Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 22 жовтня 2022
Ноттінгем Форест
1:0
Ліверпуль
Евертон
3:0
Крістал Пелес
Манчестер Сіті
3:1
Брайтон
Челсі
1:1
Манчестер Юнайтед
Боруссія Дортмунд
5:0
Штутгарт
Баєр
2:2
Вольфсбург
Фрайбург
2:0
Вердер
Гоффенгайм
0:2
Баварія
Аугсбург
3:3
РБ Лейпциг
Боруссія Менхенгладбах
1:3
Айнтрахт Франкфурт
Рух Львів U-19
3:2
Металіст 1925 U-19
Олександрія U-19
4:0
Львів U-19
Металіст U-19
3:1
Дніпро-1 U-19
Динамо U-19
2:0
Ворскла U-19
Блекпул
4:2
Престон
Блекберн
2:1
Бірмінгем
Мідлсбро
0:0
Гаддерсфілд
Мілволл
2:1
Вест Бромвіч
Квінз Парк Рейнджерс
2:1
Віґан
Редінґ
2:0
Брістоль Сіті
Ротергем
2:4
Галл
Шеффілд Юнайтед
2:2
Норвіч Сіті
Сток Сіті
0:2
Ковентрі
Сандерленд
2:4
Бернлі
Гартс
3:4
Селтік
Кілмарнок
1:0
Росс Каунті
Мотервелл
1:2
Абердін
Рейнджерс
1:1
Лівінгстон
Сент-Міррен
2:1
Данді Юнайтед
Уніон Санта-Фе
1:4
Сентраль Кордоба
Сан-Лоренсо
3:0
Альдосиві
Естудіантес
2:0
Годой Крус
Дефенса і Хустісія
3:1
Атлетіко Тукуман
Брешія
1:1
Венеція
Комо
2:1
Беневенто
Фрозіноне
1:0
Барі
Реджіна
2:3
Перуджа
СПАЛ
5:0
Козенца
Зюдтіроль
1:0
Парма
Тернана
1:2
Дженоа
Ам'єн
0:1
Сент-Етьєн
Сошо
2:2
Кевії
Париж
0:0
Лаваль
Гренобль
1:0
Валансьєн
Ньор
2:1
Діжон
По
1:0
Нім
Кан
2:0
Родез
Генгам
1:1
Бастія
Бордо
1:0
Аннесі
Лінкольн Сіті
1:1
Шеффілд Венсдей
Аккрінґтон Стенлі
2:3
Болтон
Брістоль Роверс
2:2
Плімут
Бертон
1:0
Челтенгем
Кембрідж
0:1
Порт Вейл
Ексетер
2:1
Флітвуд Таун
Форест Ґрін
0:1
Портсмут
МК Донс
0:1
Віком
Моркем
1:0
Барнслі
Оксфорд Юнайтед
1:2
Пітерборо
Шрусбері
0:1
Чарльтон
Карлайл Юнайтед
2:3
Лейтон Орієнт
Кролі
3:2
Менсфілд Таун
Крю
1:1
Донкастер
Джиллінґем
1:1
Барро
Ґрімсбі Таун
0:0
Бредфорд
Гарроґіт
1:1
Транмер
Ньюпорт
1:0
Колчестер
Рочдейл
1:2
АФК Вімблдон
Солфорд Сіті
0:2
Стокпорт
Стівенідж
2:3
Нортгемптон
Саттон Юнайтед
1:1
Волсолл
Свіндон
2:1
Гартлпул
Травник
1:3
FK Goražde
FK Radnik Hadžići
1:0
NK TOŠK Tešanj
NK Vis Simm-Bau
2:1
HNK Tomislav Tomislavgrad
Будучност Бановичі
0:3
ГОШК
Radnički Lukavac
0:3
NK Bratstvo Gračanica
Єдність Біхач
4:1
Градіна
Славія Сараєво
1:1
Звієзда-09
Podrinje Janja
2:2
FK Sloboda Mrkonjić Grad
Sloboda Novi Grad
2:1
Рудар Прієдор
Козара
0:1
FK Ljubić Prnjavor
Крупа
4:1
Радник
Лакташі
5:0
FK Famos Vojkovići
Tekstilac Derventa
1:1
FK Sutjeska Foča
Альта
0:2
Берум
Аскер
2:3
SK Gjøvik-Lyn
Eidsvold TF
2:1
Єльсос
Frigg Oslo FK
4:0
Vålerenga Fotball II
Гедд
2:1
Тромсдален
Левангер
4:0
Улль Кіса
Sportsklubben Træff
1:3
Brattvåg IL
Egersunds IK
3:2
Fløy-Flekkerøy IL
Kvik Halden FK
1:1
Орн-Хортен
Odds BK 2
1:5
Арендаль
Sotra
2:0
Стреммен
Staal Jorpeland
3:3
Нутодден
Ullern
1:3
Мосс
Вард
Ейгарден
Дубниця
1:0
Petržalka
Пухів
0:1
FC ŠTK 1914 Šamorín
Татран
2:0
MFK Dolný Kubín
FK Považská Bystrica
2:2
Погроння
Спартак Миява
0:1
Кошице
Iraklis Yerolakkou FC
2:1
AEP Polemidion
ASPIS
0:1
APEA Akrotiríou
АПЕП
2:1
Етнікос Ассіа
Ethnikos Latsion
0:1
Halkanoras FC Idaliou
Elia Lythrodonta
1:1
ASIL
APONA Anagias
0:1
Еносіс Неон
ENAD
1:0
AME Kouris Erimi
MNK Izola
1:2
Šobec Lesce
SD Visoko
3:2
Svoboda
NK Žiri
1:3
NK Tolmin
Sava Kranj
1:3
Adria
Заврч
4:3
NK Šampion Celje
NK Dobrovce
0:2
ND Dravinja Kostroj
NK Brežice 1919
1:1
ŠD NŠ Drava Ptuj
Банік Соколів
3:4
Пісек
Локо Влтавін
1:0
SK Motorlet Praha
FK Zbuzany 1953
5:1
FK Robstav Přeštice
Jablonec II
0:2
Сокол Брозани
Бенешів
1:2
FK Teplice II
Колін
3:2
Усті-над-Лабем
FK Přepeře
2:1
Банік Соуш
SK Dynamo České Budějovice II
2:0
Карлові Вари
Фрідек-Містек
1:1
Зноймо
Граніце
1:1
Вітковіце
Блансько
3:3
FC Baník Ostrava II
Врховина
0:3
Слован Росіце
Угерскі Брод
2:2
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
Глучін
4:3
Ганацька Славія Крімржиж
Сокіл Живаниці
1:1
FK Mladá Boleslav II
FC Viktoria Marianske Lazne
4:1
ЗЧЕ Пльзень
Аритма Прага
0:0
Sokol Lom
FK Olympie Brezova
1:1
Ческі-Брод
SK Újezd Praha 4
4:0
Штеті
Арсенал Чеська Липа
3:2
Хомутов
Кладно
3:1
Метеор
Opava II
2:0
Polanka
Татран Брно Богуніці
1:0
Бржецлав
TJ Jiskra Domažlice II
3:1
Горжовицько
Славою Чеськи Крумлов
1:0
Доубравка
Kosmonosy
2:2
TJ Sokol Libis
Velke Hamry
1:1
Знахід Дештне
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
1:1
Tj Sokol Lanzhot
TJ Břidličná
1:4
FK Bospor Bohumin
Іскра Римаржов
2:2
FC Slavoj Olympia Bruntal
FC Spartak Velka Bites
3:1
Bystřice nad Pernštejnem
