Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 05 листопада 2022
Лідс
4:3
Борнмут
Манчестер Сіті
2:1
Фулгем
Ноттінгем Форест
2:2
Брентфорд
Вулвергемптон
2:3
Брайтон
Евертон
0:2
Лестер
Боруссія Дортмунд
3:0
Бохум
Майнц
0:3
Вольфсбург
Гоффенгайм
1:3
РБ Лейпциг
Аугсбург
1:2
Айнтрахт Франкфурт
Герта
2:3
Баварія
Вердер
2:1
Шальке
Саут Шілдс
0:2
Форест Ґрін
Бредфорд
0:1
Гарроґіт
Болтон
1:2
Барнслі
Честерфілд
1:0
Нортгемптон
Еббсфліт Юнайтед
2:1
Галіфакс Таун
Карлайл Юнайтед
2:1
Транмер
Челтенгем
1:2
Елвчерч
Барро
0:1
Менсфілд Таун
Шрусбері
2:1
Йорк Сіті
Бакстон
2:0
Мертір Таун
АФК Файлд
1:1
Джиллінґем
Чарльтон
4:1
Коулвілл Таун
Веймут
1:1
АФК Вімблдон
Стокпорт
4:0
Свіндон
Донкастер
0:1
Кінгс Лінн Таун
Боргем Вуд
3:1
Істлі
Флітвуд Таун
3:1
Оксфорд Сіті
Мейденгед Юнайтед
0:1
Даґенгем
Ньюпорт
2:0
Колчестер
Бертон
2:0
Нідем Маркет
Кролі
1:4
Аккрінґтон Стенлі
Чіппенгем Таун
1:0
Лінкольн Сіті
Порт Вейл
2:3
Ексетер
Солігалл Мурс
2:2
Гартлпул
Брістоль Роверс
1:0
Рочдейл
МК Донс
6:0
Тонтон Таун
Пітерборо
0:0
Солфорд Сіті
Ґейтсгед
2:3
Стівенідж
Віком
0:2
Волсолл
Крю
1:0
Лейтон Орієнт
Саттон Юнайтед
0:2
Фарнборо
Барнет
1:1
Челмсфорд Сіті
Ґрімсбі Таун
5:1
Плімут
Шеффілд Юнайтед
5:2
Бернлі
Блекберн
1:0
Гаддерсфілд
Блекпул
0:1
Лутон
Мідлсбро
1:1
Брістоль Сіті
Мілволл
0:0
Галл
Квінз Парк Рейнджерс
0:1
Вест Бромвіч
Ротергем
1:2
Норвіч Сіті
Сток Сіті
1:2
Бірмінгем
Сандерленд
0:1
Кардіфф Сіті
Свонсі
2:2
Віґан
Вотфорд
0:1
Ковентрі
Богеміанс-1905
3:2
Злін
Сігма
3:0
Яблонець
Динамо Чеські Будейовиці
3:2
Збройовка
Вікторія Пльзень
0:1
Спарта Прага
Консадоле Саппоро
4:3
Сімідзу С-Палс
Касіма Антлерс
0:0
Гамба Осака
Урава Ред Даймондс
1:1
Авіспа Фукуока
Касива Рейсол
1:2
Сенан Беллмаре
ФК Токіо
2:3
Кавасакі Фронтале
Джубіло Івата
0:0
Кіото Санга
Сересо Осака
0:1
Нагоя Грампус
Віссел Кобе
1:3
Йокогама Ф. Марінос
Саган Тосу
2:2
Санфречче Хіросіма
Беневенто
1:1
Барі
Брешія
1:1
Асколі
Читтаделла
0:0
Модена
Піза
3:1
Козенца
Зюдтіроль
2:2
Кальярі
Тернана
0:0
СПАЛ
Фрозіноне
1:0
Перуджа
Палермо
1:0
Парма
Нім
1:0
Бордо
Кевії
0:1
Гавр
Аннесі
2:1
Сошо
Лаваль
2:1
Ньор
Родез
0:1
Гренобль
Валансьєн
1:1
Кан
Бастія
0:1
Париж
Діжон
1:1
Генгам
По
2:1
Ам'єн
Морейренсе
3:2
Порту Б
Вілафранкенсе
1:1
Тондела
Лейшоеш
1:0
Торреєнсе
Пенафіел
0:2
Фаренсе
Олівейренсе
1:1
Академіку де Візеу
Radnički Lukavac
2:2
Звієзда
FK Radnik Hadžići
1:1
NK Bratstvo Gračanica
NK Vis Simm-Bau
4:3
FK Rudar Kakanj
Младост Добой
4:2
Градіна
Єдність Біхач
3:0
Травник
Славія Сараєво
2:1
Podrinje Janja
Sloboda Novi Grad
0:0
Звієзда-09
Модрича
3:1
FK Sloboda Mrkonjić Grad
Козара
3:3
Željezničar Banja Luka
Крупа
3:1
Дрина Зворник
Лакташі
2:1
FK Ljubić Prnjavor
Tekstilac Derventa
1:2
Радник
FK Sutjeska Foča
5:3
FK Famos Vojkovići
Амед
0:0
Османлиспор
Soma Spor Kulübü
2:0
Isparta 32 Spor Kulübü
Афжет Афьонспор
0:0
Ерзінджанспор
Шанлиурфаспор
1:1
Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
Бурсаспор
0:0
Дюзджеспор
Батман Петрольспор
1:0
Інегелспор
Сівас 4 Ейлюль
1:0
Тарсус Ідман'юрду
Чорум
3:0
Байбурт-Груп
Назіллі Белєдіє
2:0
Менеменспор
Етімесгут Беледьєспор
2:1
Карачабей Беледієспор
Ушак Спортиф Генчлікспор
1:1
Пазарспор
Кастамонуспор
2:1
Єні Діярбакирспор
Kırşehir FK
0:2
Зонгулдак Кемюрспор
Сарієр
0:3
1461 Трабзон
Serik Belediye Spor Kulübü
3:2
Адияманспор
Коджаеліспор
4:2
Ванспор
Анкара Демірспор
1:1
Іскендерунспор
Буджаспор-1928
3:1
Фетхієспор
Балікесірспор
1:1
Кирклареліспор
Роршах
1:2
KF Dardania St. Gallen
Мендрісіо-Стабіо
4:0
Кікерс Люцерн
Таван / Трамлан
4:3
FC Matran
Lausanne Sport II
0:0
Корттелль
Устер
2:2
Видно
Фрауенфельд
1:4
Баценхайд
Adliswil
1:0
FC Rapperswil-Jona II
Коле-Боссі
0:1
Ешішан
Віндіш
1:0
Unterstrass
Муттенц
5:0
Мутшеллен
Біннінген
2:1
Регенсдорф
Лісталь
3:5
Дитикон
Дюдінген
6:0
Ромонтуа
Хергісвіль
1:0
Буокс
Ля-Тур / Ле-Пак'є
4:1
Шпіц
Italien
2:1
Вір'є Спорт
Сигнал Берне-Конфіньйон
1:1
Amical Saint-Prex
ЖЖ
FC Thierrens
Гренхен
2:0
FC Pratteln
Шофтланд
0:3
Олд Бойз
Collina d'Oro
2:2
Зурзеє
План-Ле-Отс
1:4
Yverdon Sport II
Бубендорф
1:3
Ред Стар Цюріх
Аскона
2:0
SC Cham II
Бруннен
1:0
SC Emmen
Ешенбах
1:4
Ібах
Lachen / Altendorf
0:1
Шур
СВ Шаффхаузен
2:3
Balzers
Фрібур
