Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 10 грудня 2022
Блекберн
1:4
Престон
Ротергем
1:3
Брістоль Сіті
Редінґ
1:0
Ковентрі
Блекпул
0:0
Бірмінгем
Мідлсбро
2:1
Лутон
Мілволл
1:1
Віґан
Шеффілд Юнайтед
1:0
Гаддерсфілд
Сток Сіті
2:2
Кардіфф Сіті
Свонсі
0:1
Норвіч Сіті
Хебей
0:4
Бейцзін Гоань
Ченду Жунчен
0:0
Шанхай Порт
Шеньчжень
0:2
Чанчунь Ятай
Ханчжоу Грінтаун
2:0
Мейчжоу Хакка
Гуанчжоу
0:0
Гуанчжоу Сіті
Тяньцзінь Цзіньмень Тайгер
1:1
Хенань Суншань Лунмень
Іпсвіч
2:1
Пітерборо
Шрусбері
3:2
Болтон
Бертон
1:1
Дербі Каунті
Форест Ґрін
1:0
Челтенгем
Брістоль Роверс
1:0
Порт Вейл
Кембрідж
0:0
Плімут
Ексетер
1:1
Шеффілд Венсдей
Лінкольн Сіті
0:0
Віком
МК Донс
1:2
Флітвуд Таун
Ґрімсбі Таун
2:1
Транмер
Ньюпорт
0:1
Донкастер
Стівенідж
0:0
Менсфілд Таун
Саттон Юнайтед
1:0
Колчестер
Свіндон
0:0
АФК Вімблдон
Осасуна
Лор'ян
Анкарагюджю
0:2
Сівасспор
Ренн
4:3
Селтік
Ніцца
Жирона
Відзев
0:0
Рух Львів
Вальядолід
0:2
Лілль
Ястшембе
3:1
Скра Ченстохова
ПСВ
4:2
Ракув
Падерборн
1:2
Оснабрюк
Залаеґерсеґ
2:1
Славен
MKS Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Яблонець
Корона
0:1
Катовіце
Арка
2:2
Хойничанка
Осасуна
1:1
Лор'ян
Гурнік Забже
3:1
Медзь
Легія
4:0
Мотор Люблін
Феєноорд
2:0
Остенде
Вольфсбург
1:1
Нордшелланд
Брюгге
0:2
Ексельсіор
Істанбул
2:1
Вестерло
Реал Сосьєдад
1:1
Райо Вальєкано
Бохум
1:2
Карлсруе
Бордо
2:1
Брентфорд
Рейнджерс
3:0
Баєр
Аугсбург
3:0
Грасгоппер
Данді Юнайтед
Ейр Юнайтед
Санкт-Пельтен
0:1
ЛАСК
Віль
0:3
Фрайбург-2
Фенербахче
3:0
Салернітана
FC Bohemians Praha 1905 II
Sokol Lom
Лугано
1:0
Монца
Бохольт
2:3
ФФБ Ольденбург
Коньяспор
0:1
Газіантеп
Удінезе
1:3
Вест Гем
Лестер
0:0
Труа
Трабзонспор
1:1
Касимпаша
Кевії
1:1
Лаваль
Еспаньйол
0:1
Торіно
Ланс
2:1
Монпельє
Твенте
2:1
Спарта Роттердам
Базель
Вальдгоф
Олімпіакос
1:0
Ноттінгем Форест
Галатасарай
2:2
Адана Демірспор
Бетіс
1:0
Манчестер Юнайтед
Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
0:0
Батман Петрольспор
Інегелспор
1:1
Османлиспор
Етімесгут Беледьєспор
1:1
Kırşehir FK
Саса
1:2
Пелістер
Besa Dobërdoll
2:0
Pehchevo
Гостивар
5:1
FK Karaorman 2017 Struga
Воска Спорт
6:0
Борець