Sfk Elko Holesov
2:0
Пржерів
Skastice
5:1
Зброївка-2
FK Šternberk
0:1
FK Kozlovice
Оломоуц
1:0
FC Vsetin
Tochovice
1:1
FK Spartak Sobeslav
Рокіцані
1:1
Otava Katovice
Клатови
4:0
FK Komárov
Вілемов
2:3
Уніон Хеб 2001
Іскра Усті-над-Орліці
3:0
Високе-Міто
Добровиці
3:0
Літоград
São Gonçalo EC Rio de Janeiro
0:0
Centro de Integração Geracional 7 de Abril
Paduano Esporte Clube
4:0
Rio São Paulo
Centro Esportivo Arraial do Cabo / Araruama FC
2:0
Academia de Futebol Pérolas Negras
Serrano RJ
2:0
Campo Grande AC
Дукі-де-Кашіас
0:1
Serra Macaense
Nova Cidade
5:0
Angra dos Reis
Deportivo Garcilaso
6:0
Club Social Deportivo Leoncio Prado
Club Rosario Celendin
3:1
Independiente San Felipe
Ledøje-Smørum Fodbold
2:1
Næstved IF
Slagelse Boldklub og Idrætsforening
0:3
Frederikssund
Otterup
1:2
Ringkobing IF
Aalborg BK II
3:0
Viby IF
Greve
3:0
Brønshøj
Vejgaard BK
1:2
Odder IGF
Vejlby-Risskov Idrætsklub
3:2
Djursland
ASA Aarhus
3:3
Nørresundby
Herstedøster IC
2:2
Karlslunde
KFUM BK Roskilde
3:1
GVI
Kjellerup IF
2:4
Aarhus Fremad Fodbold II
Herlev IF
0:1
Allerød
Tårnby FF
3:0
Boldklubben 1908
Varde IF
1:1
OKS
Brabrand IF II
1:1
Hedensted
Al Taraji
2:1
Аль-Нахда
Al-Sadd FC
1:1
Al Bukiryah
Tuwaiq FC
0:2
Al Taqdom
Al-Saqer
1:1
Arar FC
Al-Lewaa
2:0
Hottain
Al Qous Club
3:3
Al Jandal
Qilwah Club
0:0
Al Draih
Al Entesar Club
0:1
Jerash FC
Женесс Еволюсьйон
1:3
Centre Elite des Régions Françaises d’Amérique FC
Етуаль Морн-а-л'О
0:1
AO Gourbeyrienne
US Baie-Mahaut
2:1
ASG Juventus de Sainte-Anne
Гозьє
2:2
В'є-Абітан
La Gauloise de Basse-Terre
2:1
Мульєн
Dynamo Le Moule
1:2
Stade Lamentinois
Солідаріте Сколер
1:1
Фар-дю-Каналь
CO Trénelle
0:2
Каз-Пілот
US Diamantinoise
5:0
Good Luck de Fort-de-France
Колоньяль
3:1
New Club
Франсіскен
1:0
US Robert
AS Club Péléen
1:1
Голден Стар
AC Vert-Pré
1:4
Assaut Saint-Pierre
Форвард Еребру
0:1
Мутала
Єфле
1:0
Умео
BK Olympic
3:3
Юнгшіль
Lindome GIF
2:5
Lunds BK
Квідінг
2:1
ІФК Мальме
Енгельхольм
3:2
Tvååkers IF
Sandvikens IF
5:1
Örebro Syrianska IF
Oskarshamns AIK
1:1
Vänersborgs IF
Torns IF
1:1
IK Oddevold
Отвідаберг
0:3
ГАІС
Сільвія
0:2
Васалунд
Ліболу
0:0
Sporting de Benguela
GD Escolinha Isaac de Benguela
0:1
SC Petróleos de Cabinda
Інтерклубі
3:0
Cuando Cubango
Paide Linnameeskond III
2:1
Кейла
Калев Сілламяе
1:1
FC Tallinn II
Noorus-96
1:0
FC Helios
Phoenix
2:1
Маарду
Інфонет
1:0
JK Narva Trans II
Tallinna FC Flora III
2:3
Вяндра
KP Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
KS Raków Częstochowa II
ŁKS Łódź II
4:1
MKS Mławianka Mława
Jagiellonia Białystok II
1:0
Ursus Warszawa
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:2
LKS Vineta Wolin
Polonia Nysa
4:1
KS Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice Zdrój
0:3
PTS Ślęza Wrocław
KS Wisłoka Dębica
1:1
Wisla Sandomierz
SKS Unia Swarzędz
1:2
Sokół Kleczew
BTS Rekord Bielsko-Biała
0:1
KS Górnik Zabrze II
GP TS Avia Świdnik
1:0
CKS Chełmianka Chełm
КСЗО
3:2
KS Lublinianka Lubin
ZKS Olimpia Zambrów
2:0
KS Warta Sieradz
Unia Skierniewice
1:1
Світ
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
3:1
Stal Brzeg
Царіна Ґубін
2:1
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
Хробри-2
MKS Czarni Połaniec
0:1
ZKS Unia Tarnów
NKP Podhale Nowy Targ
1:1
KS Wiązownica
MKS Pilica Białobrzegi
2:0
Błonianka Błonie
MMKS Concordia Elbląg
1:2
KP Legia Warszawa II
KS Legionovia Legionowo
3:3
RKP Broń 1926 Radom
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
Sokol Ostroda
KP Starogard Gdański
1:0
OKS Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Janikowo
0:3
Олімпія Ґрудзьондз
GKS Cartusia Kartuzy
1:5
KS Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin
2:3
KP Błękitni Stargard
MKS Podlasie Biała Podlaska
0:1
ZKS Stal Stalowa Wola
Одра Водзіслав-Шльонськи
1:5
Полонія Битом
Yangju Citizen
0:0
Ulsan Citizen
Gangneung City Government FC
1:2
Paju Citizen FC
Cheonan City
1:1
Gimhae City Government FC
Daejeon Korail FC
1:0
Hwaseong
Seoul Jungnang
2:4
Jeonbuk Motors II
Pyeongchang United
3:0
Namdong
Yangpyeong
2:2
Seoul United
Chungju Citizen
1:2
Geoje Citizen
Jinju Citizen FC
1:2
Jeonju
Ювяскюля
3:3
ВІФК
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
3:6
Клуби-04
СалПа
1:1
Honka Akatemia
Jalkapalloseura Hercules
0:0
ОЛС
ЙІППО