FC Besa Biel/Bienne
FC Prishtina Bern
1:0
Ajoie-Monterri
FK Karaorman 2017 Struga
2:1
Пелістер
Pehchevo
3:2
Борець
Саса
1:1
FK Detonit Plachkovica
Besa Dobërdoll
1:3
Охрід
Гостивар
2:0
KF Aresimi 1973
Воска Спорт
2:2
FK Kozhuf Gevgelija
Sloga Vinica
0:3
Вардар
Біласиця Струмиця
4:0
Тетекс
MŠK Žilina II
2:2
Пухів
Татран
1:2
KFC Komárno
Погроння
5:1
MFK Dolný Kubín
FK Slavoj Trebišov
2:1
Дубниця
FK Humenné
2:2
FK Rača
Petržalka
2:0
Slovan Bratislava II
Кошице
3:0
FK Považská Bystrica
ASPIS
2:2
Еносіс Неон
APEA Akrotiríou
2:1
AEP Polemidion
Ethnikos Latsion
2:2
AME Kouris Erimi
Дігеніс Акрітас
3:0
Етнікос Ассіа
Elia Lythrodonta
1:4
Halkanoras FC Idaliou
APONA Anagias
4:1
Podosfairkos Omilos Ormideia
ENAD
2:2
АПЕП
MNK Izola
1:1
NK Brda Dobrovo
SD Visoko
0:3
NK Dren Vrhnika
NK Žiri
2:3
Šobec Lesce
Sava Kranj
1:2
NK Svoboda Ljubljana
NK Škofja Loka
2:1
ND Adria Miren
ND Slovan Ljubljana
1:3
SD Šencur
NK Avto Rajh Ljutomer
0:1
NK Šampion Celje
NK Dobrovce
0:1
NK Podvinci
NK Brežice 1919
3:0
NK Rače
Posavje Krško
6:2
Дравоград
ŠD Videm
1:1
ND Dravinja Kostroj
Cirkulane
1:0
Заврч
Банік Соколів
0:1
Іскра Домажліце
Локо Влтавін
3:0
Пісек
FK Zbuzany 1953
1:2
FC Bohemians Praha 1905 II
FK Jablonec II
0:1
FK Mladá Boleslav II
Бенешів
2:1
Банік Соуш
SK Dynamo České Budějovice II
1:1
SK Motorlet Praha
FK Přepeře
0:1
TJ Slovan Velvary
Колін
1:0
FK Pardubice II
FK Robstav Přeštice
3:1
Карлові Вари
Фрідек-Містек
0:4
Слован Росіце
Граніце
0:0
Ганацька Славія Крімржиж
Блансько
6:1
Годонін-Сардіце
Врховина
3:3
Велке Мезіржічі
Угерскі Брод
3:0
Зноймо
Сокіл Живаниці
1:2
Усті-над-Лабем
FC Viktoria Marianske Lazne
1:2
Доубравка
FK Olympie Brezova
1:0
Уніон Хеб 2001
Арсенал Чеська Липа
5:2
Метеор
Кладно
2:2
SK Slany
Славичин
1:0
Sfk Elko Holesov
Славою Чеськи Крумлов
3:1
FK Komarov
Kosmonosy
2:1
Ческі-Брод
Velke Hamry
6:2
MFK Chrudim II
Рокіцані
0:1
FK Spartak Sobeslav
Горжовицько
0:4
ЗЧЕ Пльзень
Клатови
4:1
SK Horní Bříza
Вілемов
2:7
N. Byskovice
Френштат-під-Радгоштем
1:2
Polanka
SK Baťov 1930
4:4
Tatran Vsechovice
Tj Slovan Bzenec
1:1
Skastice
Іскра Усті-над-Орліці
1:3
Трутнів
Знахід Дештне
1:1
FC Slovan Liberec II
Добровиці
1:0
Cidlina Novy Bydzov
Двор Кралове
0:5
Літоград
Pribram II
2:0
Аритма Прага
Shijiazhuang Gongfu
2:0
Shanghai Jiading Huilong
Nantong Zhiyun
0:1
Shaanxi Chang'an
Ціндао Чжунен
5:1
Xinjiang Tianshan
Дукі-де-Кашіас
0:0
Centro Esportivo Arraial do Cabo / Araruama FC
Academia de Futebol Pérolas Negras
1:0
Serrano RJ
GVI
1:2
Karlslunde
Frederikssund
3:1
KFUM
Slagelse B&I
1:4
Allerød
Otterup
0:2
OKS
Tarup-Paarup IF
2:1
Hedensted
Boldklubben 1909
0:2
Ringkobing IF
Aalborg BK II
3:4
Odder IGF
Vejgaard BK
7:1
Kjellerup IF
VRI
0:3
Aarhus Fremad II
ASA Aarhus
3:4
Viby
Herstedøster IC
3:3
Brønshøj
KFUM Roskilde
1:1
B 1908
Nørresundby
2:0
Djursland
Herlev
0:3
Avarta
Skjold
3:0
LSF
Tårnby FF
2:3
Holbæk B&I
Varde IF
1:1
B 1913
Brabrand IF II
2:6
Marienlyst
vv Sterk Door Combinatie
0:2
АКВ
ВВОГ
3:2
Тер Леде
ГВВВ
1:2
Стапхорст
Барендрехт
5:1
СВ Урк
FC Rijnvogels
2:4
ДВС '33
Хук
2:1
Харкемас Бойз
Ексельсіор 31
1:1
RKAV Volendam Amateurs
Спарта Нейкерк
1:1
ДОВО
Спортлюст 46
0:0
АСВХ
ВВСБ
3:2
GVV Unitas
Sporting Baie-Mahault
3:2
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
Сіроко
0:3
US Baie-Mahaut
CS Capesterre Bell
1:5
La Gauloise de Basse-Terre
Stade Lamentinois
1:3
Етуаль Морн-а-л'О
Good Luck de Fort-de-France
1:6
Лез-Еглон
Ґолден Лайон
1:0
Trénelle
New Club Petit Bourg Rivière-Salée
1:1
AC Vert-Pré
Франсіскен
3:1
RC Saint Joseph
AS Club Péléen
0:2
US Diamantinoise
BK Olympic
4:3
Квідінг
Фалькенберг
5:0
Lunds BK
ГАІС
4:0
ІФК Мальме
IK Oddevold
1:0
Vänersborgs IF
Lindome GIF
2:4
Tvååkers IF
Oskarshamns AIK
0:2
Тролльхеттан
Енгельхольм
3:1
Юнгшіль
Отвідаберг
0:2
Torns IF
GD Escolinha Isaac de Benguela
0:1
Sporting de Benguela
Інтерклубі
0:1
Santa Rita de Cássia FC
SC Petróleos de Cabinda
0:4
Петру Луанда
Генемейден
2:1
Olde Veste '54
VV Buitenpost
2:0
Флево Бойз
VV Eemdijk
6:0
WV-HEDW
Swift
3:1
Huizen
Аякс-А
2:2
SDV Barneveld
Azsv
2:0
DHSC
Poortugaal
2:0
АСВ Де Дейк
Капелі
3:2
Звалувен
Спейкеніссе
1:1
Jodan Boys
FC S-Gravenzande
5:0
Ахіллес Вен
