Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 03 грудня 2022
Дербі Каунті
0:0
Шеффілд Венсдей
МК Донс
1:1
Бертон
Шрусбері
2:0
Лінкольн Сіті
Форест Ґрін
2:1
Кембрідж
Аккрінґтон Стенлі
1:1
Оксфорд Юнайтед
АФК Вімблдон
1:0
Ґрімсбі Таун
Джиллінґем
0:3
Солфорд Сіті
Лейтон Орієнт
3:0
Бредфорд
Карлайл Юнайтед
1:1
Саттон Юнайтед
Кролі
2:0
Свіндон
Гартлпул
0:5
Стокпорт
Менсфілд Таун
2:1
Колчестер
Нортгемптон
0:0
Транмер
Рочдейл
1:4
Гарроґіт
BTS Rekord Bielsko-Biała
1:2
Ястшембе
SK Motorlet Praha
2:3
FK Jablonec II
Рапід Відень II
Санкт-Пельтен
Аякс
0:2
Блекберн
Корона
4:0
Гурнік Ленчна
Зволле
0:1
Остенде
Краковія
4:1
Ліптовськи-Мікулаш
Данді Юнайтед
0:2
Свонсі
Алмере Сіті
1:1
Твенте
Крістал Пелес
0:0
Ботафоґу
Ламія
0:0
Левадіакос
Трабзонспор
1:1
Галл
Утрехт
Серен
Галатасарай
0:1
Райо Вальєкано
Славія Мозир
2:0
Барановичі
Лозанна
0:1
Базель
Удінезе
1:1
Табір Сежана
Штурм
1:0
Альмерія
Фенербахче
2:1
Вільярреал
ОФІ
1:1
Андерлехт
Динамо Батумі
2:2
Торпедо Кутаїсі
Сіоні
5:2
Локомотив Тбілісі
Динамо Тбілісі
2:1
Гагра
Сабуртало
0:1
Телаві
Діла
3:0
Самгуралі
Бурсаспор
0:2
Шанлиурфаспор
Serik Belediye Spor Kulübü
4:1
Єні Діярбакирспор
Буджаспор-1928
0:1
Ванспор
Анкара Демірспор
0:1
Кастамонуспор
Сарієр
2:1
Іскендерунспор
Коджаеліспор
4:0
Етімесгут Беледьєспор
Пелістер
2:2
Вардар
FK Kozhuf Gevgelija
4:1
Тетекс
KF Aresimi 1973
2:0
Біласиця Струмиця
Охрід
2:0
Sloga Vinica
FK Detonit Plachkovica
1:1
Воска Спорт
Борець
0:2
Гостивар
FK Karaorman 2017 Struga
0:0
Besa Dobërdoll
Pehchevo
2:1
Саса
Iraklis Yerolakkou FC
0:0
AME Kouris Erimi
ASPIS
2:1
Етнікос Ассіа
APEA Akrotiríou
0:2
Halkanoras FC Idaliou
AEP Polemidion
0:1
Podosfairkos Omilos Ormideia
Elia Lythrodonta
1:3
Ethnikos Latsion
APONA Anagias
4:4
АПЕП
ENAD
0:3
Дігеніс Акрітас
Sile Yildizspor
1:0
Belediye Derince Spor Kulübü
Каршіяка
0:0
Yeni Mersin İdman Yurdu
Йомраспор
2:2
Чаталджаспор
Тургутлуспор
1:1
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Efeler 09 Spor Futbol Kulübü
5:1
Ніде Біледія
Shijiazhuang Gongfu
4:3
Shaanxi Chang'an
Nantong Zhiyun
0:2
Heilongjiang Ice City
Guangxi Pingguo Haliao
0:0
Beijing Institute of Technology FC
Ціндао Чжунен
2:0
Liaoning Shenyang Urban
Kunshan
2:0
Сичуань Гуаньчен
ВВСБ
5:2
Йос Ватерграфсмер
ВВОГ
0:2
Харкемас Бойз
Ексельсіор 31
2:1
FC Rijnvogels
АСВХ
0:3
АКВ
ГВВВ
2:5
Барендрехт
vv Sterk Door Combinatie
3:1
СВ Урк
Тер Леде
0:0
ДОВО
Хук
3:1
ДВС '33