0:1
КяПа
FC Reipas Lahti
5:1
Kiffen 08
APS Bomet
Kariobangi Sharks
Bidco United
Posta Rangers
Гор Махія
Sofapaka
Homeboyz
Fortune Sacco
KCB
Leopards
Ulinzi Stars
Nairobi City Stars
Таскер
Kenya Police
Wazito
Nzoia Sugar
APS Bomet
Leopards
Bidco United
Kenya Police
Гор Махія
Bandari
KCB
Таскер
Nzoia Sugar
Kariobangi Sharks
SV Dinamo Helfort
0:2
SK Slovan Hütteldorfer AC
SV Gerasdorf Stammersdorf
1:1
FV Austria XIII Auhof Center
Вінерберг
1:1
Штадлау
1980 Wien
1:1
SV Donau
ASKÖ Oedt
Штадль-Паура
Maria Saal
0:5
St. Andrä
Бляйбург
1:2
Лендорф
Шпратцерн
0:4
SV Gloggnitz
Інсбрук
0:2
SK St. Johann in Tirol
Volders
1:1
Kematen
SV Gussing
1:1
Ритцинг
FC Andau
2:4
Markt Allhau
ASV 13
2:4
Mannswörth
SPG Prutz / Serfaus
6:1
SC Münster
Sportunion St. Martin im Mühlkreis
4:1
DSG Union Perg
ASK St. Valentin
1:0
SV Lugstein Cabs Friedburg / Pöndorf
Бад Ішль
3:0
Вельс
Andelsbuch
0:2
Alberschwende
Hörbranz
2:0
Austria Lustenau II
Hittisau
1:0
Bezau
Хард
3:2
Fussach
Хохст
4:1
SPG CHT Brederis / Meiningen
Innsbrucker AC
2:0
Уніон Іннсбрук
SV Oberperfuss
2:2
Kirchbichl
Пінкафельд
3:2
SV Schattendorf
PROCON Wohnbau Dietach
1:8
Грюн-Вайсс Міхельдорф
Mannersdorf
2:1
SCU-GLD-Kilb
Ретц
0:1
Ардаггер
SV Sankt Margarethen im Burgenland
4:1
Рудерсдорф
SV Leithaprodersdorf
3:3
Хоричон
Кофідіш
1:1
SC Bad Sauerbrunn
Унiря Деж
2:1
Brașov Steagul Renaște
Конкордія Кяжна
2:0
Вііторул-Пандурій
Ripensia Timisoara
4:0
Unirea Constanța
Чіксереда
3:0
Думбревіца
Металоглобус
1:2
Динамо Бухарест
ACS Târgu Mureș 1898
3:1
CS Ocna Mureș
Progresul Ezeriș
2:2
FC Retezatul Haţeg
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
0:5
Unirea Braniştea
CS Sporting Voinţa Lieşti
2:1
CS Aerostar Bacău
ACS Voința Limpeziș
3:4
Dinamo Bacău
CS Viitorul Ianca
1:2
Metalul Buzău
CS Blejoi Vispeşti
7:0
ASC Olimpic Zărneşti
CS Olimpic Cetate Râşnov
1:0
ACS Kids Tâmpa Braşov
ACS SR Municipal Braşov
1:0
CSO Plopeni
CS Păuleşti
1:2
KSE Târgu Secuiesc
Viitorul Darabani
0:2
CS Ştiinţa Miroslava
ACS Şomuz Fălticeni
1:2
Dante Botoşani
CSM Bacău
2:0
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc II
Чахлеул
5:1
AS FC Rapid Brodoc
ACS Foresta Suceava
1:0
CSM Bucovina Rădăuţi
Sportul Şimleu
3:0
CSM Sighetu Marmaţiei
FC CFR 1907 Cluj II
0:1
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
CSM Olimpia Satu Mare
2:1
CS Lotus Băile Felix
Біхор
1:0
SCM Zalău
CS Sănătatea Cluj
2:2
Viitorul Cluj
Уніра Альба-Юлія
3:1
CF Metalurgistul Cugir 1939
CS Unirea Ungheni 2018
1:1
CSM Avântul Reghin
Корвінул
2:0
CS Universitatea Alba Iulia
Gloria Albeşti
3:2
FC Voluntari II
Дунеря
2:4
CS Afumaţi
CS Amara
2:1
CS Gloria Băneasa
FCV Farul Constanţa II
3:0
ACS Recolta Gheorghe Doja
CSM Cetatea Turnu Magurele
1:0
CSO Petrolul Potcoava
ACS Flacăra Horezu
0:0
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv II
AS Cozia Călimăneşti
2:0
Мунічіпал Александрія
CS Dinamo București
2:3
AS FC Pucioasa
Тунарі
1:0
ACS Muscelul Câmpulung Elite
CSM Flacăra Moreni
0:1
CS Real Bradu
Majosi SE
Makó
Ferencvárosi TC II
BSE
Debreceni VSC II
1:2
Diósgyőri VTK II
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
2:4
Sényő Carnifex FC
MOL Fehérvár FC II
2:1
Kelen SC
Kecskeméti TE II
1:1
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
Budapest Honvéd FC II
0:1
Bánk SE
MTK Hungária FC II
1:3
Újpest FC II
Paksi SE II
0:2
Ceglédi VSE
Budapesti Vasas SC II
1:2
Putnok FC
Füzesgyarmati SK
2:0
Tiszafuredi VSE
FC Hatvan
0:0
Karcag SE
Pénzügyőr SE
2:2
Körösladány MSK
Егер
2:0
Debreceni Egyetemi AC
Hajdúszoboszlói SE
1:1
BVSC-Zuglo
Kisvárda Master Good II
1:2
BKV Előre SC
Termálfürdő FC Tiszaújváros
0:1
Jászberényi
Ракоці
0:0
Budaörsi SC
Balatonfüredi FC
1:1
Csornai SE
Татабанья
3:1
III. Kerületi TUE UPE
Komáromi VSE
1:1
Puskás Ferenc Akadémia FC II
Bicskei TC
2:1
Zsámbéki SK
Móri SE
1:1
Nagykanizsa FC
Érdi Városi SE
1:4
Teskánd
Meton Dabas FC
0:0
Сільня
Hódmezővásárhely FC
2:2
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
Агроспеціаліст
1:4
KSE Iváncsa
BSS Monor
1:1
PTE-PEAC
Yadah FC
1:1
Cranborne Bullets
Bulawayo City FC
1:0
Dynamos FC
Ngezi Platinum FC
0:0
Black Rhinos FC
Wha Wha FC
1:2
ZPC Kariba
RC Lauwe
3:4
Бланкенберг
Мелебеке
3:2
KFC Moen
Herkol
0:1
Zonhoven United
Верстанд Курсел
4:3
Hechtel FC
Ворселар
0:3
Берлар-Хейнкант