Sloga Vinica
1:3
FK Detonit Plachkovica
Біласиця Струмиця
1:1
Охрід
Тетекс
0:2
KF Aresimi 1973
ASIL
3:2
ENAD
Halkanoras FC Idaliou
3:1
AEP Polemidion
Етнікос Ассіа
0:1
APEA Akrotiríou
AME Kouris Erimi
0:1
ASPIS
АПЕП
0:1
Iraklis Yerolakkou FC
Ethnikos Latsion
0:0
APONA Anagias
Байрампашаспор
1:2
Orduspor 1967
Чаталджаспор
3:2
Єні Амасьяспор
Yeni Orduspor Kulubu
3:1
Йомраспор
Kepez Belediyespor
2:1
Arguvanspor
Анкара Адліє
0:1
Sapanca Spor Kulübü
Бергама Біледія
2:1
Халіде Едіп Адиварспор
Елгін Сіті
0:0
Клайд
Рейт Роверс
1:1
Гринок Мортон
Келті Гартс
1:1
Лінфілд
Квінз Парк
2:0
Монтроуз
Гамільтон
2:0
Інвернесс
ВВОГ
1:1
RKAV Volendam Amateurs
ДОВО
1:2
АКВ
vv Sterk Door Combinatie
2:0
ДВС '33
Хук
2:3
FC Rijnvogels
Ексельсіор 31
2:3
Барендрехт
Тер Леде
0:2
ГВВВ
Спортлюст 46
0:0
Стапхорст
Спарта Нейкерк
2:0
СВ Урк
АСВХ
0:2
Харкемас Бойз
ВВСБ
2:1
Quick
GVV Unitas
1:1
RKVV Door Eendracht Macht
Al Safa
3:0
Al Sharq
Al Nairyah FC
2:2
Weg Ta'if SC
Al-Washm
2:0
Sajer FC
Al-Rayyan
1:1
Al Suqoor
Bisha FC
0:0
Al Rawdhah Club
Qilwah Club
0:1
Al Bukiryah
Al Shuaib Club
1:1
Al Zulfi SC
Аль-Ансар
1:1
Al Jeel Club
Ліболу
Cuando Cubango
Петру Луанда
2:1
Саграда Есперанса
SC Petróleos de Cabinda
0:0
Інтерклубі
GD Escolinha Isaac de Benguela
1:0
Desportivo Lunda-Sul
DHSC
2:0
WV-HEDW
АРК
1:3
Капелі
АСВ Де Дейк
1:5
FC S-Gravenzande
Swift
1:2
Azsv
Huizen
1:2
VV Eemdijk
Аякс-А
2:2
Беркюм
Poortugaal
1:1
Феєноорд АВ
ОДИН 59
2:1
Спейкеніссе
Звалувен
2:1
Jodan Boys
Nieuwenhoorn
4:0
VV Smitshoek
WNC
1:2
Клутинг
Гоуз
4:0
Ахіллес Вен
DETO Twenterand
3:0
Генемейден
Флево Бойз
4:2
Olde Veste '54
HZVV
2:1
SDV Barneveld
Апелдорн КСВ
0:2
VV Buitenpost
VOC
1:1
Heino
Алфенс Бойс
1:3
WVV Alcides
Wazito
Kariobangi Sharks
Talanta
Vihiga Bullets
Mathare United
Гор Махія
Bidco United
0:1
Таскер
APS Bomet
13:00
Bidco United
Bandari
13:00
Leopards
Nairobi City Stars
13:00
KCB
Nzoia Sugar
13:00
Homeboyz
Posta Rangers
13:00
Fortune Sacco
Sofapaka
13:00
Таскер
Ulinzi Stars
13:00
Talanta
Wazito
13:00
Гор Махія
PSBS
Калтенг Путра
Persipa
Гресик Юнайтед
Nusantara United FC
Putra Sinar Giri
Персела
Perserikatan Sepakbola Indonesia Mataram