АРК
2:3
ОДИН 59
WNC
1:0
VV Smitshoek
Беркюм
2:0
HZVV
Апелдорн КСВ
1:2
DETO Twenterand
Феєноорд АВ
0:5
Гоуз
Клутинг
3:1
Nieuwenhoorn
ŁKS Łódź II
2:2
KS Warta Sieradz
KP Warta Gorzów Wielkopolski
1:1
Stal Brzeg
Korona Kielce II
8:0
Wisla Sandomierz
KS Legionovia Legionowo
1:2
MKS Mławianka Mława
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:0
KP Błękitni Stargard
Завіша
0:1
OKS Świt Skolwin (Szczecin)
KS Polonia Środa Wielkopolska
1:4
Олімпія Ґрудзьондз
Polonia Nysa
2:0
Miedź Legnica II
Царіна Ґубін
0:1
Полонія Битом
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
2:3
KS Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice Zdrój
2:2
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
BTS Rekord Bielsko-Biała
3:1
PTS Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
0:0
KS Raków Częstochowa II
GP TS Avia Świdnik
2:0
KS Wisłoka Dębica
MKS Czarni Połaniec
2:1
Wieczysta Kraków
КСЗО
4:0
KS Wiązownica
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
ZKS Stal Stalowa Wola
ZKS Olimpia Zambrów
0:3
Błonianka Błonie
Unia Skierniewice
1:0
KP Legia Warszawa II
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:0
RKP Broń 1926 Radom
SKS Unia Swarzędz
2:1
Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański
3:1
Sokół Kleczew
NKP Podhale Nowy Targ
1:3
CKS Chełmianka Chełm
MMKS Concordia Elbląg
1:3
MKS Pilica Białobrzegi
Unia Janikowo
1:1
Stolem Gniewino
GKS Cartusia Kartuzy
1:2
Gedania Gdańsk
Хробри-2
4:3
KS Górnik Zabrze II
MKS Podlasie Biała Podlaska
1:3
Cracovia Kraków II
Одра Водзіслав-Шльонськи
2:2
Ключборк
Кеттманнсдорф
3:1
SV Sankt Jakob Rosental
SV Dinamo Helfort
1:2
Зіммерінгер
Вінерберг
0:3
SV Donau
Штадлау
2:0
Пост
1980 Wien
2:1
FV Austria XIII Auhof Center
ASV 13
1:2
Фавортинер
SV Lugstein Cabs Friedburg / Pöndorf
1:5
Union Mondsee
Sportunion St. Martin im Mühlkreis
12:0
Вельс
Бад Ішль
0:5
Грюн-Вайсс Міхельдорф
ASKÖ Oedt
2:2
ASK St. Valentin
DSG Union Perg
1:1
Sportunion FC Stampfl-Bau Ostermiething
Maria Saal
1:1
Фелдкірхен
Kraig
1:1
Лендорф
Бляйбург
1:1
Gmünd
SPG CHT Brederis / Meiningen
1:2
Хард
Fussach
0:1
Hörbranz
Ноймаркт
6:1
Siezenheim
Халльванг
6:0
Бергхайм
SV Gerasdorf Stammersdorf
0:1
Sport Union Mauer
Ludesch
0:0
Andelsbuch
Лустенау 07
4:3
Nenzing
Alberschwende
1:1
Lochau
Хохст
2:2
Hittisau
Bezau
0:0
FC Koblach
Mannersdorf
1:3
Санкт-Пельтен II
Ретц
1:3
SV Gloggnitz
Конкордія Кяжна
0:1
Brașov Steagul Renaște
CS Minaur Baia Mare
2:2
Прогресул-Спартак
Ripensia Timisoara
1:0
SSU Politehnica Timişoara
Металоглобус
2:0
Шелімбер
Slatina
0:1
Unirea Constanța
Думбревіца
0:3
Полі Ясси
Уніря Слобозія
1:0
Оцелул
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
0:1
CSM Focşani 2007
Unirea Braniştea
2:0
ACS Voința Limpeziș
Dinamo Bacău
0:2
Metalul Buzău
CS Blejoi Vispeşti
3:1
CS Olimpic Cetate Râşnov
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
2:1
ACS SR Municipal Braşov
ACS Kids Tâmpa Braşov
1:1
CS Păuleşti
CSO Plopeni
0:0
KSE Târgu Secuiesc
ACS Şomuz Fălticeni
3:0
CS Ştiinţa Miroslava
Viitorul Darabani
0:2
CSM Bacău
Dante Botoşani
0:3
Чахлеул
AS FC Rapid Brodoc
2:3
CSM Bucovina Rădăuţi
FC CFR 1907 Cluj II
0:2
CSM Sighetu Marmaţiei
Sportul Şimleu
0:2
CS Gloria Bistrița-Năsăud
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
2:0
CSM Olimpia Satu Mare
CSM Victoria Carei
2:3
Біхор
Уніра Альба-Юлія
1:0
Viitorul Cluj
CS Sănătatea Cluj
2:3
CS Unirea Ungheni 2018
CS Ocna Mureș
2:3
CS Universitatea Alba Iulia
Дунеря
0:2
FC Voluntari II
Gloria Albeşti
6:0
CS Amara
CS Afumaţi
1:2
FCV Farul Constanţa II
CS Gloria Băneasa
1:2
Înainte Modelu
ACS Recolta Gheorghe Doja
8:1
FC Agricola Borcea
ACS Progresul Pecica
3:3
CS Phoenix Buziaș
Решица
1:0
FC Gloria Lunca Teuz Cermei
CSM Cetatea Turnu Magurele
2:2
CS Sporting Roşiori de Vede
CSO Petrolul Potcoava
1:0
Minerul Costeşti
CS Viitorul Dăești
0:1
Мунічіпал Александрія
Тунарі
2:0
AS FC Pucioasa
CS Dinamo București
1:1
Unirea Bascov
SC Popești-Leordeni
Астра
ACS Viitorul Şimian
4:0
Жіул
FC Retezatul Haţeg
1:4
CSM Deva
Luqa St. Andrew's
4:0
Ghaxaq
Рабат Аякс
0:1
Kirkop United
Siggiewi
0:1
Gharghur
Mdina Knights
0:7
Мсіда Сент-Джозеф
КЕФС Юнайтед
2:2