Тернесе
1:2
Спортінг Тісселт
Eendracht Zoersel
5:3
Herselt
KSV Veurne
1:1
Остніувкерке
Берларі
0:4
Munkzwalm
Свелта Мелселе
1:2
Sint-Denijs Sport
Herent
2:0
Грімберген
Лонльє
0:0
Женесс Фрелануаз
Бастонь
1:2
Оппань-Вери
Грун Стар Бек
3:1
Alken
FC Helson Helchteren
5:0
KFC Eksel
RFC Perwez
1:0
Сен-Мішель
Bertem-Leefdaal
1:3
Батьківщина Де Хук
Veltem
1:3
Hoegaarden-Outgaarden
Ardennen
1:1
Соттегем
Haasdonk
1:1
Беверен
Antoing
4:2
Gilly
Сольрезьєнн
0:1
Molenbaix
Ixelles
0:1
AFC Evere
Голлінг
5:2
UFC Hallein
Пінцгау Заальфельден
1:0
Аустрія Зальцбург
Ред Булл Зальцбург II
0:1
Kuchl
Швац
1:2
Куфштайн
Вікторія Відень
2:3
Трайскірхен
Карабах Відень
1:0
USV Scheiblingkirchen-Warth
Admira Dornbirn
0:1
СВ Дорнбірн
SC Imst
4:1
Кітцбюхель
SPG Silz / Mötz
5:1
Кундль
Fügen
3:1
Вергль
Telfs
4:3
WSG Tirol II
Гуртен
0:1
Уніон Фекламаркт
СК Брегенц
6:0
FC Rot-Weiß Rankweil
Göfis
1:1
Хоенемс
Lauterach
2:1
Райндорф Альтах II
WSC Hertha
1:1
ЛАСК II
Спортінг Вест Харелбреке
0:4
Гюллеґем
Хадес
0:1
Хасселт
SV Zulte Waregem B
0:0
Cercle Brugge KSV B
Ауденарді
1:2
Веттерен-Кватрехт
Осткамп
1:1
Зелзате
Расінг Мехелен
0:2
Pepingen-Halle
Мерксем
3:3
Дігем Спорт
Леббеке
1:1
KV Mechelen B
Лілле
2:0
Тонгерен
Діккелвенне
0:5
Ендрахт Алст
УРС Центр
2:0
Union Namur
Вітоша
0:0
OFK Yantra 2019 Gabrovo
Спортист Своге
3:2
FK Sozopol
Біласиця
0:0
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Minyor Pernik
2:0
Дунав
FK Strumska slava 1927 Radomir
2:2
OFK Spartak Pleven
MFK Vranov nad Topľou
8:1
TJ Baník Kalinovo
ŠK Novohrad Lučenec
1:1
MŠK Námestovo
ŠK Odeva Lipany
2:4
FK Spišská Nová Ves
AFC Nové Mesto nad Váhom
1:1
Nové Zámky
Kalná nad Hronom
Інтер Братислава
FK Slovan Duslo Šaľa
3:1
MŠK Fomat Martin
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
1:1
TJ Jednota Bánová
Серед
3:3
TJ Družstevník Veľké Ludince
Аренас Армілья
3:0
Уракан Мелілья
La Cuadra
1:1
Тамарасьєте
CD Virgen Del Camino
1:2
Арандіна
San Ignacio
1:2
Urduliz FT
Іллюека
1:1
Ехеа
Ескобідо
2:1
SD Torina
Андрач
2:0
CE Mercadal
Peña Balsamaiso CF
2:0
Racing Rioja CF II
Вальє Егуес
2:0
UCD Burladés
UD SANTA MARTA
3:0
Унамі
Cartes
2:0
Соларес
Адзанета
6:1
Villarreal C
Patacona CF
1:0
Оріуела
Леванте Б
1:1
Jove Español
Pasaia Kirol Elkartea
0:4
Баракальдо
Gran Peña FC
1:1
CD BARCO
CD Avance Ezcabarte
1:0
CD Itaroa Huarte
CD Alesves
0:1
CD Pamplona
Cortes
1:2
Пенья Спорт
Бініссалем
1:2
CD Santanyi
Atlético Albericia
2:1
Vimenor
UD Rayo Ibense
1:1
Torrent
Padura
0:0
Дуранго
Анаїтасуна
4:0
CD Aurrerá de Vitoria
Aurrerá Ondarroa
1:0
Basconia
Кантолагуа
0:2
CD Azkoyen
Txantrea
3:0
CF Ardoi Futbol Elkartea
Villacañas
0:1
CD Manchego Ciudad Real
Побленсе
1:0
Sóller
Inter Manacor
1:1
Collerense
Cariñena
1:1
CD Caspe
Ceuta II
3:2
Salerm Puente Genil FC
Ельче Б
0:0
Acero
Лейоа
3:1
Touring
Platges de Calvia
0:3
Манакор
Maracena
0:1
Torre del Mar
Вільяррубія
2:1
Tarancón
CD Unión Sur Yaiza
2:2
UD Tenerife Sur Ibarra
Комільяс
2:1
Аро
Рапідо Боусас
0:0
Депортіво Б
Ендрахт Вервік
2:4
HO Kalken
Рюмбеке
2:4
Avanti
Турне
2:0
Тертр-відображ
Везів
5:1
Schoonbeek-Beverst
Вітгор Спорт
3:4
Веллен
Рапід Сімфорінуа
3:1
Жодуань
Еш
1:3
RAS Monceau
Оне
1:2
Женлі-Кеві
Берінген
1:1
Синт-Ленартс
Хаутвенне
4:0
Олімпія Вейгмал
Nijlen
1:4
Ендрахт Термін
Гел-Мераут
2:1
Есперанса Нерпелт
Betekom
3:4
Зварте Леув
Лібрамон
2:1
Сіне
Рошфор
0:1
Юї
Sevlievo
1:1
Vihar Slavyanovo
Riltsi
1:4
Septemvri Tervel
Lokomotiv Dryanovo
1:2
Pavlikeni
Chernolomets 1919
4:4
FK Lokomotiv Ruse 2022
FK CSKA 1948 Sofia III
1:1
Bansko
Slivnishki geroy
4:1
Пірін Гоце-Делчев
Botev Ihtiman
1:3
FK Balkan 1929 Botevgrad
FK Levski Rakovski
0:1
Septemvri Sofia II
PFC CSKA Sofia II
4:0
Рілскі Спортист
Вихрен
0:0
Kyustendil
OFK Kostinbrod
1:0
Nadezhda Dobroslavtsi
Borislav 2009
1:0
Yambol
FK Atletik Kuklen
1:1
Spartak Plovdiv
Верея
1:3
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
FK Rozova dolina Kazanlak
0:0
OFK Levski Karlovo
FC Karnobat
0:2
Beroe II
Zagorets
2:1
FK Dimitrovgrad 1947
Sokol Markovo
2:3
FK Chernomorets 1919 Burgas
Несебір
1:0
Sayana Haskovo
Lokomotiv Mezdra
4:0
Akademik Svishtov
Botev Vratsa II
2:2
Drenovets
OFK Levski
1:0
Yantra Polski Trambesh
Локомотив Горна-Оряховиця
4:0
FK Boruna Tsareva livada
Etar VT II
0:2
FK Juventus Malchika
Bdin
2:0
