Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Красень-гол Мудрика, неймовірний промах Сікана та гарантована євровесна. «Шахтар» зіграв внічию з «Селтіком» у ЛЧ

І забезпечив собі принаймні третє місце у групі.

Автор — Андрей Белик
26 жовтня 2022, 00:50
6

У п’ятому турі групового раунду Ліги чемпіонів український «Шахтар» на виїзді зіграв внічию із шотландським «Селтіком» – зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Господарі відкрили рахунок на 34-й хвилині: Георгіос Якумакіс виявився найспритнішим у карному майданчику «Шахтаря» після флангового прострілу та заблокованого Миколою Матвієнком удару.

На 58-й хвилині донеччани відігралися завдяки дуже видовищному пострілу від Михайла Мудрика – український вінгер провів черговий яскравий поєдинок на найвищому рівні, ще збільшивши власну вартість на трансферному ринку.

На 72-й хвилині трапився момент, який ще довго буде снитися у нічних жахах усім вболівальникам «Шахтаря»: Данило Сікан (він розпочав гру на лаві запасних і з’явився на полі у другому таймі, замінивши Лассіну Траоре) якимось неймовірним чином не влучив у порожні ворота після чудового забігу Мудрика лівим флангом.

Підсумковий результат гарантував українській команді євровесну – «Шахтар» має шість набраних очок після п’яти турів (у «Селтіка» – два бали) і вже точно не опуститься нижче третьої сходинки турнірної таблиці групи F.

Втім, підопічні Ігоря Йовичевича ще зберігають шанси на плей-оф Ліги чемпіонів: для цього українській команди треба перемагати «Лейпциг» із будь-яким рахунком у матчі заключного туру групового раунду, який відбудеться 2 листопада у Варшаві.

Німців влаштує будь-який інший результат, оскільки у паралельній зустрічі вони здолали «Реал» з рахунком 3:2.