Tribuna/Футбол/Блоги/Англія, Англія/Наші в АПЛ: Забарний привіз з «Евертоном», Мудрик зіграв 15 хвилин – а Стерлінг зробив 3 голи з його флангу
Відео

Зате Миколенко взяв участь у результативній атаці.

7 жовтня, 22:00
16

Пройшов черговий український ігровий день в АПЛ «Борнмут» Іллі Забарного на виїзді поступився «Евертону» Віталія Миколенка (0:3), а «Челсі» Михайла Мудрика зробив камбек проти «Бернлі» (4:1).

Забарний привіз гол, Миколенко взяв участь у результативній атаці

«Евертон» та «Борнмут» у боротьбі за вихід із зони вильоту видали яскраву гру.

🔸 Матч неочікувано розпочався з результативної помилки Забарного (напевно, першої у сезоні) – Ілля послизнувся, коли просував м’яч, а Гарнер миттєво скористався цим та відкрив рахунок:

🔸 На 36-й хвилині про себе в атаці нагадав Миколенко, коли пробив з підбирання після кутового:

🔸 Одразу з розіграшу цього стандарту «Евертон» відзначився ще одним голом – подача Віталія, а на підбиранні здалеку пробив Гаррісон, допоки Нету знаходився на газоні:

🔸 Під кінець тайму знову пожежа біля воріт «Евертона» – Калверт-Люїн перестрибнув Забарного та пробив у перекладину:

🔸 А через пару секунд Миколенко міг асистувати на Онана, однак хавбек не влучив у дальній кут:

🔸 «Евертон» не зупинився – забили третій на 60-й хвилині:

🔸 Забарний міг хоча б трохи реабілітуватися, однак його удар винесли з лінії воріт:

🔸 Статистичний портал SofaScore зовсім по-різному оцінив гру обох українців.

Забарний отримав оцінку 5.7 (найгірша у команді), на його рахунку результативна помилка, 71 дотик, 47 з 58 виконаних пасів (81%), 4 з 10 точних діагоналей, 11 втрат, 9 з 15 виграних єдиноборств, 10 виносів м’яча, 1 відбір, 1 удар у площину, 2 зароблених фоли.

У Миколенка – 7.0, в його активі 54 дотики, 25 з 32 виконаних пасів (78%), 2 неточних навіси, 1 з 3 точна діагональ, 12 втрат, 4 з 8 виграних єдиноборств, 3 виноси м’яча, 1 перехоплення, 3 відбори, 1 фол, 1 заблокований удар.

🔸 У «Борнмута» серйозні проблеми – три очки у 8 турах, нуль перемог, передостаннє місце у турнірній таблиці. Ідеї Андоні Іраоли поки складно інтегруються у гру команди.

🔸 «Евертон» натомість у сезоні АПЛ переміг вже вдруге – набрав 7 очок та трохи відірвався від зони вильоту. А ще для Миколенка та його товаришів по команді це перший сухий матч у сезоні.

Стерлінг зробив 3 голи з позиції Мудрика на лівому фланзі, Михайло зіграв 15 хвилин

«Челсі» останнім часом подавав ознаки одужання, але у паралельному матчі знову створив собі проблеми.

🔹 «Бернлі» відкрив рахунок вже на 15-й хвилині – правий (так) фулбек Кукурелья не зміг заблокувати удар у карному:

🔹 На 42-й хвилині лондонці зрівняли – Стерлінг, який вийшов зліва на позиції Мудрика, виконав сольний прохід та прострілив, а захисник зрізав м‘яч у власні ворота:

🔹 Бенефіс Стерлінга продовжився у другому таймі – заробив пенальті на 48-й хвилині, який реалізував Палмер:

🔹 Згодом Рахім забив й сам – втік від захисників та точно пробив у дальній кут:

🔹 Лондонці встигли забити ще четвертий та встановити остаточний рахунок – 4:1.

🔹 Мудрик вийшов на заміну на 83-й хвилині (+7 компенсованих) – у минулій грі у нього було пошкодження, через яке українець попросив заміну у перерві. Почеттіно заявляв, що Михайло вже повністю відновився (добре для збірної), але вирішив не ризикувати ним на усі 90 хвилин.

Доробок українця – 6 дотиків, 4 з 4 точних пасів, 2 програних єдиноборства, 1 втрата.

🔹 Не хибна тривога – «Челсі» виграв 3 матчі поспіль та підійнявся у верхню половину турнірної таблиці.