Partizan
Онсе Тигрес
2:3
Viamonte FC
Велес Сан-Рамон
4:0
Club Unión Talleres Fábrica
Villa San Antonio
0:0
La Merced Salta
Club Atlético Sporting
0:0
Club Atlético Huracán de Ingeniero White
Compañia General
1:1
Club Social y Deportivo Presidente Derqui
Расінг Трельов
0:1
Херміналь Росон
Barrio Argentino
0:0
Андіно Ла-Ріоха
Club Sportivo Social y Cultural Defensores del Rosario
1:1
Соль де Америка Формоса
Club Sportivo Cultural y Social Chacra 8
1:1
Club Social y Deportivo Libertad
Club Atlético Villa Balnearia
1:1
Сарм'єнто Ла-Банда
Deportivo Malvinas
1:3
Дефенсорес де Сальто
Centro Blanco y Negro
2:1
Білизна Віста Баія-Бланка
Club Bancario de Daireaux
2:2
Balonpié Bolívar
Estudiantes Olavarría
3:2
Club Atlético River Plate Azuleño
Instituto Tráfico
1:1
Club Atlético Independiente El Alto
San Martín El Bañado
3:0
Club Atlético Pedro Cano
Фонтану
2:1
Club Atletico América General José de San Martín
Atlético San Bernardo
1:1
Los Cachorros de Salta
CSyD Defensores de la Esperanza
2:0
Барадеро
Club Deportivo Colonial Ferré
1:0
Рівадавія Лінкольн
Club Atlético Unión San Luis
0:0
San Martín Merlo
Puente Seco
4:1
Club Atlético San Lorenzo de Monte Caseros
Club Deportivo Américo Tesorieri
1:5
Атлетіко Полісіаль
Atlético Concarán
0:0
Хорхе Ньюбері
Ред Ерроз
3:1
Nchanga Rangers FC
MUZA
1:0
Forest Rangers
Зеско Юнайтед
3:1
Kansanshi Dynamos
NAPSA Stars
1:0
Kabwe Warriors
Павер Дайнамос
4:0
Buildcon
Nkwazi
2:0
Chambishi FC
Грін Іглз
2:1
Занако
Lumwana Radiants
0:1
Green Buffaloes
Guilsfield FC
2:3
Колвін Бей
Llanidloes Town FC
4:1
Buckley Town
Gresford Athletic FC
2:1
Кефн Друїдс
Penrhyncoch
2:5
Conwy Borough
CPD Porthmadog FC
2:3
Holywell Town FC
Mold Alexandra FC
0:3
Лландідно
Chirk AAA
0:0
Holyhead Hotspur
Cwmbran Celtic FC
3:5
Кармартен Таун
Афан Лідо
2:0
Goytre United FC
Ammanford Association FC
2:0
Swansea University FC
Pontardawe Town FC
0:3
Llantwit Major FC
Ynyshir Albions FC
4:3
Taff's Well AFC
Беса
0:0
Люзі-2008
Люшня
2:0
Турбіна Церрік
Тербуні Пука
2:1
Корабія Пішкопія
Оріку
3:0
Апольонія
Бурелі
2:0
Томорі
Аннаба
2:4
Хруб
Ель-Еульма
0:0
Скiкда
Уаргла
0:0
Шауя
Батна
2:0
Айн-Мліла
Бордж-Менаєль
1:3
Суф
Мулудiя Константiна
2:1
Хамра Аннаба
Телегма
3:1
Антант Сур Ель-Гозлан
Ель-Арраш
3:2
Хемiс Ель-Кешна
Témouchent
2:1
Релізан
MCB Oued Sly
3:0
Маскара
SKAF Khémis Mélina
2:1
Олімпік Медеа
ES Mostaganem
2:2
Tiaret
Хусейн Дей
2:2
АСМ Оран
CR Méchria
1:0
Саїда
Тлемсен
0:1
WA Boufarik
ES Ben Aknoun
4:1
РК Куба
Шапекоенсе
3:2
Томбенсе
КРБ
2:1
Операріу
Ітуану
1:0
Сампайо Корреа
Лондріна
2:1
Спорт Ресіфі
Васку да Гама
2:1
Крісіума
Бая
1:1
Віла Нова
Жетису
4:0
Ясси Туркiстан
Байконур
2:1
Шахтар-Булат
Екібастуз
2:2
Астана-2
Тараз-Каратау
2:4
Киран
Кайрат-Жастар
2:0
Окжетпес
Смілтене
0:2
Saldus SS / Leevon
Skanste
1:1
Гробиня
Riga FC II
6:0
FK Rīgas Futbola skola II
Саласпілс
2:0
Резекне
Фредрікстад
1:3
Бранн
КФУМ
3:1
Стьєрдальс-Блінк
М'єннален
3:0
Гроруд
Рангейм
3:2
Реуфосс
Саннес Ульф
2:2
Стабек
Скейд
4:0
Конґсвінґер
Соґндаль
1:2
Старт
Осане
1:2
Брюне
Пхре Юнайтед
3:2
Районг
Чіангмай Юнайтед
2:1
Удонтхані
Трат
1:0
Чайнат Хорнбілл
Супханбурі
1:0
Утайтані
Касетсат
0:0
Самутпракан Сіті
Арброт
1:0
Гамільтон
Ейр Юнайтед
2:2
Коув Рейнджерс
Данді
0:0
Гринок Мортон
Інвернесс
1:1
Рейт Роверс
Партик
0:4
Квінз Парк
Хімнастик
1:0
Нумансія
Расінг Ферроль
1:1
Кордоба
Сабадель
2:1
Інтерсіті
Реал Уніон
0:1
Реал Сосьєдад Б
Культураль Леонеса
2:0
Понтеведра
Райо Махадаонда
4:1
Фуенлабрада
Мессіна
4:1
Латіна
Фоджа
3:1
Андрія
Пескара
2:0
Аудаче Черіньйола
Пічерно
0:0
Вітербезе Кастренсе
Катандзаро
2:0
Юве Стабія
Джульяно
1:1
Gelbison Cilento SSD
Таранто
2:0
Потенца
Віртус Франкавілла
2:3
Авелліно
Дуйсбург
1:1
Вікторія Кельн
Мюнхен-1860
3:1
Веен
Вальдгоф
1:2
Рот-Вайсс Ессен
Ельферсберг
4:1
Оснабрюк
Меппен
0:2
Боруссія Дортмунд-2
Динамо Дрезден
1:2
Саарбрюкен
Гарбарня
1:2
Олімпія Ельблонг
Ястшембе
0:1
Лех-2
Сярка
0:1
Стоміль
Заглембє-2 Любін
0:2
Мотор Люблін
Вісла Пулави
1:2
Зніч Прушкув
Динамо Барнаул
2:0
Урал-2
Біолог
1:1
Форте
Легіон-Динамо
2:2
Динамо Ставрополь
Дружба Майкоп
1:0
СКА Ростов
Аланія Владикавказ-2
0:3
Чайка Піщанокопське
Оренбург-2
0:0
Торпедо Міас
Ротор
1:4
Спартак Нальчик
Чорноморець Новоросійськ
3:1
Машук-КМВ
Клайд
1:2
Куїн оф зе Саут
Единбург Сіті
3:1
