі Хасіока штампує автоголи та пропускає поміж ніг.

20 квітня, 08:53
13

Схоже, у топ-чемпіонатах знайшовся гравець, якому не щастить від слова «зовсім» – це 24-річний новачок «Лутона» Дайкі Хасіока.

Клуб придбав захисника збірної Японії взимку за 2 мільйони євро у «Сент-Трюйдена», а старт його кар‘єри в АПЛ видався просто жахливим. Він встиг провести всього 7 матчів, але вже здивував якимось неймовірним невезінням.

Хасіока двічі забив у власні ворота за 2 тижні – могло бути й три автоголи поспіль, якби не сейв голкіпера

Тут міг би бути ваш жарт про компас.

Попри те, що Дайкі в Англії лише із зими, він лідирує в лізі за автоголами разом з трьома іншими футболістами. Японець двічі забив у власні ворота – впродовж двох останніх тижнів проти «Арсенала» та «Манчестер Сіті».

Яскравішим є хайлайт гри з «містянами», який трапився на першій же хвилині – Ерлінґ Голанд не реалізував вихід віч-на-віч та після відскоку вирішив пробити у падінні. Удар норвежця був спрямований десь у напрямку кутового прапорця, але тут з‘явилася голова Хасіоки, від якої м‘яч полетів прямо у кут воріт:

Автогол проти «Арсенала» не такий ефектний, але не менш важливий – за рахунку 0:1 на 44-й хвилині. Сміт-Роу зробив відверто поганий простріл, бо Нельсон пробіг далі, але тут як тут була нога Хасіоки:

Фантастика, але Дайкі цілком міг мати три автоголи поспіль – між цими матчами з лідерами також була зустріч з «Борнмутом». Там від чергової зрізки на кутовому врятував голкіпер «Лутона» Камінський (при 0:0):

Це ще не все – суперники стабільно забивають з-під Хасіоки: рикошети та удари поміж ніг

Японець є помітним фігурантом й інших пропущених «Лутона» – таке враження, що він ледь не завжди опиняється в епіцентрі неприємних подій.

Почнемо з «лайту» – ще один голи «Арсенала», коли Хасіока перебував на лінії удару, але відвернувся та не заблокував:

А з «Сіті» ще пропустив поміж ніг удар Доку:

До цього з «Тоттенгемом» взагалі вийшло комбо – і рикошет, і поміж ніг. Це, до речі, переможний гол Сона на 86-й хвилині за рахунку 1:1:

Йдемо далі – «Борнмут» свій шалений камбек з 0:3 на 4:3 розпочав з того, що Соланке прокинув Дайкі поміж ніг п‘ятою та вийшов на ударну позицію:

І у третьому голі, ймовірно, теж не обійшлося без рикошету Хасіоки – після того, як його без проблем 1 в 1 обіграв Семеньйо:

Символічно, що дебют за «Лутон» трапився у Кубковому розгромі проти «Сіті» (2:6) – вийшов на заміну при п‘яти пропущених. Так, через 10 хвилин опинився на лінії чергового результативного пострілу «містян»: