Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Всі моменти Луніна з матчу проти «Ман Сіті»: кульмінація кар’єри українця тут і зараз
Відео

Влаштував справжню дуель із де Брюйне.

18 квітня, 11:16
9

Андрій Лунін провів майже ідеальний матч проти «Манчестер Сіті» у матчі-відповіді 1/4 фіналу ЛЧ – попри пропущений гол його можна сміливо називати героєм матчу не лише за виграну серію пенальті.

Зібрали усі ключові моменти за участю українця – цей матч стане візитною карткою його кар’єри.

***

⛔ «Реал» відкрив рахунок на 12-й хвилині і Лунін взяв участь у гольовій атаці. Саме він її розпочав, зробивши точне переведення на Дані Карвахаля.

Захисник вже запустив його вперед, де Джуд Беллінґем, Феде Вальверде, Вінісіус Жуніор та Родріго створили гол:

⛔ За кілька хвилин Андрій вже активно вступив у гру, виконуючи свої прямі обов’язки – він вдало перехопив простріл Кевіна де Брюйне.

Та українець міг пропустити в наступну ж секунду – після удару Ерлінґа Голанда, але норвежець пробив у поперечину:

⛔ На 27-й хвилині Лунін здійснив вже серйозний сейв, відбивши щільний дальній удар від де Брюйне:

⛔ Одразу по перерві Андрія потужним пострілом злету перевірив Джек Ґріліш – українець був на місці:

⛔ У моменті з пропущеним голом до Луніна не може бути жодних претензій. Де Брюйне просто розстріляв українця з кількох метрів після невдалої гри Антоніо Рюдігера:

⛔ Кілька хвилин потому Андрій здійснив однозначно найбільш ефектний свій сейв – кінчиками пальців дістав м’яч після дальнього удару того ж таки бельгійця.

Головний арбітр Даніеле Орсато його навіть не розгледів та призначив удар від воріт:

⛔ Крім цих хайлайтів в активі Луніна було ще кілька менш ефектних, але не менш важливих порятунків. Українець також неодноразово якісно грав на виході, виносячи м’яч кулаком з карного майданчика.

⛔ Справжній бенефіс Луніна розпочався вже в серії післяматчевих пенальті. Голкіпер відбив одразу два удари, що дозволило «Реалу» перемогти 4:3.

Спочатку Андрій холоднокровно перестояв Бернарду Сілву, який вдарив по центру:

А потім вгадав сторону удару Матео Ковачича:

Після вирішального удару Рюдігера партнери побігли святкувати разом з українцем:

⛔ Але погляньте, наскільки холоднокровним Андрій був навіть після того, як все завершилося:

Пізніше з'явилось відео, на якому другий голкіпер команди Кепа розповідає Луніну про виконавців «Ман Сіті»:

⛔ Статистичні портали визнають класну гру українця – портал SofaScore назвав його найкращим гравцем матчу взагалі.

Він отримав оцінку 9,5. В активі Луніна 8 сейвів, відбив 2 пенальті в серії, запобіг 0,82 голам, виграв 2 з 2 верхових м’ячів, віддав 26 точних передач (55%).