Bulawayo Chiefs FC
Cranborne Bullets
0:0
Tenax
Bulawayo City FC
1:2
Harare City
Wha Wha FC
3:2
Black Rhinos FC
RC Lauwe
3:1
Остніувкерке
Діксмейде
2:0
Яббеке
Wevelgem City
3:2
KFC Moen
Luingnois
0:0
Суаньї Спорт
Herkol
3:0
Alken
Верстанд Курсел
2:1
Bregel Sport
Ба-Оа
0:1
FC Eupen
Ворселар
1:2
K Kontich FC
Тернесе
0:0
Антоніа
Eendracht Zoersel
2:2
KBSK Retie
KSV Veurne
1:2
Варсенаре
Ardennen
Excelsior Mariakerke
Соттегем
0:1
Grembergen
KVC De Toekomst Borsbeke
2:0
Munkzwalm
Herent
1:3
Linden
Ла-Рош
1:2
Месансі
Royal Entente Sportive Communale Houffaloise
2:0
Бастонь
Лонльє
2:0
Royal Union Sportive Assenois
Chaumont
2:1
Женесс Фрелануаз
FC Helson Helchteren
0:0
Achel
Juve Hasselt
1:1
Меувен
RFC Perwez
3:0
Kosova Schaerbeek
Bertem-Leefdaal
4:0
Hoegaarden-Outgaarden
Ixelles
0:4
Блю Стар Брюссель
Железничар Панчево
1:0
RFK Novi Sad 1921
ІМТ
3:2
Trayal Kruševac
FK Loznica
2:1
FK Grafičar Beograd
FK Radnički Sremska Mitrovica
2:1
FK Radnički Novi Beograd
Радий
1:2
FK Jedinstvo Ub
Металець
1:1
Інджія
Карабах Відень
5:0
Трайскірхен
Вікторія Відень
2:0
Леобендорф
Швац
6:0
Халль
SPG Silz / Mötz
4:3
Кітцбюхель
SC Röthis
0:1
Хоенемс
Пінцгау Заальфельден
4:1
Санкт-Йохан
ЗАК
2:4
Аустрія Зальцбург
Голлінг
6:0
Гредіг
Зеєкірхен
1:3
Kuchl
Ред Булл Зальцбург II
2:2
Вальс-Грюнау
Райндорф Альтах II
4:2
Brauerei Egg
Göfis
1:6
Admira Dornbirn
ASV Siegendorf
0:1
TWL Elektra
SC Imst
4:2
WSG Tirol II
Lauterach
3:4
FC Rot-Weiß Rankweil
СК Брегенц
3:0
Rotenberg
Remire
0:2
Синнамарі
Dynamo de Soula
1:2
Olympique Cayenne
Montsinéry
2:2
F.C. Charvein Mana
Іракубо
0:3
Вест
Матурі
1:2
Кайєнна
Агуадо
3:1
Loyola
Тюрнхаут
4:3
Хасселт
Ауденарді
2:5
Cercle Brugge KSV B
Спортінг Вест Харелбреке
0:2
Ендрахт Алст
Діккелвенне
0:2
Веттерен-Кватрехт
Расінг Мехелен
2:1
Лондерзел
Мерксем
0:2
KV Mechelen B
Lyra-Lierse Berlaar
2:2
Лілле
Леббеке
2:6
Тонгерен
Бохолт
1:3
Хадес
Гент-Зехавен
1:1
Спарта Петегем
УРС Центр
4:1
Royale Union Saint-Gilloise II
Мею
2:4
Union Namur
Спортист Своге
3:0
PFK Ludogorets 1945 Razgrad II
Біласиця
1:0
OFK Yantra 2019 Gabrovo
Minyor Pernik
2:0
Sozopol
FK Strumska slava 1927 Radomir
0:0
Дунав
ŠK Novohrad Lučenec
1:1
Partizán Bardejov
MFK Vranov nad Topľou
6:1
MŠK Námestovo
Серед
2:1
OFK Malženice
MŠK Fomat Martin
0:0
TJ Kovo Beluša
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
3:0
Інтер Братислава
OK Častkovce
6:1
Vrakuňa
AFC Nové Mesto nad Váhom
1:2
TJ Jednota Bánová
FK Slovan Duslo Šaľa
2:0
Nové Zámky
FK Prva Iskra
1:1
FK Teleoptik Zemun
Real Podunavci
2:4
FK Polet Ljubić
FK Smederevo 1924
2:0
FK Tutin
FK Sloga Bajina Bašta
0:1
Sloga Kraljevo
FK Sloga Požega
3:1
Budučnost Krušik 2014
FK Takovo
0:0
FK FAP Priboj
FK Naftagas Elemir
1:0
Бачка Паланка
Budućnost Arilje
1:1
Младі Радник
FK Tekstilac Odžaci
5:0
FK Jedinstvo Stara Pazova
Radnički Sombor
Omladinac Novi Banovci
1. Maj Ruma
0:1
FK Stanišić
FK Bečej
1:0
FK Kabel Novi Sad
FK Hajduk 1912 Kula
0:0
Borac Šajkaš
FK Radnički Obrenovac
0:0
FK Sinđelić Beograd
Земун
0:0
FK BASK Beograd
FK Pčinja Trgovište
3:1
FK Radnički Pirot
FK Timočanin Knjaževac
1:0
Car Konstantin
Meševo
2:1
Dunav Prahovo
FK Dubočica Leskovac
1:1
FK Radnički Svilajnac
Timok Zaječar
0:0
Ягодина
Депортіво Сан-Фернандо
0:1
Панадерія Пулідо
Mirandés II
1:1
SD Almazán
Cortes
0:0
Pamplona
CD Virgen Del Camino
3:0
Унамі
Cartes
2:1
Vimenor
Colunga
3:1
Сеарес
Numancia II
1:2
Саламанка УДС
Jupiter Leones
0:1
Реал Авіла
Atlético Albericia
2:2
СД Кайон
Rota
1:1
Кордоба Б
Адзанета
0:0
Оріуела
Patacona CF
0:1
Torrent
Subiza
0:2
Burladés
Huarte
0:0
Ardoi
Вальє Егуес
4:1
CD Azkoyen
CD Alesves
1:5
Кантолагуа
Бініссалем
2:0
Пенья Індепендент
Андрач
0:0
Льосетенсе
Peña Balsamaiso CF
1:0
Berceo
UD SANTA MARTA
2:1
Паленсія
Gama
1:1
SD Torina
Ескобідо
1:1
Siete Villas
Naval
1:2
Соларес
Анаїтасуна
0:0
Deusto
Pasaia KE
0:0
Лагун Онак
Aurrerá Ondarroa
1:0
СД Віторія
Torrijos
1:1
Толедо
Villacañas
1:0
Tarancón
Calamocha
2:2
CD La Almunia
Castro
0:2
Revilla
Дуранго
2:1
CD Aurrerá de Vitoria
Лейоа
0:6
Баракальдо
SD Lagunak
1:1
Пенья Спорт
CF Talavera de la Reina II
0:1
Кінтанар-дель-Рей
Вілья-Санта-Бріхіда
0:0
Лас-Пальмас Б
Agoncillo
3:1
River Ebro
CD Castellón II