Спарта Нейкерк
2:1
Стапхорст
Good Luck de Fort-de-France
0:4
Голден Стар
New Club Petit Bourg Rivière-Salée
1:2
Франсіскен
Ґолден Лайон
1:2
AS Club Péléen
Каз-Пілот
1:0
US Diamantinoise
Assaut
1:2
RC Saint Joseph
Самарітен
2:0
US Robert
AC Vert-Pré
0:2
Колоньяль
AGF Women
1:2
Nordsjælland Women
Thy ThistedQ Women
1:2
Brøndby Women
KoldingQ Women
1:2
Køge Women
Fortuna Hjørring Women
1:0
Sundby BK Women
Bravos do Maquis FC
3:0
ASK Dragão do Uíge
Académica Petróleos do Lobito
0:2
Петру Луанда
Інтерклубі
3:0
Ліболу
VV Eemdijk
2:1
HZVV
Azsv
5:0
Апелдорн КСВ
SDV Barneveld
0:1
DHSC
Спейкеніссе
4:0
Nieuwenhoorn
Капелі
2:2
Poortugaal
FC S-Gravenzande
3:2
ОДИН 59
Феєноорд АВ
1:1
АСВ Де Дейк
VV Buitenpost
0:1
DETO Twenterand
Генемейден
2:1
Huizen
Jodan Boys
0:2
Гоуз
VV Smitshoek
1:2
Звалувен
Ахіллес Вен
2:1
WNC
Клутинг
3:2
АРК
WV-HEDW
2:2
Флево Бойз
Беркюм
0:1
Swift
Olde Veste '54
1:0
Аякс-А
Kenya Police
0:1
Homeboyz
Nzoia Sugar
1:0
Sofapaka
Ulinzi Stars
1:0
Posta Rangers
Leopards
13:00
Posta Rangers
Bandari
13:00
Nzoia Sugar
Bidco United
13:00
Wazito
KCB
13:00
APS Bomet
Sulut United
Deltras
Гресик Юнайтед
PSCS
Persikab
Nusantara United FC
Putra Sinar Giri
Персіджап
Persipa
Персела
Putra Delta Sidoarjo FC
Persewar
ПСМС
PSPS
Персираджа
Сривіджая
Unirea Constanța
1:2
Полі Ясси
Шелімбер
0:3
Думбревіца
SSU Politehnica Timişoara
2:1
Чіксереда
Прогресул-Спартак
1:1
Slatina
Оцелул
3:0
Металоглобус
Вііторул-Пандурій
3:1
Ripensia Timisoara
Унiря Деж
1:1
CS Minaur Baia Mare
Brașov Steagul Renaște
0:2
Динамо Бухарест
ACS Voința Limpeziș
2:4
CSM Focşani 2007
CS Sporting Voinţa Lieşti
8:0
CS Viitorul Ianca
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
0:4
Metalul Buzău
CS Olimpic Cetate Râşnov
2:0
CS Păuleşti
CS Blejoi Vispeşti
2:1
CSO Plopeni
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
2:3
ACS Kids Tâmpa Braşov
Чахлеул
2:1
CS Ştiinţa Miroslava
CSM Bacău
1:1
ACS Foresta Suceava
ACS Şomuz Fălticeni
1:3
CSM Bucovina Rădăuţi
Viitorul Darabani
5:1
AS FC Rapid Brodoc
Dante Botoşani
0:3
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc II
CSM Olimpia Satu Mare
4:0
CSM Sighetu Marmaţiei
FC CFR 1907 Cluj II
1:1
SCM Zalău
Sportul Şimleu
0:2
CS Lotus Băile Felix
CS Unirea Ungheni 2018
0:3
Корвінул
CS Sănătatea Cluj
7:3
CS Ocna Mureș
CS Amara
1:2
Înainte Modelu
Дунеря
5:1
FC Agricola Borcea
Gloria Albeşti
1:1
ACS Recolta Gheorghe Doja