Ейрдріоніанс
Фалкірк
2:3
Келті Гартс
Монтроуз
2:0
Данфермлін
Пітергед
0:2
Аллоа Атлетік
Енергі
2:1
Вікторія Берлін
Ліхтенберг
0:2
Хемніцер
Хемі
4:2
Герта-2
Вайхе
1:0
Любек
Райн-ам-Лех
1:1
Унтергахінг
Аубштадт
0:3
Вюрцбургер Кікерс
Гройтер-2
0:2
Ганкофен-Гайлінг
Ваккер Бурггаузен
1:2
Піпінсрід
Гаймштеттен
2:4
Айхштетт
Бухбах
1:2
Фільцинг
Швайнфурт
1:1
Вікторія Ашаффенбург
Вердер-2
3:0
Бремер
Пройссен
2:0
Дюрен
Бохольт
1:3
Ліппштадт
Рот-Вайсс Ален
3:1
Kaan-Marienborn
Вупперталь
1:0
Рот-Вайсс Обергаузен
Барокштадт
1:1
Рот-Вайсс Кобленц
Франкфурт
1:2
Гоффенгайм-2
Асторія
1:0
Штутгарт-2
Гессен-Кассель
2:0
Штайнбах Гайгер
Аален
3:1
Айнтрахт Трір
Фрайберг
2:2
Ворматія Вормс
Атлас Дельменгорст
0:1
Айнтрахт Нордерштедт
Олдершот
2:1
Йорк Сіті
Барнет
2:1
Мейденгед Юнайтед
Боргем Вуд
1:1
Рексгем
Честерфілд
3:2
Бромлі
Доркінґ Вондерерс
3:1
Вілдстон
Галіфакс Таун
2:0
Даґенгем
Ґейтсгед
1:3
Вокінґ
Олдгем
2:0
Йовіл
Солігалл Мурс
3:0
Істлі
Саутенд
3:0
Сканторп Юнайтед
Торкi
4:4
Олтрінгем
Айленбург
1:0
Людвігсфельде
Бордесгольм
1:4
Любек-2
Айнтрахт Штансдорф
3:1
Нойштреліц
Mecklenburg Schwerin
3:3
Blau-Weiß 90 Berlin
Тасманія
1:4
Герта Целендорф
Вайден
2:4
TSV Grossbardorf
Розенхайм 1860
0:1
Меммінген
Мюнхен-2
2:2
Дайзенгофен
Ландсберг
1:2
Ісманінг
Коттерн
3:1
Інгольштадт-2
Айтрахт Штадталлендорф
0:2
Ганау
Pansdorf
0:1
SV Frisia 03
Поліцай Уніон
2:0
Айхеде
Гайде
3:1
Інтер Тюркспор
Husumer SV
0:7
Кілія
Дорнбрайте
2:1
Фленсбург
Штутгартер Кікерс
5:0
Ройтлінген
Зонненгоф-Гроссаспах
2:0
Філлінген
Бакнанг
3:2
Голленбах
Айнгайт Вернігероде
3:2
Плауен
Айнгайт Рудольштадт
7:0
Будісса
Крішов
3:2
SV 1890 Westerhausen
Грімма
1:1
Blau-Weiß Zorbau
An der Fahner Höhe
3:0
Уніон Зандерсдорф
FC Oberlausitz Neugersdorf
0:0
Ауербах
Turu Dusseldorf
2:4
Юрдінген
Шенінген
4:4
Айнтрахт Целле
Кобленц
0:0
Шотт
Geesdorf
0:5
Ерланген
Ноймаркт
0:1
Вюрцбург
Донауштауф
2:1
Абтсвінд
Шальдінг-Гайнінг
3:1
Дахау
Швабен Аугсбург
3:1
Ерльбах
Гундельфінген
3:1
VfB Hallbergmoos-Goldach
Діткірхен
1:1
Вайденгаузен
Фернвальд
0:1
Айнтрахт Франкфурт-2
Вальдгірмес
3:1
Еддерсгайм
Unter-Flockenbach
4:1
Штайнбах
Elversberg II
2:6
Армінія Людвігсгафен
Гольцгаузен
6:3
Рілазінген-Арлен
SV Curslack-Neuengamme 1919
2:2
Гамбург-Аймсбюттелер
Рамлінген-Елерсгаузен
2:2
Берзенбрюк
Фрайє Турнер
4:4
Ганза Люнебург
Ротенбург
0:0
Gifhorn
Нордлінген
3:4
Кірханшорінг
Тюрк-Гюджю Фрідберг
4:1
Вікторія Грісгайм
Hertha Wiesbach
1:5
Кайзерслаутерн-2
Морлаутерн
1:4
Ауерсмахер
FSV Jaegersburg
0:3
Діффлен
Freiburger FC
0:4
Геппінген
Оберахерн
2:2
Равенсбург
Альтона
0:3
Зюдерельбе
Енгерс
1:1
Карбах
Гонзенгайм
4:0
Eisbachtal
Пфеддерсхайм
4:0
TuS Kirchberg
Ян Регенсбург-2
1:4
Айнтрахт Бамберг
Хам
3:0
Фойхт
Ерлензее
1:3
Баунаталь
Шварц-Вайсс Ессен
3:2
Меербуш
Гамборн
2:3
Фельберт-Дальбексбаум
Ельтерсдорф
3:0
Баварія Гоф
Гееслінг
0:3
ФФЛ Ольденбург
Фортуна Кельн-2
3:1
Viktoria Arnoldsweiler
Бліт Спартанс
2:2
Олфретон Таун
Бостон Юнайтед
0:1
Керзон Ештон
Бреклі Таун
2:0
Бакстон
Бредфорд Парк Авеню
1:0
Герефорд
Честер
4:0
Кеттерінґ Таун
Ґлостер
5:1
Фарслі Селтік
Кіддермінстер
0:2
Саутпорт
Кінгс Лінн Таун
3:0
Дарлінгтон-1883
Лемінґтон
2:1
АФК Файлд
Пітерборо Спортс
0:0
Чорлі
Скарборо Атлетік
1:0
Телфорд Юнайтед
Спеннімур Таун
2:1
Бенбері Юнайтед
Бат Сіті
1:0
Чесант
Челмсфорд Сіті
2:1
Гемел-Гемпстед
Довер Атлетік
1:1
Фарнборо
Далвіч Гамлет
2:1
Ганґерфорд Таун
Істборн Боро
1:2
Брейнтрі Таун
Еббсфліт Юнайтед
1:1
Веллінґ Юнайтед
Гемптон енд Річмонд Боро
3:0
Конкорд Рейнджерс
Гавант енд Вотерлувілл
0:1
Оксфорд Сіті
Слау Таун
2:3
Веймут
Сент-Олбанс Сіті
1:1
Дартфорд
Тонбрідж Ейнджелс
2:0
Чіппенгем Таун
Вортінґ
1:1
Тонтон Таун
Темворт
2:1
Гітчін Таун
Етертон Кольєріз
1:1
Морпет Таун
Юнайтед оф Манчестер
1:1
Ланкастер Сіті
Ґейнсборо Трініті
1:2
Бембер Брідж
Гайд Юнайтед
1:0
Марск Юнайтед
Марін
2:1
Белпер Таун
Нантвіч Таун
0:1
Ліверседж
Редкліфф Боро
1:1
Ештон Юнайтед
Саут Шілдс
1:0
Воррінґтон Райлендз
Стаффорд Рейнджерс
1:1
Ґайзлі
Воррінгтон Таун
3:1
Метлок Таун
Вітбі Таун
0:1
Стейлібридж
Ейвлі
3:0
Герінґей Боро
Біллерікей Таун
3:2
Боґнор-Ріджис Таун
Бішопс Стортфорд
2:0
Каршелтон Атлетік
Боверс енд Пітсі
1:1
Брайтлінґсі Ріджент
Кенві Айленд
0:3
Вінґейт енд Фінчлі
Корінтіан-Кежуалс
1:2
Поттерс-Бар Таун
Крей Вондерерс
1:1
Енфілд Таун
Гірн Бей
0:3