Сривіджая
Karo United FC
PSPS
Персираджа
Denver Sundowns
2:1
Грін Мамба
Мбабане Суоллоус
2:2
Роял Леопардс
Young Buffaloes FC
1:1
Madlenya FC
Tambankulu Callies FC
1:1
Seven Dreams
Moneni Pirates FC
1:0
Manzini Wanderers
Sparta Heestert
1:3
Лауе
Діксмейде
1:0
Расінг Варегем
Wevelgem City
3:1
Варсенаре
KFC Park Houthalen
1:1
Меувен
KFC Eksel
0:1
Zepperen-Brustem
Achel
3:0
Juve Hasselt
Верстанд Курсел
3:2
Herkol
Linden
3:1
Грімберген
Melsbroek
0:0
Hoegaarden-Outgaarden
Антоніа
0:2
Берг ен Дал
KVC De Toekomst Borsbeke
0:1
Беверен
Excelsior Mariakerke
Берларі
Gilly
5:1
Сольрезьєнн
Herent
1:2
Bertem-Leefdaal
Месансі
5:1
Royal Entente Sportive Communale Houffaloise
Грун Стар Бек
1:1
Zonhoven United
FC Helson Helchteren
4:1
Торпедо Хасселт
Стаді Бірбек
3:3
Liedekerke
Huldenberg
0:2
Eendracht Mazenzele Opwijk
Veltem
2:0
Батьківщина Де Хук
Herselt
0:5
Де Кемпен
Ixelles
0:2
Tubize II
Іракубо
1:3
Матурі
Етуаль Матурі
2:2
SC Kouroucien
USL Montjoly
2:4
Вест
Ле Жельдар
7:0
F.C. Charvein Mana
Olympique Cayenne
0:4
Гран-Санті
Dynamo de Soula
0:1
Синнамарі
Тюрнхаут
1:2
Дігем Спорт
Торау
1:1
Іпр
Ауденарді
0:3
Гент-Зехавен
Діккелвенне
1:1
Спортінг Вест Харелбреке
Леббеке
1:1
Каппеллен
Тонгерен
1:0
Лондерзел
Лілле
3:1
Pepingen-Halle
Хасселт
0:3
Бохолт
Cercle Brugge KSV B
2:3
Lokeren-Temse
Ендрахт Алст
0:4
Осткамп
Гюллеґем
2:2
SV Zulte Waregem B
Waremme
4:0
Амуар
Тюбіз
0:0
Royale Union Saint-Gilloise II
Акран
2:3
Мею
Motril
0:1
Уракан Мелілья
Леванте Б
2:0
UD Rayo Ibense
Arucas CF
0:1
Гран Тарахаль
Mirandés II
2:1
Jupiter Leones
CD Pamplona
0:1
CD Avance Ezcabarte
CD Cortes
1:3
CD Subiza
CD Virgen Del Camino
3:0
UD SANTA MARTA
SD Torina
0:1
Cultural Guarnizo
Вальє Егуес
2:0
SD Lagunak
CD Alesves
1:1
CD Oberena
Ескобідо
1:2
Vimenor
Hércules II
1:1
Torrent
Адзанета
1:1
Acero
Кантолагуа
2:1
Txantrea
CD Santanyi
2:0
PE Sant Jordi
Inter Manacor
3:1
CE Sant Jordi
Touring
0:0
Deusto
Анаїтасуна
2:1
Basconia
Aurrerá Ondarroa
1:1
Pasaia Kirol Elkartea
CF La Solana
0:4
Ільєскас
Бініссалем
1:1
Констанція
Побленсе
3:0
CE Mercadal
Atlético Albericia
0:0
Castro
Дуранго
4:0
Urduliz FT