CS Afumaţi
5:0
CS Gloria Băneasa
ACS Flacăra Horezu
3:3
AS Cozia Călimăneşti
CSM Cetatea Turnu Magurele
3:1
Мунічіпал Александрія
CSO Petrolul Potcoava
2:0
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv II
CSM Flacăra Moreni
1:1
AS FC Pucioasa
Unirea Bascov
Астра
Тунарі
6:2
SC Fotbal Club FCSB SA II
CS Dinamo București
2:2
CS Real Bradu
Жіул
2:1
AS Voinţa Lupac
Progresul Ezeriș
0:7
CSM Deva
ACS Viitorul Şimian
4:2
FC Retezatul Haţeg
Attard
1:3
Нашшар Лайонс
San Gwann FC
1:1
Меліта
Сент-Ендрюс
3:2
Fgura United
М'абба
1:2
Лія Атлетік
Вітторіоса Старз
3:0
Mtarfa
Luqa St. Andrew's
0:0
Рабат Аякс
Mdina Knights
1:3
Ghaxaq
Siggiewi
0:2
Мсіда Сент-Джозеф
Дінглі Суоллоус
0:3
Kirkop United
Association Sportive de Kigali
4:2
Kiyovu Sports Association
Sunrise FC Rwamagana
2:0
Espoir
Rutsiro
0:2
Police FC
RC Lauwe
1:3
Яббеке
Мелебеке
3:1
KVC Deerlijk Sport
Herkol
2:0
FC Helson Helchteren
Hechtel FC
2:3
Херк-де-Стад
K Kontich FC
4:0
Спортінг Тісселт
Ворселар
0:2
Тернесе
Де Кемпен
0:1
SK 's Gravenwezel-Schilde
Loenhout
2:3
Антоніа
Берлар-Хейнкант
5:0
Herselt
Варсенаре
0:1
Діксмейде
KSV Veurne
2:2
Sparta Heestert
Свелта Мелселе
3:1
KVC De Toekomst Borsbeke
Берларі
2:2
СК Дендерхаутем
Ardennen
5:1
Сент-Ніклас
Sartoise
2:2
Chaumont
Оппань-Вери
3:2
У
Бастонь
4:2
Ла-Рош
Месансі
3:2
Женесс Фрелануаз
Royal Entente Sportive Communale Houffaloise
1:2
Ет Бельмон
Alken
0:2
KFC Eksel
Juve Hasselt
0:1
Грун Стар Бек
Меувен
2:3
Верстанд Курсел
Stade Everois
3:2
AFC Evere
Bertem-Leefdaal
5:1
KCVV Elewijt
Fernelmont-Hemptinne
7:2
US Saint-Hadelin-Haversin
Соттегем
1:0
Munkzwalm
Haasdonk
Excelsior Mariakerke
Беверен
3:0
Ендрахт Зеле
Al Safa
2:0
Al Nairyah FC
Al Zulfi SC
1:1
Al-Kawkab
Sajer FC
0:2
Weg Ta'if SC
Al-Rayyan
1:2
Al Sharq
Bisha FC
3:0
Al-Washm
Al-Saqer
1:1
Qilwah Club
Al Suqoor
2:5
Al Najma
Al Taraji
1:0
Hottain
Al Jeel Club
2:2
Al Rawdhah Club
Аль-Ансар
1:0
Al Shuaib Club
Stockay-Warfusée
2:1
RFC Seraing II
Спортінг Вест Харелбреке
2:0
Олса Бракел
Хадес
1:0
Берхем Спорт
Осткамп
3:1
Гюллеґем
Мерксем
4:2
Спаувен-Мопертінген
Lyra-Lierse Berlaar
1:0
Леббеке
Гент-Зехавен
0:0
Торау
Lokeren-Temse
1:3
Зелзате
RUS Rebecquoise
3:2
Waremme
Union Namur
1:2
Stade Disonais
Мею
2:2
Тюбіз
Верлен
3:0
УРС Центр
US Breno
0:2
Franciacorta
Арцакена
1:2
Апрілія
SCD Ligorna 1922
1:1
Бра
Dolomiti Bellunesi
2:1
Union Clodiense Chioggia SSD
Местрі
2:1
Calcio Montebelluna