Гастінґс Юнайтед
Горнчерч
3:1
Горшем
Кінґстоніан
2:0
Фолкстон Інвікта
Льюіс
2:0
Марґіт
Біконсфілд Таун
1:2
Тівертон Таун
Брекнелл Таун
6:0
Норт-Лей
Чешем Юнайтед
2:2
Пул Таун
Ґоспорт Боро
2:2
Дорчестер Таун
Гартлі Вінтні
3:0
Єйт Таун
Гейс енд Єдінґ Юнайтед
3:4
Труро Сіті
Мертір Таун
2:2
Гарро Боро
Плімут Парквей
6:0
Гендон
Солсбері
1:4
Метрополітан Поліс
Свіндон Супермарін
1:2
Вінчестер Сіті
Вестон-супер-Мар
3:0
Генвелл
Бедфорд Таун
2:1
Коулвілл Таун
Генсфорд Таун
3:3
Ройстон Таун
Ілкстон Таун
3:1
Бромсґроув Спортінг
Кінґс Ленґлі
1:1
Елвчерч
Лейстон
1:1
Стаурбрідж
Мікловер Спортс
2:0
Рашден енд Даймондс
Нанітон Таун
0:0
Рашел Олімпік
Реддіч Юнайтед
1:3
Барвелл
Сент-Айвз Таун
2:2
Бесфорд Юнайтед
Стратфорд Таун
4:2
Нідем Маркет
Дідкот Таун
1:0
Біґґлсвейд
Бедворт Юнайтед
3:0
Ґреслі
Болдмер Сент-Майклз
3:1
Кембрідж Сіті
Чейзтаун
0:2
Колсгіл Таун
Корбі Таун
3:0
Дергем
Девентрі Таун
3:2
Шепшед Дайнамо
Гейлсовен
3:0
Лестер-Роуд
Гарборо Таун
1:1
Сейнт-Неотс Таун
Лафборо Дайнамо
0:4
Сполдінґ Юнайтед
Стемфорд
0:3
Саттон-Колдфілд Таун
Єкслі
0:4
Спортінг Хальса
Бекенгем Таун
3:0
Трі Бріджес
Берджесс Гілл Таун
4:1
Февершем
Четем Таун
2:1
Чічестер
Крей Веллі ПМ
5:0
Гейвордс Гіт
Гайт Таун
1:1
Ешфорд
Ленсінґ
2:1
ВКДА
Рамсґіт
2:0
Корінтіан
Шеппі Юнайтед
0:1
Севеноукс
Сіттінґберн
0:1
Літтлгемптон
Вайтгоук
2:0
Іст-Ґрінстед Таун
Кліторпс Таун
3:0
Шеффілд
Консетт
0:2
Гебберн
Данстон
4:0
Брайгаус
Лінкольн Юнайтед
4:0
Тадкастер
Лонґ-Ітон Юнайтед
0:2
Оссетт Юнайтед
Норт Шілдс
2:1
Карлтон Таун
Понтефрект Кольєріз
0:0
Ґрантем Таун
Стоксбрідж Парк Стілз
2:0
Шилдон
Стоктон Таун
4:0
Брідлінґтон Таун
Ворксоп Таун
5:0
Ґрімсбі Боро
Бешлі
0:0
Івшем Юнайтед
Байдфорд
2:1
Шолінґ
Ексмут
1:2
Бішопс Клів
Гемворті Юнайтед
1:1
Сіндерфорд Таун
Ларкголл Атлетік
0:3
Тоттон
Мелкшем
3:0
Вілланд Роверс
Слімбрідж
2:4
Тевісток
Вімборн Таун
3:2
Полтон Роверс
Лаймінґтон
2:4
Брістоль Менор Фарм
Беркгемстед
2:0
Гертфорд Таун
Біґґлсвейд Таун
2:2
Кідлінґтон
Ромейнія
0:1
АФК Данстебл
Гайворт Таун
Гарло Таун
Кемпстон Роверс
1:4
Гедлі
Волтем Еббі
5:1
Бартон Роверс
Волтемстов
2:1
Ейлсбері Юнайтед
Вер
3:4
Сайренсестер Таун
Велін-Ґарден-Сіті
3:1
Тейм
Бінфілд
0:2
Волтон енд Гершем
Чертсі Таун
6:1
Ешфорд Таун
Чіпстед
1:2
Гернсі
Марло
3:2
Бедфонт
Мерстем
1:2
Лезерхед
Нортвуд
2:0
Тетчем Таун
Саутол
2:0
Генворт Вілла
Саттон Коммон Роверс
3:0
Тутінґ енд Мітчем
Аксбрідж
1:2
Бейсінґсток Таун
Вестфілд
3:1
Саут Парк
Безілдон
2:2
Садбері
Брентвуд Таун
5:3
Вітем Таун
Бері Таун
2:2
Галлбрідж
Коґґсгол
0:0
Молдон енд Тіптрі
Іст-Таррок Юнайтед
2:0
Ґорлстон
Феліксстов енд Волтон
4:0
Гештеґ Юнайтед
Гейбрідж Свіфтс
5:1
Тілбері
Лоустофт Таун
3:1
Ґрейс Атлетік
Нью Саламіс
3:3
Роксгем
Стоумаркет Таун
2:2
Ґрейт-Векерінґ Роверс
Сіті оф Ліверпуль
0:5
Лік Таун
Клітеро
7:1
Ньюкасл Таун
Колн
1:2
Скелмерсдейл Юнайтед
Ґлоссоп
1:1
Ранкорн Ліннетс
Генлі Таун
1:2
Воркінґтон
Кідсґроув Атлетік
2:1
Бутл
Маклсфілд
0:1
Нортвіч-1874
Мозлі
2:1
Прескот Кейблз
Віднес
2:1
Траффорд
Віттон Албіон
5:1
Ремсботтом Юнайтед
Пейя
1:1
PO Ahironas / Onisilos
Omonia Aradippou
0:0
Алки Орокліні
Айя Напа
1:1
Olympiada Lympion
POX
2:1
Анагеннісі Дерінія
АЕЗ
0:0
Omonia 29M
Пума Генералень
1:2
Хікараль
Fútbol Consultants Moravia
2:2
San José FC
Уругвай де Коронадо
3:0
AD Municipal Turrialba
Бріхін Сіті
2:2
Стірлінг Альбіон
Делбітті Стар
1:7
Darvel
Dunbar United FC
1:3
Stirling University FC
Sauchie Juniors FC
3:2
Бонніріґґ Роуз
Dunipace FC
5:2
Turriff United
Стенхаусмьюїр
2:1
Іст Файф
Вік
2:0
Benburb FC
Іст Кілбрайд
5:0
Caledonian Braves FC
Елгін Сіті
4:0
Camelon Juniors
Фрейзербург
2:1
Странрар
Глазго Юніверсіті
1:4
Альбіон Роверс
Борроустоуннес Юнайтед
1:1
Окінлек Толбот
Баки
1:3
BSC Glasgow FC
Gretna 2008
1:4
Drumchapel United FC
Carnoustie Panmure FC
1:2
Formartine United
Лінлітго Роуз
4:0
Спартанс
Kilwinning Rangers FC
1:3
Форфар Атлетік
Newtongrange Star FC
0:1
Hill of Beath Hawthorn FC
Făleşti
1:2
Флорешти
Sheriff II
4:0
FC Speranis Nisporeni
Victoria Chisinau
1:0
Speranța Drochia
Спартаній
4:0
Văsieni
Мендрісіо-Стабіо
2:0
Ешенбах
Цуг
3:0
Cham II
Lausanne Sport II
0:0
Ромонтуа
Шпіц
2:0
FC Matran
Устер
0:2
Wil II
Фрауенфельд
1:4
Видно
Роршах
3:2
Шур
FC Adliswil
0:4
Баценхайд
Біннінген
1:1
Pratteln
Дюдінген
1:1
Ajoie-Monterri
Хергісвіль
1:1
Кікерс Люцерн