Padura
0:0
Лагун Онак
Лейоа
1:1
СД Віторія
CD Azkoyen
1:2
CD Itaroa Huarte
Portmany
2:1
Льосетенсе
Андрач
1:2
Platges de Calvia
Вілья-Санта-Бріхіда
4:0
UD Tenerife Sur Ibarra
UCD Burladés
3:3
CD Beti Onak
CD Atlético Tomelloso
0:2
Villacañas
Тропесон
1:1
СД Кайон
CD Azuaga
1:0
CA Pueblonuevo
Roeselare Daisel
1:1
Avanti
Везів
2:2
Веллен
Вітгор Спорт
1:2
Синт-Ленартс
Діст
1:3
Олімпія Вейгмал
Schoonbeek-Beverst
1:1
Зварте Леув
Еш
5:0
Укль
Рапід Сімфорінуа
3:1
Оне
Темпо Оверейсі
1:4
Ендрахт Вервік
Хаутвенне
2:1
Берінген
Nijlen
1:1
Betekom
Ла Каламін
1:3
Лібрамон
Рошфор
1:1
Рарен
Спримон Комблен
1:0
Евей
Юї
0:2
FC Richelle United
Saestum Women
1:0
DSS Women
Eldenia Women
2:5
Rijnvogels Women
Wartburgia Women
5:0
DSE Women
Ter Leede Women
8:1
Be Quick '28 Women
ACV Assen Women
3:1
DTS Ede Women
Eindhoven Women
4:2
CVV Oranje Nassau Women
Club Atlético San Pedro
0:1
Каміонерос Архентінос
La Merced Salta
1:0
Альтос Орнос Сапла
Уніон Вілья Краусе
2:0
Peñaflor
MUZA
1:2
Lumwana Radiants
Занако
0:0
Green Buffaloes
Грін Іглз
1:1
Nkwazi
Павер Дайнамос
4:0
Ред Ерроз
Kabwe Warriors
2:1
Nchanga Rangers FC
NAPSA Stars
4:1
Prison Leopards
Kansanshi Dynamos
0:0
Нкана
Зеско Юнайтед
0:0
Forest Rangers
Turan-T IK II
3:1
Qarabag II
FK Energetik Mingəçevir
0:2
Qaradağ Lökbatan FK
Keşlə II
2:1
Sumqayıt II
Zira II
1:1
Mil-Muğan FK
Blauw Wit '34
0:1
Pelikaan-S
Broekster Boys
5:1
Драхтстер Бойз
GVV SVW Gorinchem
1:4
DZC '68
VV Heerenveen
1:2
Кейк 20
De Bilt
1:0
Zuidvogels
VV 't Fean '58
4:1
ФВК
ПКК 83
5:3
Winsum
Die Haghe
3:1
Nootdorp
ВЮК
0:3
SV Wippolder
DSO
9:0
ДХК Делфт
Forum Sport
0:1
Den Hoorn
Honselersdijk
0:0
Ворсхотен 97
Valken '68
1:3
HVV Den Haag
VELO
2:1
УВС
DCV
0:3
Brielle
КсерксДЗБ
4:0
SVOD '22 Domburg
De Zwerver
2:4
РВВХ
Рейсорд
3:3
Nieuw Lekkerland
ЛРК Лердам
3:1
Oranje Wit
Almkerk
3:0
DUNO
Ахіллес 1929
1:2
Nivo Sparta
Noordscheschut
3:2
SV Epe
ВХК
3:1
Го-Ахеад Кампен
Монфоорт
1:1
vv De Meern (Zat)
HBOK
1:5
Аргон
Monnickendam
0:3
BOL
ZOB
1:3
Нюнспет
Leeuwarder Zwaluwen
3:3
Hoogezand
СВЗВ
4:0
Drentse Zuid Oost Hoek
KHC
0:0
Achilles '12
Oranje Nassau
VV Groningen
ОНС Снек
4:0