United Riccione
1:2
Прато
Estrella CF
0:1
CD Tenerife B
Депортіво Б
3:1
Choco
Arucas
1:0
La Cuadra
Панадерія Пулідо
2:1
Менсахеро
Ibarra
1:4
Лансароте
Cultural Guarnizo
2:0
Gama
Cartes
2:2
Castro
CD Alesves
0:1
Вальє Егуес
CD Avance Ezcabarte
3:3
CD Azkoyen
Констанція
1:1
Побленсе
SD Ponferradina II
2:2
Numancia II
Унамі
2:1
Бесерріль
UD SANTA MARTA
1:2
Jupiter Leones
CD Roda
2:0
UD Rayo Ibense
San Ignacio
3:0
Pasaia Kirol Elkartea
CD Beti Onak
1:0
CD Oberena
Ільєскас
1:0
Torrijos
PE Sant Jordi
1:1
Бініссалем
CE Mercadal
6:1
Portmany
Льосетенсе
1:2
Inter Manacor
Luarca CF
1:1
Colunga
Атлетіко Асторга
0:1
Mirandés II
Sámano
2:2
Atlético Albericia
Touring
1:1
Aurrerá Ondarroa
Alondras CF
1:1
Racing Club Villalbes
CD Manchego Ciudad Real
5:0
CF La Solana
Манакор
1:2
CD Santanyi
Соларес
1:2
Textil Escudo
Еспеленьйо
0:0
Лусена
CD Pozoblanco
4:2
AD Cartaya
Лагун Онак
2:0
Анаїтасуна
Basconia
2:1
Лейоа
Arzúa
1:0
Gran Peña FC
Txantrea
1:2
CD Pamplona
SD Lagunak
1:0
Cortes
Tarancón
1:1
Кальво Сотіло
Вільяррубія
1:1
CD AZUQUECA
Acero
0:0
Гандія
Jove Español
2:3
Patacona CF
Collerense
1:1
Sóller
Santa Úrsula
2:1
Вілья-Санта-Бріхіда
Deusto
2:0
CD Aurrerá de Vitoria
Л′Опиталет
0:1
Європа
Сант-Андреу
3:4
Girona II
Coria CF
2:0
Ceuta II
Estradense
3:1
Silva SD
Huétor Tájar
2:1
FC Málaga City
Urduliz FT
3:3
Padura
Salerm Puente Genil FC
2:2
Conil
Атлетіко Поркуна
3:0
CD Huetor Vega
CD Unión Sur Yaiza
0:1
Депортіво Сан-Фернандо
Реал Хаен
7:0
Уракан Мелілья
Рапідо Боусас
1:1
Viveiro
Ендрахт Вервік
2:2
Drongen
Рюмбеке
0:5
Темпо Оверейсі
Зварте Леув
2:1
Вітгор Спорт
Синт-Ленартс
1:0
Діст
Ла Каламін
5:2
Жеврі
Рапід Сімфорінуа
1:0
Тертр-відображ
Еш
3:3
Кувен-Марьємбур
Crossing Schaerbeek
1:2
Оне
Eendracht Aalter
0:4
HO Kalken
Веллен
1:1
Ендрахт Термін
Берінген
3:0
Nijlen
Гел-Мераут
0:0
Schoonbeek-Beverst
Есперанса Нерпелт
0:0
Хаутвенне
Betekom
3:0
Sporting Kampenhout
Рошфор
3:2
Мекс-Деван-Віртон
Юї
4:2
Спримон Комблен
Granit Vladaya
0:6
Kyustendil
Рілскі Спортист
9:1
Nadezhda Dobroslavtsi
Septemvri Simitli
0:0
OFK Kostinbrod
DSS Women
2:1
ACV Assen Women
DSE Women
1:1
Eldenia Women
Rijnvogels Women
0:1
Saestum Women
Be Quick '28 Women
3:1
Eindhoven Women
CVV Oranje Nassau Women
3:0
Wartburgia Women
DTS Ede Women
2:0
Ter Leede Women
Занако
3:2
MUZA
Nkwazi
3:0
Lumwana Radiants
Ред Ерроз
0:1
Грін Іглз
Chambishi FC
0:0
Kabwe Warriors
Prison Leopards
0:1