0:2
Silla CF
Епіла
1:1
Утрільяс
Ceuta II
0:0
Херес
Padura
3:1
Touring
Алькала
3:1
Real Aranjuez
CD Unión Sur Yaiza
0:1
Тамарасьєте
Альмерія Б
3:0
Уракан Мелілья
UD Ourense
3:0
Сомосас
Рапідо Боусас
1:0
Estradense
Roeselare Daisel
0:0
HO Kalken
Турне
1:0
Оне
Eendracht Aalter
2:1
Wolvertem Merchtem
Зварте Леув
1:1
Есперанса Нерпелт
Везів
3:3
Ендрахт Термін
Рапід Сімфорінуа
1:0
RAS Monceau
Еш
3:2
Ентіт Манажуаз
Берінген
2:0
Веллен
Хаутвенне
2:2
Діст
Nijlen
2:2
Schoonbeek-Beverst
Гел-Мераут
1:1
Олімпія Вейгмал
Betekom
2:2
Синт-Ленартс
Рошфор
4:0
Сіне
Habay-la-Neuve
3:3
Лібрамон
PFK Slavia 1913 II
3:0
Пірін Гоце-Делчев
Марек
4:0
Bansko
Botev Ihtiman
0:1
FK Levski Rakovski
PFK Levski Sofia II
2:2
Kyustendil
Pirin Razlog
4:1
Nadezhda Dobroslavtsi
Вихрен
2:0
OFK Kostinbrod
Spartak Varna II
4:0
Ustrem Donchevo
Sportist G.Toshevo
2:1
FK Lokomotiv Ruse
Riltsi
0:1
Svetkavitsa Tg
PFK Cherno more Varna II
0:2
Septemvri Tervel
OFK Levski
0:0
Akademik Svishtov
Lokomotiv Dryanovo
1:0
Drenovets
Локомотив Горна-Оряховиця
4:2
Yantra Polski Trambesh
Etar VT II
2:3
Pavlikeni
Bdin
7:0
FK Boruna Tsareva livada
Sevlievo
2:1
FK Juventus Malchika
Vihar Slavyanovo
1:0
Partizan
Yambol 1915
3:4
FK Chernomorets 1919 Burgas
Gigant Saedinenie
0:1
Sayana Haskovo
Dimitrovgrad
0:1
Несебір
Beroe II
0:3
Sokol Markovo
Levski Karlovo
1:0
FK Sliven
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
2:0
Zagorets
Родопа
0:1
Rozova Dolina
Borislav 2009
4:2
Верея
Lokomotiv Plovdiv II
4:0
FK Atletik Kuklen
Ter Leede Women
5:3
Eldenia Women
Be Quick '28 Women
3:3
DSS Women
ACV Assen Women
6:1
DSE Women
CVV Oranje Nassau Women
2:1
Rijnvogels Women
DTS Ede Women
2:2
Saestum Women
Eindhoven Women
2:0
Wartburgia Women
Онсе Тигрес
3:2
Club Atlético 9 de Julio
Рівадавія Венадо-Туерто
1:0
Club Studebaker Villa Cañás
Велес Сан-Рамон
1:1
Індепендієнт Фернандес
Club Deportivo Américo Tesorieri
0:2
Сан-Лоренсо Алем
Club Social y Atlético Huracán Chivilcoy
3:0
Colón Chivilcoy
Deportivo Malvinas
1:1
Club Social y Deportivo Presidente Derqui
Расінг Трельов
1:0
Club Social y Deportivo Juan José Moreno
Defensores de Formosa
1:3
Соль де Америка Формоса
CA Bartolomé Mitre
4:1
La Picada
CSyD Defensores de la Esperanza
1:0
Бельграно Сарате
Club Deportivo Casares
0:1
Viamonte FC
Спорт Гусман
3:0
Unión del Norte
Club Atlético Villa Balnearia
0:1
Club Barrio Adela
Club Fray Mamerto Esquiú
0:1
Club Atlético Jorge Newbery Pomán
San Martín El Bañado
2:0
Club Atlético Independiente El Alto
Ферровіаріос Коррієнтес
3:1
CA Huracán Corrientes
Фонтану
2:2
Club Atlético Defensores de Vilelas
CA Alianza de Campo Largo
1:0
Sportivo Cultural
Atlético San Bernardo
1:0
Libertad San Carlos
Sportivo del Carril
1:2
Club Atlético San Lorenzo Ullum
Club Atlético Unión San Luis
1:0
Sportivo Villa Quebrada
Barrio Argentino
2:1
Club Atlético River Plate
Club Atlético Unión de Alicia
1:1
Club Social y Deportivo Colón
Puente Seco
0:1
Deportivo Madariaga
Архентіно Рафаела
2:1
Club Sportivo Norte
Paraná Fútbol Club
1:3
Барадеро
NAPSA Stars
1:2
Занако
MUZA
1:2
Prison Leopards
Ред Ерроз
1:1
Forest Rangers
Зеско Юнайтед
3:2
Buildcon
Lumwana Radiants
1:1
Nchanga Rangers FC
Павер Дайнамос
0:1
Green Buffaloes
Грін Іглз
0:2
Chambishi FC
Hoogezand
1:0
Winsum
Broekster Boys
0:5
Oranje Nassau
Leeuwarder Zwaluwen
0:2
Blauw Wit '34
VV Groningen
Pelikaan-S
VV 't Fean '58
0:4
ПКК 83
Драхтстер Бойз
3:0
VV Gorecht
DSO
1:0
Valken '68
HVV Den Haag
3:1
Nootdorp
Forum Sport
1:2
ВЮК
Honselersdijk
4:1
Die Haghe
Ворсхотен 97
2:0
SV Wippolder
ДХК Делфт
1:7
УВС
SVOD '22 Domburg
2:4
Heerjansdam
DCV
2:1
De Zwerver
BVCB
2:2
РВВХ
КсерксДЗБ
2:2
Terneuzense Boys
Рейсорд
0:3
Zwervers
Brielle
2:3
Spartaan'20
Almkerk
1:0
GVV SVW Gorinchem
Sliedrecht
2:4
ЛРК Лердам
СВЛ
0:1
Scherpenzeel
DUNO
1:0
DTS Ede
Drentse Zuid Oost Hoek
0:3
Noordscheschut
Achilles '12
1:0
SV Epe
ASV Dronten
5:2
VV Hulzense Boys
Аргон
1:5
СДК Путтен
Zuidvogels
1:3
BOL
Монфоорт
2:1
Roda '46
HBOK
3:2
Monnickendam
ZOB
3:1
De Bilt
vv De Meern (Zat)
4:3
FC Olympia
СВЗВ
0:2
ВХК
Нюнспет
2:1
NSC
Nieuw Lekkerland
4:1
СХО
Nivo Sparta
3:2
Oranje Wit
Беннеком
2:2
Ахіллес 1929
Кейк 20
10:1