VV Gorecht
Zwervers
0:0
Spartaan'20
Terneuzense Boys
2:2
BVCB
СХО
0:2
Heerjansdam
DTS Ede
2:4
Scherpenzeel
Беннеком
2:1
СВЛ
SVI
3:2
VV Hulzense Boys
DOS Kampen
0:1
ASV Dronten
Roda '46
1:2
СДК Путтен
FC Olympia
2:2
NSC
Témouchent
2:1
АСМ Оран
MCB Oued Sly
3:0
Саїда
SKAF Khémis Mélina
3:0
WA Boufarik
Маскара
1:0
Релізан
РК Куба
1:2
Олімпік Медеа
CR Méchria
1:0
Хусейн Дей
Тлемсен
1:0
ES Mostaganem
ES Ben Aknoun
3:1
Tiaret
Районг
1:0
Чайнат Хорнбілл
Nakhon Si United
3:1
Аюттхайя Юнайтед
Крабі
1:1
Чіангмай Юнайтед
Кастомс Юнайтед
0:1
Raj Pracha Thailand FC
Уед-Еллiль
1:0
Меденін
Бенбла
2:1
Джендуба
Мохаммедія
2:0
Корба
Габес
0:0
АС Марса
Кайруан
0:0
Рогба
Джерба Мідун
1:0
Радес
Реал Сосьєдад Б
2:3
Ла Нусія
Сельта Б
2:1
Культураль Леонеса
Нумансія
1:0
УД Логроньєс
Ельденсе
1:1
Амореб'єта
Реал Мадрид Кастілья
0:0
Талавера
Сан-Фернандо
0:2
Альхесірас
Алессандрія
2:2
Монтеварки Аквіла
Реджана
0:0
Ольбія
ASD San Donato Tavarnelle
0:0
Імолезе
Сассарі Торрес
0:0
Губбіо
Віс Пезаро
1:2
Чезена
Луккезе
3:2
Каррарезе
Понтедера
2:1
Фермана
Ріміні
2:1
Анкона 1905
Сієна
1:1
Фіоренцуола
Бабельсберг
0:1
Енергі
Мейзельвіц
5:1
Тенніс Боруссія
Майнц-2
1:1
Барокштадт
Гессен-Кассель
1:3
Франкфурт
Кікерс Оффенбах
1:0
Рот-Вайсс Кобленц
Штутгарт-2
6:1
Ворматія Вормс
Ульм
2:0
Айнтрахт Трір
Балінген
4:2
Аален
Гомбург
5:1
Фрайберг
Атлас Дельменгорст
1:1
Фенікс Любек
Любек
4:1
Бремер
Гафельзе
1:1
Кікерс Емден
Карл Цейсс
2:0
Локомотив Лейпциг
Боруссія Менхенгладбах-2
5:0
Дюрен
Штрелен
0:4
Рот-Вайсс Обергаузен
Ваттеншайд
4:3
Рот-Вайсс Ален
Віденбрюк
1:1
Вупперталь
Кельн-2
0:1
Kaan-Marienborn
Єддело
0:3
Гамбург-2
Бромлі
3:3
Вілдстон
Честерфілд
3:1
Доркінґ Вондерерс
Істлі
0:2
Рексгем
Мейденгед Юнайтед
3:4
Ноттс Каунті
Мейдстон Юнайтед
2:3
Олтрінгем
Вокінґ
0:2
Йорк Сіті
Йовіл
0:0
Сканторп Юнайтед
Тюрк-Гюджю Фрідберг
1:2
Фернвальд
Blau-Weiß 90 Berlin
2:2
Айнтрахт Штансдорф
Ростокер
0:0
Уніон Фюрстенвальде
1. FC Frankfurt
3:0
Нойштреліц
Нойруппін
0:2
Айнтрахт Мальсдорф
Оптік Ратенов
2:1
Mecklenburg Schwerin
Бремер Нойштадт
3:3
Уніон Бремен
Фрайталь
3:2
Айнгайт Вернігероде
Людвігсфельде
2:2
Ауербах
Крішов
4:1
