Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 31 грудня 2022
Вулвергемптон
0:1
Манчестер Юнайтед
Борнмут
0:2
Крістал Пелес
Фулгем
2:1
Саутгемптон
Манчестер Сіті
1:1
Евертон
Ньюкасл
0:0
Лідс
Брайтон
2:4
Арсенал
Мейчжоу Хакка
1:0
Гуанчжоу
Ченду Жунчен
3:0
Далянь Про
Шаньдун Тайшань
3:0
Бейцзін Гоань
Гуанчжоу Сіті
1:4
Цанчжоу Майті Лайонс
Ханчжоу Грінтаун
4:0
Ухань
Шанхай Порт
4:0
Чанчунь Ятай
Ухань Трi Таунс
3:0
Тяньцзінь Цзіньмень Тайгер
Шердарi Астара
1:0
Парс Джунубі
Хуше-Талаї
0:1
Ван-Парс
Шердарi Хамедан
2:0
Хейбар Хоррамабад
Халiдж Фарс
0:1
Чадормалу
Естегляль Молласанi
0:0
Сайпа
Фаджр Сепасi
1:1
Мес Шехре-Бабек
Дар'я Бабол
0:0
Чука Талеш
Башундхара Кiнгс
2:0
Рахматгондж
Мохаммедан Дакка
2:2
Абаханi Чiттагонг
Azampur Football Club Uttara
0:1
Fortis Football Club Limited
Avion Academy FC
2:4
Aigle Royal de la Menoua (Dschang)
Young Sport Academy Bamenda
0:0
Les Astres FC de Douala
Лум
1:2
Djiko
Renaissance FC de Ngoumou
0:1
ПВД Баменда
Dragon de Yaoundé
2:4
Yafoot
Fovu Club de Baham
2:0
Fauve Azur Elite FC
Bamboutos de Mbouda
1:1
AS Fortuna Mfou
Юньйон Дуала
2:2
APEJES Football Academy
Canon de Yaoundé
1:3
Colombe Sportive du Dja et Lobo
Аль-Нахда
1:2
Al Draih
Al Nairyah FC
4:1
Аль-Ансар
Al Rawdhah Club
2:1
Al Sharq
Al-Kawkab
1:0
Al Jeel Club
Al Zulfi SC
3:2
Sajer FC
Al Shuaib Club
1:1
Al Suqoor
Al-Rayyan
2:1
Al-Washm
Bisha FC
1:1
Al Najma
Weg Ta'if SC
1:2
Al Safa
Саїда
2:1
РК Куба
АСМ Оран
2:1
Маскара
Tiaret
2:1
SKAF Khémis Mélina
ES Mostaganem
1:1
MCB Oued Sly
Хусейн Дей
5:1
Тлемсен
CR Méchria
1:0
ES Ben Aknoun
Олімпік Медеа
0:2
Témouchent
WA Boufarik
3:0
Релізан
Хамра Аннаба
2:3
Хемiс Ель-Кешна
Суф
2:0
Скiкда
Мулудiя Константiна
1:0
Ель-Арраш
Антант Сур Ель-Гозлан
0:0
Хруб
Аль-Рамс
0:2
Хатта
Аль-Таавун Аль-Джир
1:2
Аль-Джазіра-Аль-Хамра
Фурсан
0:5
Аль-Уроба
Аль-Хамрія
3:0
Байнуна
Аль-Арабі Умм-Аль-Кайвайн
1:3
ФК Емірейтс