Го-Ахеад Кампен
ФВК
2:3
ОНС Снек
Den Hoorn
0:0
VELO
VV Heerenveen
4:3
SVI
KHC
3:0
DOS Kampen
Llanidloes Town FC
2:3
Колвін Бей
Gresford Athletic FC
0:0
Guilsfield FC
Llantwit Major FC
1:0
Swansea University
Афан Лідо
3:3
Pontardawe Town FC
Ruthin Town FC
2:0
Holyhead Hotspur
Penrhyncoch
3:4
Buckley Town
CPD Porthmadog FC
1:2
Кефн Друїдс
Mold Alexandra FC
5:2
Conwy Borough
Abergavenny Town FC
2:4
Cambrian & Clydach Vale FC
Баррі Таун
2:1
Trefelin
Ігілік
4:5
Ясси Туркiстан
Академія Онтустик
2:2
Кайсар
Жетису
4:1
Шахтар-Булат
Женис
3:2
Астана-2
Байконур
2:3
Окжетпес
Екібастуз
6:2
Киран
Кайрат-Жастар
4:0
Тараз-Каратау
FK Rīgas Futbola skola II
6:0
Tukums II
Valmiera II
4:0
Резекне
Riga FC II
1:4
Єлгава
Саласпілс
2:3
Гробиня
Прогрес Олайне
0:2
Saldus SS / Leevon
Skanste
3:2
FK Dinamo Rīga
Смілтене
0:1
ФШЮД-Албертс
FK Babrungas Plungë
1:3
FC Neptūną Klaipėda
Шилас
0:1
Garliava Kaunas
Екранас
0:5
Жальгіріс-2
Banga II
3:1
Baltijos Futbolo Akademija
Кейптаун Сперс
2:1
Венда
Касрiк Старс
2:0
Гангрi Лайонс
Преторiя Коллiс
0:1
Олл Старс
Преторія Юніверсіті
0:1
Платiнум Сiтi
Супханбурі
1:0
Накхонпатхом Юнайтед
Чайнат Хорнбілл
1:1
Ранонг Юнайтед
Касетсат
5:0
Крабі
Кастомс Юнайтед
1:0
Районг
Чіангмай Юнайтед
2:1
Чіангмай
АС Марса
3:1
Меденін
Кайруан
2:1
Уед-Еллiль
Мохаммедія
0:0
Джерба Мідун
Радес
1:0
Джендуба
Корба
2:1
Рогба
Бенбла
1:1
Габес
Вестерос
2:0
АФК Ескільстуна
Ландскруна
2:0
Утсіктен
Йончепінг
1:1
Еребру
Гальмстад
1:0
Браге
Броммапойкарна
3:1
Ергрюте
Скевде
2:2
Далькурд
Естер Векше
0:1
Треллеборг
Естерсунд
1:0
Норрбю
УД Логроньєс
0:0
Калаорра
Альхесірас
1:2
Депортіво
Атлетік Б
0:0
Хімнастик
Сабадель
1:2
Реал Сосьєдад Б
Лінарес Депортіво
1:0
Ліненсе
Бадахос
1:0
Сельта Б
Каррарезе
2:0
Фермана
Чезена
3:0
Губбіо
Реканатезе
0:1
Фіоренцуола
Сассарі Торрес
2:1
Монтеварки Аквіла
Віс Пезаро
0:2
Сієна
Луккезе
1:2
Алессандрія
Понтедера
1:0
Ріміні
ASD San Donato Tavarnelle
1:1
Анкона 1905
Про Верчеллі
1:3
Альбінолеффе
Віртус Ентелла
0:0
Реджана
Дуйсбург
1:1
Байройт
Ельферсберг
3:1
Боруссія Дортмунд-2
Вікторія Кельн
3:0
Ерцгебірге
Галлешер
3:1
Вальдгоф
Динамо Дрезден
1:1
Фрайбург-2
Ферль
2:1
Інгольштадт
Шльонськ-2
0:1
Радуня
Погонь Седльце
1:0
Заглембє-2 Любін
Гурнік Полковіце
3:4
Олімпія Ельблонг
Ястшембе
0:4
Вісла Пулави
Мотор Люблін
3:0
Гарбарня
Сахалін
0:0
Динамо Брянськ
Єнісей-2
2:2
ФК Ядро
ФК Коломна
0:2
Сатурн
Салют
2:1
Хімки-2
Строгіно
1:0
Рязань
Родина-3 Москва
0:1
Зоркий
Зірка Санкт-Петербург
5:0
Електрон
Балтика БФУ
0:1
Луки-Енергія
Текстильник
3:1
Динамо-2 Москва
Торпедо Владимир
0:0
Торпедо-2 Москва
Спартак Кострома
0:0
Динамо Вологда
ФК Калуга
1:3
Космос Довгопрудний
Квант
5:1
Авангард Курськ
Прапор Праці
2:2
Хімік
Металург Липецьк
2:0
FK Rodina Moskva II
FK Spartak Tambov
1:0
Пересвіт Домодєдово
Ленінградець
1:0
Динамо Санкт-Петербург
ФК «Сахалінець»
5:1
Арсенал-2 Тула
Клайд
0:1
Ейрдріоніанс
Единбург Сіті
0:3
Куїн оф зе Саут
Фалкірк
0:1
Данфермлін
Келті Гартс
1:1
Аллоа Атлетік
Монтроуз
3:0
Пітергед
Хемі
4:0
Тенніс Боруссія
Вайхе
2:3
Єддело
Мейзельвіц
2:1
Карл Цейсс
Швайнфурт
1:3
Райн-ам-Лех
Нюрнберг-2
1:0
Аубштадт
Піпінсрід
0:2
Гройтер-2
Ансбах
1:0
Ваккер Бурггаузен
Фільцинг
3:2
Аугсбург-2
Вікторія Ашаффенбург
3:0
Іллертіссен
Унтергахінг
2:0
Бухбах
Ганкофен-Гайлінг
1:5
Вюрцбургер Кікерс
Любек
2:2
Гафельзе
Атлас Дельменгорст
3:1
Кікерс Емден
Штрелен
0:0
Кельн-2
Боруссія Менхенгладбах-2
4:2
Ліппштадт
Алеманія
3:1
Родінгхаузен
Бохольт
2:8
Шальке-2
Віденбрюк
1:2
Kaan-Marienborn
Ваттеншайд
1:1
Рот-Вайсс Обергаузен
Рот-Вайсс Ален
1:2
Дюрен
Вупперталь
4:1
Фортуна-2
Барокштадт
2:1
Франкфурт
Штутгарт-2
0:0
Ульм
Кікерс Оффенбах
1:1
Майнц-2
Гессен-Кассель
3:2
Балінгер
Гомбург
1:1
Айнтрахт Трір
Балінген
1:0
Ворматія Вормс
Аален
0:1
Гоффенгайм-2
Фрайберг
0:0
Рот-Вайсс Кобленц
Шварц-Вайсс Реден
1:2
Айнтрахт Нордерштедт
Блау-Вайсс Лоне
1:0
Бремер
Ешен/Маурен
1:1
Weesen
Роткройц
3:0
Дорнах
Лінт
2:2
Уцвіль
Winterthur II
0:2
Тугген
Фрайєнбах
1:0
Хенгг
Веттсвіль-Бонштеттен
0:0
FC Paradiso
Neuchâtel Xamax II
0:4
Блек Старз
Золотурн
5:1
Баскур
Кеніц
0:0
Волен
Team Ticino Under 21 (FC Lugano II)
3:2
Госсау
Таверн
1:0
Grasshopper II
Монте
3:3
Шенуа
Concordia Lausanne