Ля-Тур / Ле-Пак'є
2:3
Корттелль
Сигнал Берне-Конфіньйон
FC Thierrens
Italien
0:3
Amical Saint-Prex
Лансі
1:3
Олімпік Женева
Муттенц
2:1
Дитикон
Цофінген
4:1
Мутшеллен
Гренхен
2:1
Unterstrass
Шофтланд
0:1
Віндіш
Лісталь
2:1
Олд Бойз
Collina d'Oro
1:2
Ібах
Бубендорф
4:3
Регенсдорф
Аскона
4:2
Буокс
Гамбароньо-Контоне
0:2
Зурзеє
Бруннен
0:1
Perlen-Buchrain
FC Lachen / Altendorf
2:4
Balzers
СВ Шаффхаузен
0:1
Тальвіль
FC Printse-Nendaz
1:4
Стад Пайєрн
Фрібур
Muri-Gümligen
Prishtina Bern
0:1
Châtel-St-Denis
План-Ле-Отс
4:1
Вір'є Спорт
FK Teleoptik Zemun
0:0
FK Budućnost Dobanovci
FK Prva Iskra
1:0
Borac Lazarevac
FK Tutin
2:0
FK Polet Ljubić
Real Podunavci
1:1
Sloga Kraljevo
FK Smederevo 1924
2:0
Budučnost Krušik 2014
FK Sloga Bajina Bašta
1:2
FK FAP Priboj
FK Sloga Požega
0:0
Борац
FK Takovo
2:2
Mačva 1929
Бачка Паланка
0:0
FK Podunavac Belegiš
FK Dinamo Pančevo
1:1
FK Jedinstvo Stara Pazova
FK Naftagas Elemir
2:0
Omladinac Novi Banovci
FK Tekstilac Odžaci
1:0
FK Stanišić
Radnički Sombor
FK Tisa Adorjan
1. Maj Ruma
2:0
FK Kabel Novi Sad
FK Bečej
2:1
FK Hajduk 1912 Kula
FK Radnički Obrenovac
1:3
ОФК
Земун
1:0
Борча
FK Pčinja Trgovište
4:1
Dunav Prahovo
FK Timočanin Knjaževac
1:2
FK Jedinstvo Paraćin
Meševo
0:1
FK Vlasina Vlasotince
FK Dubočica Leskovac
2:2
Toplicanin Prokuplje
Timok Zaječar
2:2
FK Budućnost Popovac
Маніса ББСК
2:2
Чайкур Різеспор
Кечіоренгюджю
0:3
Пендікспор
Алтай Ізмір
1:1
Ерзурум ББ
Денізліспор
1:2
Алтинорду
NK Dugopolje
1:0
Solin
Кустошія
5:2
BSK Bijelo Brdo
Рудеш
1:1
NK Dubrava Zagreb
NK Vukovar '91
4:0
NK Orijent 1919
AF Sporting San Miguelito
3:2
Club Deportivo del Este
CD Plaza Amador
1:1
Alianza FC Panama
CD Árabe Unido
0:1
Tauro FC
Ардс
2:1
Annagh United FC
Баллінамаллард Юнайтед
2:1
Інстит'ют
Ballyclare Comrades FC
5:2
Dundela FC
Knockbreda FC
0:3
Harland and Wolff Welders FC
Уорренпойнт Таун
2:0
Лофґолл
Дьїрмот
2:2
Soroksar
MTE
0:3
Діошдьйор
Будафок
2:2
Aqvital
Dorogi FC
0:1
Дьор
Szentlőrinc SE
2:0
Галадаш
Szeged
1:0
Kozarmisleny
МТК
1:1
Шиофок
Kazincbarcika
2:2
Tiszakecske
Печ
1:0
Ajka
Бекешчаба
4:3
Ніредьхаза
NK Gaj Mače
2:1
NK Trešnjevka
NK Medulin
2:2
NK Cres
NK Radnik Križevci
2:1
Podravac Virje
HNK Primorac Biograd na Moru
2:3
HNK Zmaj Makarska
NK Neretva Metković
1:0
NK Junak Sinj
NK Kamen Ivanbegovina
0:4
NK Hrvatski vitez Posedarje
NK Uskok Klis
1:0
NK Neretvanac Opuzen
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
2:0
NK GOŠK Kaštel Gomilica
Vodice
3:5
NK Zagora Unešić
Лучко
3:2
NK Dinamo Odranski Obrež
HNK Segesta Sisak
3:1
NK Vrbovec
Tekstilac Ravnice
1:1
NK Kurilovec
NK Maksimir Zagreb
3:1
NK Lukavec
NK Samobor
3:1
NK HAŠK Zagreb
NK Ponikve
2:0
NK Mladost Petrinja
NK Dinamo Domašinec
1:1
NK Polet Sveti Martin na Muri
NK Rudar Mursko Središće
4:0
Virovitica
NK Varteks Varaždin
4:0
Papuk
NK Vinodol Novi Vinodolski
2:0
NK Naprijed Hreljin
NK Kraljevica
2:1
Nehaj Senj
HNK Đakovo-Croatia
3:2
Darda
NK Čepin
6:1
NK Kutjevo
NK Vuteks-Sloga Vukovar
3:2
Valpovka
NK Sloga Nova Gradiška
2:3
NK NAŠK Našice
NK Slavija Pleternica
1:1
NK Oriolik Oriovac
NK Novigrad
NK Crikvenica
NK Krk
7:1
Поморац
NK Buje
1:3
NK Uljanik
NK Pazinka
2:2
NK Rudar Labin
Хапоель Єрусалим
1:4
Хапоель Беер-Шева
Хапоель Хайфа
0:1
Секція Нес-Ціона
Ашдод
0:2
Бейтар
Хапоель Іроні Кірьят-Шмона
2:3
Маккабі Хайфа
Хамрун Спартанс
2:1
Моста
Гіберніанс
2:1
Гуд'я Юнайтед
Валлетта
0:0
Гзіра Юнайтед
П'єта Готспурс
1:2
Санта-Лючія
Колрейн
2:4
Кліфтонвілл
Крузейдерс
4:0
Портадаун
Ґленавон
4:2
Керрік Рейнджерс
Лінфілд
2:4
Ларн
Ньюрі Сіті
0:1
Ґленторан
Драгон Сан-Мігель
Санта-Текла
Чалатенанго
Платенсе Мунісипаль
Ісідро Метапан
Атлетіко Марте
Хокоро
Онсе Депортіво
Агіла
Луїс Анхель Фірпо
ФАС
Альянса Сан-Сальвадор
Кайлунго
2:1
Пеннароса
Тре Фіорі
1:0
Сан-Джованні
Ювенес-Догана
0:2
Космос Сан-Марино
Доманьяно
2:1
Фольгоре
Фіорентіно
3:2
Лібертас
Ла Фіоріта
0:1
Тре Пенне
Земплін
2:0
Тренчин
Ліптовськи-Мікулаш
1:2
Віон
Жиліна
1:2
Спартак Трнава
Ружомберок
1:1
Дукла Банська Бистриця
Гаверфордвест
1:4
Бала Таун
Ньютаун
0:1
Кардіфф Метрополітан
Пенібонт
0:1
Гап Конназ Квей
Нью-Сейнтс
2:0
Понтіпрідд Юнайтед
Флінт Таун Юнайтед
1:0
Ейрбас ЮКей
Клаксвік
8:0
ІФ Скала
Б-68 Тофтір
1:0
Б-36 Торсхавн
Вікінгур Гота
4:0
ЕБ-Стреймур
ГБ Торсгавн
3:1
Рунавік
Вестур
1:1
АБ Аргір