Tribuna/Футбол/Блоги/Англія, Англія/Гарначо розірвав фланг Миколенка та заробив 2 пенальті (не з-під Віталія) – «Евертон» не виграє в АПЛ з грудня

В українця жодного відбору та нуль (!) виграних єдиноборств.

9 березня, 17:44
31

«Манчестер Юнайтед» після нервового старту матчу все ж здобув доволі спокійну домашню перемогу над «Евертоном» в АПЛ – 2:0.

Героєм зустрічі для манкуніанців став 19-річний вінгер Алехандро Гарначо, який грав на фланзі Віталія Миколенка – в українця у підсумку видався не найкращий перформанс.

🔺 Гарначо у першому таймі заробив одразу два пенальті – і став першим футболістом в історії «МЮ», кому вдалося подібне. В АПЛ такого натомість не було з грудня 2021-го (центрбек «Челсі» Антоніо Рюдіґер проти «Лідса»).

Втім, пенальті були не з-під Миколенка. У першому випадку Алехандро прибрав Тарковскі:

А у другому на кількох замахах пройшов у карний, де його збив Годфрі:

«Евертон» зрівнявся у сезоні АПЛ за пенальті у свої ворота з «Фулгемом» (по 7), а 11-метрові реалізували Решфорд та Бруну (17-й для португальця, з моменту дебюту у чемпіонаті ніхто частіше не забивав з позначки).

🔺 У Миколенка проблеми натомість виникли в інших епізодах. «МЮ» ще двічі до перерви претендував на пенальті через можливу гру руками Віталія. У першому випадку українець у боротьбі повалився на газон, а у другому м‘яч влучив йому у руку під час підкату:

Головний арбітр на скарги «МЮ» не повівся, хоча ці події спровокували хвилю мемів у твіттері:

🔺 До речі, другий момент з претензіями на пенальті – це наслідок помилки Миколенка. Він втратив м’яч під тиском:

Також Віталій часто не встигав перекривати Гарначо у швидких контратаках «МЮ», залишаючи вінгера у вигідних позиціях. На щастя для «Евертона», з реалізацією в Алехандро не все добре.

Приклад 1

Приклад 2

Приклад 3

З позитиву варто відзначити подачу Миколенка на 75-й хвилині, яка закінчилась ударом Гофдрі та ледь не закінчилась голом на добиванні:

А на 84-й українець бив сам, вигравши верхову дуель в Антоні, проте повз ворота:

🔺 Серія «Евертона» без перемог вже триває 11 матчів поспіль – востаннє вигравали 16 грудня (2:0 з «Бернлі»). «Іриски» йдуть 16-ми, а «МЮ» оговтався від поразки проти «Сіті» та залишається 6-м. Повна таблиця АПЛ – тут.

🔺 Статистичний портал SofaScore поставив Миколенку оцінку 6.3 (найнижчу у команді), його замінили на 88-й хвилині на нападника.

На рахунку Віталія 59 дотиків до м’яча, 33/43 точних пасів (77%), два удари, одна ключова передача, 2 навіси (1 точний), 2 невдалих лонгболи та 15 втрат.

Робота у захисті: 0/3 виграних єдиноборств (!), 0 відборів, 0 перехоплень, 0 заблокованих ударів, 2 виноси м’яча.