1:0
Тер Сент
Мерен
2:1
Мартіньї Спортс
Гран-Саконне
0:1
FC Sion II
Thun II
0:1
Шотц
Альбіон Роверс
1:1
Стірлінг Альбіон
Бонніріґґ Роуз
2:3
Елгін Сіті
Дамбартон
2:0
Странрар
Форфар Атлетік
1:4
Аннан Атлетік
Стенхаусмьюїр
2:2
Іст Файф
Оптік Ратенов
0:3
Уніон Фюрстенвальде
Бремер Нойштадт
1:2
Блументаль
Айленбург
4:1
Уніон Зандерсдорф
Айнтрахт Штансдорф
4:3
Ганза-2
1. FC Frankfurt
1:3
Ростокер
Нойруппін
2:2
Pampow
Тасманія
5:1
Нойштреліц
Вайхе-2
8:1
Pansdorf
Айнгайт Рудольштадт
0:0
Галле
SV 1890 Westerhausen
2:1
Людвігсфельде
Крішов
1:1
Blau-Weiß Zorbau
Грімма
1:2
Ауербах
An der Fahner Höhe
0:5
Плауен
FC Oberlausitz Neugersdorf
2:1
Будісса
Динамо Шверін
2:2
Айнтрахт Мальсдорф
Вайден
4:5
Гебенбах
Баварія Гоф
4:0
Geesdorf
Абтсвінд
4:1
Корнбург
TSV Grossbardorf
1:4
Донауштауф
Гархінг
0:4
Шальдінг-Гайнінг
Меммінген
0:2
Коттерн
Ісманінг
1:1
Нордлінген
Гундельфінген
2:0
Розенхайм 1860
Кірханшорінг
2:3
Мюнхен-2
Дайзенгофен
7:1
Дахау
Айтрахт Штадталлендорф
1:2
Гіссен
Гайде
0:7
Тодесфельде
Дорнбрайте
1:2
Поліцай Уніон
Husumer SV
3:1
Бордесгольм
Фленсбург
3:2
SV Frisia 03
Аумунд-Фегезак
1:0
TuS Schwachhausen
Філлінген
0:4
Штутгартер Кікерс
Равенсбург
1:1
Мучельбах
Бакнанг
2:3
Оффенбург
Гольцгаузен
0:1
Ройтлінген
Рамлінген-Елерсгаузен
1:5
Лупо-Мартіні
Вайденгаузен
2:3
Баварія Альценау
Фернвальд
2:2
Баунаталь
Вальдгірмес
1:5
Ганау
Вольтмерсгаузен
1:1
Брінкум
Оберахерн
0:2
Голленбах
Неттінген
2:3
Геппінген
Бітіггайм-Біссінген
1:4
Рілазінген-Арлен
Ерльбах
2:0
Тюркспор Аугсбург
Гамборн
1:2
Уніон Неттеталь
Морлаутерн
2:4
Кайзерслаутерн-2
FSV Jaegersburg
1:1
Пірмазенс
Мехтерсгайм
3:1
Ауерсмахер
Hertha Wiesbach
1:1
Elversberg II
Альтона
1:0
Тура Гарксгайде
Mülheim-Kärlich
3:3
Eisbachtal
Алеманнія Вальдальгесгайм
0:3
Шотт
Енгерс
3:1
Пфеддерсхайм
Ерлензее
4:1
Штайнбах
Freiburger FC
1:2
Зонненгоф-Гроссаспах
Інгольштадт-2
2:4
Швабен Аугсбург
Unter-Flockenbach
4:1
Rot-Weiß Hadamar
Фортуна Кельн-2
0:3
Фіхтталь
Саутпорт
2:1
Чорлі
Бліт Спартанс
3:0
Телфорд Юнайтед
Бреклі Таун
3:0
Кеттерінґ Таун
Честер
1:0
Бредфорд Парк Авеню
Фарслі Селтік
3:1
Бенбері Юнайтед
Кіддермінстер
1:2
Дарлінгтон-1883
Лемінґтон
1:1
Скарборо Атлетік
Пітерборо Спортс
1:1
Бостон Юнайтед
Спеннімур Таун
3:0
Ґлостер
Далвіч Гамлет
3:2
Гемптон енд Річмонд Боро
Істборн Боро
3:0
Чесант
Гавант енд Вотерлувілл
2:0
Гемел-Гемпстед
Ганґерфорд Таун
0:0
Вортінґ
Слау Таун
1:3
Сент-Олбанс Сіті
Тонбрідж Ейнджелс
1:2
Бат Сіті
Дартфорд
4:1
Брейнтрі Таун
Марґіт
2:0
Боґнор-Ріджис Таун
Темворт
0:0
Реддіч Юнайтед
Ештон Юнайтед
0:1
Нантвіч Таун
Бембер Брідж
1:3
Редкліфф Боро
Белпер Таун
1:4
Ґейнсборо Трініті
Ґайзлі
1:3
Воррінгтон Таун
Ланкастер Сіті
1:2
Стаффорд Рейнджерс
Ліверседж
1:3
Гайд Юнайтед
Марск Юнайтед
2:3
Етертон Кольєріз
Морпет Таун
0:2
Марін
Стейлібридж
1:2
Юнайтед оф Манчестер
Воррінґтон Райлендз
2:0
Вітбі Таун
Боверс енд Пітсі
0:1
Каршелтон Атлетік
Брайтлінґсі Ріджент
2:2
Льюіс
Кенві Айленд
2:0
Бішопс Стортфорд
Корінтіан-Кежуалс
3:2
Гірн Бей
Крей Вондерерс
2:1
Ейвлі
Енфілд Таун
1:0
Гастінґс Юнайтед
Герінґей Боро
3:0
Фолкстон Інвікта
Горнчерч
2:0
Вінґейт енд Фінчлі
Горшем
3:2
Поттерс-Бар Таун
Кінґстоніан
2:1
Біллерікей Таун
Біконсфілд Таун
3:2
Ґоспорт Боро
Чешем Юнайтед
1:1
Свіндон Супермарін
Дорчестер Таун
1:0
Метрополітан Поліс
Гартлі Вінтні
2:1
Генвелл
Пул Таун
4:3
Гендон
Труро Сіті
6:0
Норт-Лей
Вестон-супер-Мар
3:1
Солсбері
Вінчестер Сіті
1:2
Тівертон Таун
Єйт Таун
3:3
Гарро Боро
Рашден енд Даймондс
4:2
Кінґс Ленґлі
Бромсґроув Спортінг
2:1
Ройстон Таун
Генсфорд Таун
1:3
Лейстон
Ілкстон Таун
3:1
Гітчін Таун
Мікловер Спортс
2:0
Бедфорд Таун
Сент-Айвз Таун
1:2
Нанітон Таун
Стратфорд Таун
2:2
Бесфорд Юнайтед
Гайт Таун
1:1
Крей Веллі ПМ
Ґрейт-Векерінґ Роверс
2:4
Іст-Таррок Юнайтед
Бедворт Юнайтед
2:1
Сейнт-Неотс Таун
Болдмер Сент-Майклз
2:0
Лестер-Роуд
Чейзтаун
1:0
Шепшед Дайнамо
Корбі Таун
2:2
Спортінг Хальса
Девентрі Таун
0:1
Саттон-Колдфілд Таун
Гейлсовен
4:0
Дергем
Гарборо Таун
0:2
Сполдінґ Юнайтед
Лафборо Дайнамо
0:0
Ґреслі
Стемфорд
3:1
Кембрідж Сіті
Єкслі
0:4
Колсгіл Таун
Ешфорд
1:1
Вайтгоук
Берджесс Гілл Таун
0:1
Рамсґіт
Чічестер
1:1
Сіттінґберн
Корінтіан
3:2
ВКДА
Февершем
3:1
Іст-Ґрінстед Таун