Павер Дайнамос
Nchanga Rangers FC
2:1
Kansanshi Dynamos
Forest Rangers
1:0
NAPSA Stars
Нкана
1:0
Зеско Юнайтед
Аргон
3:1
NSC
Den Hoorn
0:0
DSO
Drentse Zuid Oost Hoek
0:0
KHC
Achilles '12
2:0
DOS Kampen
Nootdorp
3:1
VELO
СВЛ
1:0
Ахіллес 1929
Oranje Wit
0:1
DTS Ede
DUNO
0:1
Беннеком
VV Hulzense Boys
2:1
Noordscheschut
VV Groningen
ПКК 83
Honselersdijk
3:1
Forum Sport
Ворсхотен 97
1:0
УВС
ДХК Делфт
0:6
Valken '68
SV Wippolder
1:2
Die Haghe
РВВХ
2:0
СХО
SVOD '22 Domburg
2:2
Terneuzense Boys
Nieuw Lekkerland
0:2
КсерксДЗБ
Brielle
0:2
Heerjansdam
DZC '68
2:1
ЛРК Лердам
Sliedrecht
0:1
Almkerk
Го-Ахеад Кампен
4:2
SVI
Кейк 20
6:2
SV Epe
HBOK
1:2
Монфоорт
BOL
2:1
FC Olympia
Нюнспет
2:1
De Bilt
Hoogezand
2:1
VV Gorecht
Драхтстер Бойз
0:1
Oranje Nassau
Leeuwarder Zwaluwen
5:0
VV 't Fean '58
Pelikaan-S
3:1
ОНС Снек
Winsum
1:3
Blauw Wit '34
ФВК
1:4
Broekster Boys
HVV Den Haag
1:1
ВЮК
DCV
2:2
Рейсорд
BVCB
4:4
Zwervers
Nivo Sparta
3:2
GVV SVW Gorinchem
СДК Путтен
0:1
Monnickendam
Zuidvogels
1:2
Roda '46
ASV Dronten
0:1
ВХК
vv De Meern (Zat)
1:2
ZOB
Spartaan'20
6:3
De Zwerver
VV Heerenveen
2:1
СВЗВ
Де Батавен
1:1
Bemmel
Суф
2:1
Ель-Арраш
Антант Сур Ель-Гозлан
0:0
Бордж-Менаєль
Батна
0:1
Мулудiя Константiна
Хемiс Ель-Кешна
3:0
Скiкда
Хруб
1:0
Уаргла
Шауя
1:1
Ель-Еульма
Хамра Аннаба
0:3
Телегма
Ранонг Юнайтед
1:1
Самутпракан Сіті
Аюттхайя Юнайтед
0:3
Кастомс Юнайтед
Трат
0:1
Накхонпатхом Юнайтед
Raj Pracha Thailand FC
3:0
Крабі
Чайнат Хорнбілл
2:3
Утайтані
Арброт
1:1
Гринок Мортон
Ейр Юнайтед
2:0
Рейт Роверс
Коув Рейнджерс
1:1
Партик
Інвернесс
0:1
Данді
Квінз Парк
4:0
Гамільтон
Ельденсе
2:1
УД Логроньєс
Калаорра
1:3
Ла Нусія
Інтерсіті
0:0
Барселона Б
СД Логроньєс
2:1
Кастельйон
Реал Сосьєдад Б
0:0
Осасуна Б
Алькоркон
1:1
Фуенлабрада
Меріда АТ
1:2
Райо Махадаонда
Реал Мадрид Кастілья
1:1
Культураль Леонеса
Уніоністас Саламанка
0:0
Бадахос
Депортіво
0:0
Кордоба
Анкона 1905
3:0
Алессандрія
Монтеварки Аквіла
1:2
Понтедера
Каррарезе
0:1
Сассарі Торрес
Фіоренцуола
2:1
Ріміні
Губбіо
2:0
Сієна
Імолезе
0:0
Віс Пезаро
Чезена
3:2
ASD San Donato Tavarnelle
Фермана
0:3
Реджана
Ольбія
1:1
Реканатезе
Віртус Ентелла
1:1
Луккезе
Клайд
0:2
Единбург Сіті
Данфермлін
1:1
Куїн оф зе Саут
Фалкірк
1:1
Ейрдріоніанс
Келті Гартс
3:0
Пітергед
Монтроуз
0:0
Аллоа Атлетік
Гамбург-2
2:1
Гафельзе
Ганновер-2
3:1
Шварц-Вайсс Реден
Динамо Берлін
2:1
Альтглініке
Балінгер
0:0
Ульм