Будісса
Грімма
0:1
Галле
Баварія Альценау
0:0
Ганау
Гіфенбек
2:3
Падерборн-2
Кайзерслаутерн-2
3:1
Пірмазенс
Комет Арстен
2:4
Вольтмерсгаузен
Фатан Шпорт
0:3
TuS Schwachhausen
Бремергафен
3:0
Блументаль
Тюркіє
2:0
Альтона
Шенінген
4:1
Гееслінг
Рамлінген-Елерсгаузен
2:0
Фрайє Турнер
Ротенбург
0:3
HSC Hannover
Papenburg
2:0
Ганза Люнебург
Gifhorn
1:1
Армінія Ганновер
Берзенбрюк
1:0
Лупо-Мартіні
Карбах
1:2
Eisbachtal
Дортмунд-Аплербек
2:1
Фреден
TuS Kirchberg
1:4
Шотт
Hertha Wiesbach
0:1
Мехтерсгайм
Дуденгофен
2:2
FSV Jaegersburg
Пфеддерсхайм
0:1
Ahrweiler BC
Енгерс
2:0
Алеманнія Вальдальгесгайм
Ерлензее
3:1
Рот-Вайсс Вальдорф
Шермбек
5:1
Ерндтебрюк
TuSpo Surheide
0:2
Геестемюнде
Пройссен-2
3:0
Вікторія Кларгольц
Дартфорд
0:0
Бат Сіті
Бакстон
3:0
Пітерборо Спортс
Слау Таун
1:3
Гавант енд Вотерлувілл
Тонбрідж Ейнджелс
0:5
Веймут
Ґлостер
2:6
Дарлінгтон-1883
Істборн Боро
1:1
Оксфорд Сіті
Сент-Олбанс Сіті
3:0
Челмсфорд Сіті
Фолкстон Інвікта
4:1
Боґнор-Ріджис Таун
Бесфорд Юнайтед
3:1
Ройстон Таун
Біллерікей Таун
1:2
Корінтіан-Кежуалс
Біконсфілд Таун
2:1
Солсбері
Мертір Таун
2:3
Ґоспорт Боро
Ілкстон Таун
0:2
Темворт
Мікловер Спортс
2:0
Кінґс Ленґлі
Нанітон Таун
2:1
Лейстон
Реддіч Юнайтед
1:1
Генсфорд Таун
Сент-Айвз Таун
1:2
Бромсґроув Спортінг
Брістоль Менор Фарм
2:0
Ексмут
Волтон енд Гершем
6:0
Гернсі
Ґрейс Атлетік
2:1
Ґрейт-Векерінґ Роверс
Болдмер Сент-Майклз
1:3
Шепшед Дайнамо
Гарборо Таун
2:3
Спортінг Хальса
Гемворті Юнайтед
1:1
Шолінґ
Вер
2:2
Біґґлсвейд
Гештеґ Юнайтед
2:0
Ґорлстон
Гейбрідж Свіфтс
1:3
Стоумаркет Таун
Нью Саламіс
1:2
Іст-Таррок Юнайтед
Роксгем
2:0
Коґґсгол
Бедворт Юнайтед
0:0
Девентрі Таун
Єкслі
0:1
Гейлсовен
Ешфорд
0:1
ВКДА
Четем Таун
2:1
Ленсінґ
Гарло Таун
Гертфорд Таун
Бедфонт
4:2
Мерстем
Саут Парк
2:0
Марло
Саттон Коммон Роверс
1:5
Нортвуд
Садбері
2:1
Молдон енд Тіптрі
Маклсфілд
4:0
Ремсботтом Юнайтед
Отеллос
2:0
Omonia Aradippou
Пейя
1:0
MEAP Nisou
Ерміс
1:0
Olympiada Lympion
Красава
1:1
Omonia 29M
АЕЗ
1:0
Айя Напа
ПАЄЄК
1:1
POX
Аль-Сiнаа
0:1
Аль-Худод
Аль-Нафт
1:1
Аль-Талаба
Нафт Аль-Васат
0:0
Ербiль
Заху
0:0
Нафт Майсан
Аль-Шорта
1:1
Нафт Аль-Басра