Літтлгемптон
2:3
Шеппі Юнайтед
Севеноукс
3:0
Ленсінґ
Трі Бріджес
4:1
Гейвордс Гіт
Кліторпс Таун
1:2
Шилдон
Консетт
2:2
Ґрантем Таун
Данстон
1:1
Брідлінґтон Таун
Лінкольн Юнайтед
3:1
Гебберн
Лонґ-Ітон Юнайтед
1:4
Ґрімсбі Боро
Норт Шілдс
1:1
Оссетт Юнайтед
Понтефрект Кольєріз
2:2
Шеффілд
Стоксбрідж Парк Стілз
1:0
Тадкастер
Стоктон Таун
4:3
Карлтон Таун
Ворксоп Таун
4:0
Брайгаус
Тоттон
2:1
Івшем Юнайтед
Бешлі
1:0
Полтон Роверс
Байдфорд
0:1
Вімборн Таун
Бішопс Клів
1:5
Гемворті Юнайтед
Брістоль Менор Фарм
1:0
Вестбері
Фроум Таун
0:4
Тевісток
Мелкшем
1:1
Ларкголл Атлетік
Шолінґ
4:0
Ексмут
Слімбрідж
1:0
Лаймінґтон
Вілланд Роверс
2:2
Сіндерфорд Таун
Беркгемстед
2:1
Волтемстов
Біґґлсвейд
0:2
Гайворт Таун
Сайренсестер Таун
5:0
Кемпстон Роверс
Ромейнія
4:1
Гедлі
Гарло Таун
АФК Данстебл
Гертфорд Таун
2:1
Кідлінґтон
Тейм
2:0
Бартон Роверс
Волтем Еббі
1:3
Дідкот Таун
Вер
3:0
Ейлсбері Юнайтед
Велін-Ґарден-Сіті
1:1
Біґґлсвейд Таун
Бейсінґсток Таун
2:1
Саттон Коммон Роверс
Бедфонт
0:0
Чертсі Таун
Чіпстед
1:1
Мерстем
Гернсі
0:1
Вестфілд
Генворт Вілла
2:2
Бінфілд
Лезерхед
2:1
Ешфорд Таун
Саутол
1:0
Марло
Тетчем Таун
3:0
Саут Парк
Аксбрідж
1:0
Нортвуд
Волтон енд Гершем
2:1
Тутінґ енд Мітчем
Коґґсгол
0:5
Стоумаркет Таун
Ґрейс Атлетік
1:1
Гейбрідж Свіфтс
Лоустофт Таун
2:1
Феліксстов енд Волтон
Молдон енд Тіптрі
3:1
Безілдон
Тілбері
1:2
Нью Саламіс
Вітем Таун
3:0
Ґорлстон
Роксгем
1:5
Садбері
Сіті оф Ліверпуль
1:2
Ньюкасл Таун
Клітеро
0:1
Ранкорн Ліннетс
Колн
1:1
Бутл
Ґлоссоп
0:3
Воркінґтон
Генлі Таун
1:2
Траффорд
Кідсґроув Атлетік
2:0
Прескот Кейблз
Маклсфілд
1:0
Скелмерсдейл Юнайтед
Мозлі
3:0
Нортвіч-1874
Віднес
3:1
Ремсботтом Юнайтед
Віттон Албіон
1:2
Лік Таун
Рогашка
2:1
Кршко
NK Brinje Grosuplje
0:2
Примор'є
KNK Fužinar
0:1
NK Jadran Dekani
NK Kety Emmi Bistrica
1:2
ND Beltinci
Лісберн
1:4
Armagh City FC
Portstewart FC
2:0
Psni FC
Queens University
1:1
Limavady United FC
Ballymacash Rangers
1:0
Moyola Park FC
Пейя
1:1
Omonia 29M
Ерміс
0:1
PO Ahironas / Onisilos
Айя Напа
1:1
MEAP Nisou
АЕЗ
2:0
Olympiada Lympion
ПАЄЄК
1:0
Omonia Aradippou
Бодрумспор
1:0
Болуспор
Маніса ББСК
2:1
Сакар'яспор
Єні Малатьяспор
2:2
Генчлербірлігі
Аданаспор
3:2
Пендікспор
Алтай Ізмір
1:1
Бандирмаспор
NK Dubrava Zagreb
5:0
NK Orijent 1919
NK Dugopolje
1:0
Кустошія
Цибалія
2:1
Хрватський Драговоляць
BSK Bijelo Brdo
0:1
Рудеш
NK Jarun Zagreb
2:4
NK Vukovar '91
Knockbreda FC
0:1
Лофґолл
Annagh United FC
3:1
Newington FC
Ардс
2:0
Баллінамаллард Юнайтед
Ballyclare Comrades FC
0:1
Dergview FC
Інститут
0:2
Dundela FC
Уорренпойнт Таун
3:2
Harland and Wolff Welders FC
HNK Primorac Biograd na Moru
2:0
NK Neretva Metković
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
2:1
NK Neretvanac Opuzen
Vodice
2:1
Zadar
NK Zagora Unešić
3:1
NK GOŠK Kaštel Gomilica
NK Radnik Križevci
2:0
NK Polet Sveti Martin na Muri
Podravac Virje
1:2
NK Podravina Ludbreg
NK Dinamo Domašinec
2:1
Virovitica
NK Rudar Mursko Središće
1:1
NK Varteks Varaždin
NK Krk
3:0
NK Crikvenica
NK Vinodol Novi Vinodolski
NK Novigrad
NK Medulin
0:1
Поморац
NK Pazinka
2:0
NK Buje
NK Rudar Labin
2:0
Nehaj Senj
HNK Segesta Sisak
3:0
NK Dinamo Odranski Obrež
Tekstilac Ravnice
1:0
NK Vrapče Zagreb
NK Maksimir Zagreb
3:0
NK Sava Strmec
NK Samobor
1:0
NK Kurilovec
NK Ponikve
1:2
NK Lukavec
NK Trešnjevka
1:0
NK Mladost Petrinja
HNK Đakovo-Croatia
1:3
NK Čepin
NK Vuteks-Sloga Vukovar
1:3
NK Kutjevo
NK Sloga Nova Gradiška
2:1
NK Slavonija Požega
NK Slavija Pleternica
2:1
Valpovka
NK Borac Kneževi Vinogradi
5:0
NK Svačić Stari Slatinik
NK Kraljevica
0:0
NK Cres
NK Karlovac 1919
1:0
Лучко
Маккабі Тель-Авів
1:1
Секція Нес-Ціона
Хапоель Хадера
3:1
Маккабі Нетанья
Хапоель Хайфа
1:0
Хапоель Єрусалим
Хапоель Іроні Кірьят-Шмона
1:1
Бней Сахнін
Ашдод
1:0
Хапоель Тель-Авів
Тараджи
1:0
Шабаб Аль-Саму
Ісламі Калкелея
0:5
Ахлі Аль-Халіль
Аль-Біра
1:1
Джабаль Аль-Мукабер
Шабаб Аль-Халіль
1:0
Марказ Балата
Чіанграй Юнайтед
1:1
Чонбурі
Лампанг
0:3
Бурірам Юнайтед
Нахонратчасима
0:4
Патхум Юнайтед
Сухотай
1:0
Поліс Теро
Ньютаун
2:1
Ейрбас ЮКей
Карнарвон Таун
0:2
Пенібонт
Флінт Таун Юнайтед
0:1
Гаверфордвест
Нью-Сейнтс
4:0
Кардіфф Метрополітан