Айнтрахт Трір
0:5
Штутгарт-2
Ворматія Вормс
0:1
Асторія
Гоффенгайм-2
3:1
Кікерс Оффенбах
Рот-Вайсс Кобленц
2:1
Гессен-Кассель
Франкфурт
1:1
Гомбург
Фрайберг
1:3
Балінген
Барокштадт
5:0
Аален
Майнц-2
1:1
Штайнбах Гайгер
Іллертіссен
3:2
Райн-ам-Лех
Тюркгюджю
1:0
Аубштадт
Вікторія Ашаффенбург
3:2
Баварія-2
Швайнфурт
2:0
Гаймштеттен
Бухбах
1:4
Аугсбург-2
Бабельсберг
0:1
Карл Цейсс
Kaan-Marienborn
2:1
Штрелен
Рот-Вайсс Обергаузен
1:0
Боруссія Менхенгладбах-2
Дюрен
1:1
Алеманія
Фортуна-2
0:0
Бохольт
Пройссен
2:0
Віденбрюк
Вупперталь
4:2
Ваттеншайд
Родінгхаузен
1:2
Ліппштадт
Бонніріґґ Роуз
1:1
Дамбартон
Іст Файф
1:3
Аннан Атлетік
Елгін Сіті
2:1
Стенхаусмьюїр
Форфар Атлетік
1:0
Альбіон Роверс
Странрар
3:1
Стірлінг Альбіон
Барнет
2:0
Вілдстон
Даґенгем
0:1
Торкi
Істлі
1:0
Боргем Вуд
Галіфакс Таун
1:0
Честерфілд
Ґейтсгед
0:2
Олдершот
Мейденгед Юнайтед
1:1
Доркінґ Вондерерс
Сканторп Юнайтед
1:4
Ноттс Каунті
Солігалл Мурс
2:1
Олдгем
Саутенд
2:2
Олтрінгем
Вокінґ
3:1
Мейдстон Юнайтед
Йорк Сіті
1:1
Рексгем
Blau-Weiß 90 Berlin
3:3
Pampow
Mecklenburg Schwerin
2:0
Тасманія
Фрайталь
1:1
Blau-Weiß Zorbau
Плауен
2:2
Крішов
Ауербах
4:1
SV 1890 Westerhausen
Вайхе-2
2:0
Ольденбургер
Блументаль
3:3
Геестемюнде
Хам
3:1
Вайден
Гіссен
6:1
Neuhof
Rot-Weiß Hadamar
0:4
Фернвальд
Ауерсмахер
1:1
Кайзерслаутерн-2
Husumer SV
0:1
Тодесфельде
Фленсбург
3:1
Поліцай Уніон
Кілія
7:0
SV Frisia 03
Інтер Тюркспор
2:5
Айхеде
Брінкум
2:0
Бремер Нойштадт
Комет Арстен
3:4
Бремергафен
Вольтмерсгаузен
1:1
Фатан Шпорт
Гольцгаузен
0:2
Філлінген
Геппінген
2:0
Оберахерн
Ройтлінген
0:4
Пфорцгайм
Штутгартер Кікерс
3:0
Бітіггайм-Біссінген
Неккарсульмер
1:0
Голленбах
Оффенбург
1:2
Мучельбах
SV Curslack-Neuengamme 1919
0:3
Тюркіє
Лупо-Мартіні
1:1
Gifhorn
HSC Hannover
1:4
Рамлінген-Елерсгаузен
Шотт
1:0
Карбах
Гонзенгайм
1:2
Кобленц
Ганау
3:3
Вайденгаузен
Тюрк-Гюджю Фрідберг
3:2
Вальдгірмес
Бергіш Гладбах
3:0
Blau-Weiß Friesdorf
Бевінггаузен
3:1
Айнтрахт Райне
Морлаутерн
1:4
Дуденгофен
FSV Jaegersburg
3:1
Hertha Wiesbach
Мехтерсгайм
3:0
Elversberg II
Діффлен
4:1
Армінія Людвігсгафен
Альтона
3:0
Hamm United
Алеманнія Вальдальгесгайм
0:0
Пфеддерсхайм
TuSpo Surheide
0:0
Аумунд-Фегезак
Freiburger FC
3:2
Неттінген
Шпортфройнде Баумберг
1:1
Зонсбек
Фельберт-Дальбексбаум
0:2
Шоннебек
Unter-Flockenbach
3:1
Вікторія Грісгайм
Меербуш
3:2
FC Kray
Юрдінген
1:0
Ратінген
Ahrweiler BC
6:0
TuS Kirchberg
Телфорд Юнайтед
2:1
Бенбері Юнайтед
Бостон Юнайтед
3:0
Лемінґтон
Бреклі Таун
2:1
Спеннімур Таун
Бакстон
2:3
Бредфорд Парк Авеню
Ґлостер
1:2
АФК Файлд
Кінгс Лінн Таун
2:1
Герефорд
Пітерборо Спортс
1:0
Фарслі Селтік
Саутпорт
1:1
Скарборо Атлетік
Челмсфорд Сіті
1:0
Дартфорд
Конкорд Рейнджерс
2:1
Гемел-Гемпстед
Довер Атлетік
1:1
Сент-Олбанс Сіті
Істборн Боро
2:1
Чіппенгем Таун
Фарнборо
2:2
Гемптон енд Річмонд Боро
Гавант енд Вотерлувілл
1:5
Вортінґ
Оксфорд Сіті
2:2
Далвіч Гамлет
Тонтон Таун
0:0
Брейнтрі Таун
Чорлі
3:0
Керзон Ештон
Еббсфліт Юнайтед
2:0
Слау Таун
Ганґерфорд Таун
0:1
Тонбрідж Ейнджелс
Веймут
0:0
Чесант
Ґайзлі
1:0
Морпет Таун
Ланкастер Сіті
1:3
Марін
Енфілд Таун
0:1
Бішопс Стортфорд
Ґоспорт Боро
2:1
Тівертон Таун
Мертір Таун
3:2
Біконсфілд Таун
Вестон-супер-Мар
4:0
Гартлі Вінтні
Рашден енд Даймондс
0:2
Елвчерч
Барвелл
3:1
Нанітон Таун
Бесфорд Юнайтед
0:2
Гітчін Таун
Бромсґроув Спортінг
0:1
Рашел Олімпік
Генсфорд Таун
2:0
Стратфорд Таун
Кінґс Ленґлі
0:1
Сент-Айвз Таун
Мікловер Спортс
2:2
Лейстон
Реддіч Юнайтед
1:4
Ілкстон Таун
Ройстон Таун
1:1
Коулвілл Таун
Темворт
2:2
Бедфорд Таун
Ліверседж
0:3
Вітбі Таун
Марск Юнайтед
1:2
Бембер Брідж
Саут Шілдс
3:3
Ештон Юнайтед
Воррінґтон Райлендз
0:1
Нантвіч Таун
Горшем
2:2
Ейвлі
Кінґстоніан
0:1
Крей Вондерерс
Солсбері
3:3
Гендон
Генвелл
1:0
Плімут Парквей
Гайд Юнайтед
1:0
Ґейнсборо Трініті
Боверс енд Пітсі
0:2
Горнчерч
Юнайтед оф Манчестер
2:0
Белпер Таун
Метлок Таун
2:2
Редкліфф Боро
Стаффорд Рейнджерс
1:2
Етертон Кольєріз
Воррінгтон Таун
1:1
Стейлібридж
Боґнор-Ріджис Таун
0:0
Гастінґс Юнайтед
Кенві Айленд
3:0
Фолкстон Інвікта
Каршелтон Атлетік
5:2
Поттерс-Бар Таун
Корінтіан-Кежуалс
2:1
Брайтлінґсі Ріджент
Герінґей Боро
1:2
Льюіс
Гірн Бей
1:1
Вінґейт енд Фінчлі
Дорчестер Таун
1:3
Чешем Юнайтед
Гейс енд Єдінґ Юнайтед
4:0
Вінчестер Сіті
Метрополітан Поліс
0:1
Єйт Таун
Норт-Лей
0:4
Пул Таун
Труро Сіті
2:1
Гарро Боро
Стаурбрідж
0:0
Нідем Маркет
Лік Таун
0:2
Ранкорн Ліннетс
Берджесс Гілл Таун
2:1
Сіттінґберн
Івшем Юнайтед
1:0
Фроум Таун
Брістоль Менор Фарм
0:3
Бешлі
Сіндерфорд Таун
1:2
Вімборн Таун
Ексмут
2:0
Мелкшем
Лаймінґтон
0:1
Полтон Роверс
Вестбері
1:0
Вілланд Роверс
АФК Данстебл
4:0
Бартон Роверс
Ейлсбері Юнайтед
Гарло Таун
Біґґлсвейд
2:2
Беркгемстед
Волтемстов
0:0
Велін-Ґарден-Сіті
Вер
1:1
Тейм
Аксбрідж
0:1
Марло
Чейзтаун
0:1
Болдмер Сент-Майклз
Гейлсовен
2:1
Кембрідж Сіті
Крей Веллі ПМ
3:1
Четем Таун
Гайт Таун
0:0
ВКДА
Літтлгемптон
1:0
Трі Бріджес
Брайгаус
2:2
Лінкольн Юнайтед
Ворксоп Таун
3:2
Понтефрект Кольєріз
Молдон енд Тіптрі
0:0
Ґорлстон
Бутл
2:0
Нортвіч-1874
Колн
1:1
Маклсфілд
Ремсботтом Юнайтед
1:2
Сіті оф Ліверпуль
Віттон Албіон
1:1
Клітеро
Дідкот Таун
2:1
Гертфорд Таун
Девентрі Таун
3:0
Єкслі
Бейсінґсток Таун
8:0
Гернсі
Ґрейс Атлетік
1:0
Бері Таун
Ґрейт-Векерінґ Роверс
0:3
Гештеґ Юнайтед
Колсгіл Таун
3:1
Стемфорд
Корбі Таун
0:4
Гарборо Таун
Лестер-Роуд
4:0
Ґреслі
Шепшед Дайнамо
3:1
Сейнт-Неотс Таун
Спортінг Хальса
1:0
Лафборо Дайнамо
Саттон-Колдфілд Таун
0:1
Сполдінґ Юнайтед
Ешфорд
1:1
Чічестер
Іст-Ґрінстед Таун
0:2
Бекенгем Таун
Февершем
1:1
Корінтіан
Ленсінґ
1:2
Шеппі Юнайтед
Севеноукс
3:1
Гейвордс Гіт
Вайтгоук
1:3
Рамсґіт
Брідлінґтон Таун
1:2
Гебберн
Данстон
3:2
Кліторпс Таун
Ґрантем Таун
2:3
Шеффілд
Ґрімсбі Боро
2:2
Консетт
Стоксбрідж Парк Стілз
1:1
Норт Шілдс
Стоктон Таун
1:2
Лонґ-Ітон Юнайтед
Бішопс Клів
1:2
Тоттон
Гемворті Юнайтед
5:1
Байдфорд
Шолінґ
1:0
Слімбрідж
Тевісток
0:1
Ларкголл Атлетік
Сайренсестер Таун
0:1
Біґґлсвейд Таун
Ромейнія
0:1
Кідлінґтон
Гедлі
5:3
Гайворт Таун
Кемпстон Роверс
0:2
Волтем Еббі
Бедфонт
0:0
Генворт Вілла
Чіпстед
1:1
Бінфілд
Лезерхед
1:1
Тутінґ енд Мітчем
Мерстем
1:1
Чертсі Таун
Нортвуд
0:2
Саут Парк
Саутол
3:2
Волтон енд Гершем
Саттон Коммон Роверс
0:2
Вестфілд
Тетчем Таун
1:0
Ешфорд Таун
Безілдон
1:1
Іст-Таррок Юнайтед
Брентвуд Таун
1:2
Садбері
Феліксстов енд Волтон
4:1
Вітем Таун
Лоустофт Таун
1:1
Гейбрідж Свіфтс
Стоумаркет Таун
2:2
Нью Саламіс
Тілбері
1:1
Роксгем
Генлі Таун
1:1
Мозлі
Ньюкасл Таун
0:1
Воркінґтон
Скелмерсдейл Юнайтед
1:2
Кідсґроув Атлетік
Траффорд
1:2
Прескот Кейблз
Віднес
3:2
Ґлоссоп
Portstewart FC
2:2
Armagh City FC
Ballymacash Rangers
3:0
Limavady United FC
Лісберн
0:3
Banbridge Town
Moyola Park FC
3:0
Dollingstown
Queens University
1:2
Bangor FC
Tobermore United
4:0
Psni FC
Knockbreda FC
1:1
Ballyclare Comrades FC
Newington FC
0:1
Уорренпойнт Таун
Ардс
1:1
Інстит'ют
Dergview FC
2:3
Harland and Wolff Welders FC
Лофґолл
1:1
Баллінамаллард Юнайтед
NK Maksimir Zagreb
2:1
HNK Segesta Sisak
NK Samobor
0:0
Лучко
NK Ponikve
3:1
NK Vrbovec
NK Trešnjevka
3:0
NK Sava Strmec
NK Mladost Petrinja
4:1
NK Kurilovec
NK HAŠK Zagreb
3:1
NK Lukavec
Баллімена Юнайтед
4:1
Кліфтонвілл
Колрейн
2:0
Данґенон Свіфтс
Крузейдерс
3:2
Ґленторан
Лінфілд
3:1
Керрік Рейнджерс