Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 14 жовтня 2022
Ланус
0:1
Патронато
Годой Крус
0:0
Архентінос Хуніорс
Атлетіко Тукуман
1:1
Росаріо Сентраль
Ньюеллс Олд Бойз
0:2
Тiгре
Колон
0:2
Расінг Авельянеда
Алмере Сіті
2:3
Аякс-2
Ден Босх
3:0
АЗ-2
Ейндговен
2:1
Топ Осс
Де Ґрафсгап
2:0
Утрехт-2
Гелмонд Спорт
1:3
Віллем II
Маастріхт
1:1
ПСВ-2
НАК
1:2
Ден Гааґ
Зволле
3:2
Гераклес
Телстар
2:1
Рода
Венло
0:1
Дордрехт
Арсенал Дзержинськ
0:0
Мінськ
Динамо Мінськ
2:2
Торпедо-БЕЛАЗ
Вітебськ
0:5
Шахтар Солігорськ
Славія Мозир
0:1
Енергетик-БДУ
Næstved IF
3:1
Slagelse Boldklub og Idrætsforening
Marienlyst
1:2
Boldklubben 1909
Boldklubben 1908
6:0
Herstedøster IC
Holbæk B&I
0:1
Greve
SV Sankt Jakob Rosental
5:5
Шпіталь
Austria Lustenau II
6:0
Hittisau
Грюн-Вайсс Міхельдорф
1:2
ASKÖ Oedt
DSG Union Perg
0:1
Union Edelweiß Linz
Лендорф
1:0
Maria Saal
SV Wildon
1:5
SV Gady Raika Lebring
Хайлігенкройц
3:1
ASK Mochart Köflach
Фойтсберг
1:2
SV Domaines Kilger Frauental
FC Union RB Weinland Gamlitz
1:1
Ферінг
SC Bruck an der Mur
0:3
Mettersdorf
Lafnitz II
0:0
Гнас
SV Schwarzach
2:0
Adnet
Халльванг
2:0
UFV Thalgau
ASV Salzburg
0:0
Bürmoos
SPG Weißkirchen / Allhaming
1:0
ASK St. Valentin
Ардаггер
7:0
Mannersdorf
ASV Schrems
2:1
USC Rohrbach
SV Waidhofen/Thaya
3:1
Ретц
SC Ortmann
0:0
Лангенор
SV Straßwalchen
4:1
Ноймаркт
Altenmarkt
0:5
Ойгендорф
Ритцинг
5:0
FC Andau
SV Schattendorf
1:2
SV Leithaprodersdorf
SV Oberwart / ASK Rotenturm
2:0
Рудерсдорф
CS Aerostar Bacău
5:0
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc II
0:0
ACS Şomuz Fălticeni
CS Lotus Băile Felix
2:2
CS Gloria Bistrița-Năsăud
CSM Avântul Reghin
1:2
Уніра Альба-Юлія
CF Metalurgistul Cugir 1939
2:1
CS Sănătatea Cluj
ACS ACB Ineu
3:0
Pobeda Stár Bišnov
Мунічіпал Александрія
1:0
Minerul Costeşti
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv II
1:1
CSM Cetatea Turnu Magurele
AS FC Pucioasa
12:0
Астра
SC Fotbal Club FCSB SA II
1:3
CSM Flacăra Moreni
CS Real Bradu
1:2
Unirea Bascov
ACS Muscelul Câmpulung Elite
3:4
CS Dinamo București
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti
1:1
Жіул
CS Armata Aurul Brad
1:1
Progresul Ezeriș
Хапоель Рішон-ле-Ціон
1:3
Хапоель Акко
Хапоель Рамат-Ган
2:0
Хапоель Іроні Рамат-ха-Шарон
Хапоель Петах-Тіква
2:0
Маккабі Ахі
Hapoel Afula
1:0
Хапоель Ноф-ха-Галіль
Hapoel Umm al-Fahm
1:1
Ironi Tiberias
Kafr Qasim
0:5
Маккабі Петах-Тіква
Maccabi Kabilio
2:1
Agudat Sport Ashdod
Хапоель Кфар-Сава
1:1
Бней Єгуда
САК Клагенфурт
1:1
Трайбах
Гредіг
1:2
Пінцгау Заальфельден
Нойзідль
1:2
Карабах Відень
Драсбург
1:0
Wiener
Халль
2:2
Fügen
Вайц
0:2
TuS Bad Gleichenberg
Уніон Фекламаркт
0:1
Леобен
Кальсдорф
0:1
Нойхофен
Дойчландсберг
1:0
Гуртен
SK Bischofshofen
2:2
Зеєкірхен
UFC Hallein
1:3
Санкт-Йохан
Трайскірхен
2:2
ASV Siegendorf
Вергль
1:7
SPG Silz / Mötz
Вінер Нойштадт
0:1
Кремс
Témouchent
3:1
SKAF Khémis Mélina
MCB Oued Sly
5:2
РК Куба
Tiaret
1:0
АСМ Оран
ES Mostaganem
2:0
Саїда
Хусейн Дей
0:0
Олімпік Медеа
CR Méchria
1:0
WA Boufarik
Тлемсен
1:0
Релізан
ES Ben Aknoun
3:1
Маскара
Аннаба
2:2
Уаргла
Ель-Еульма
1:1
Хемiс Ель-Кешна
Айн-Мліла
0:1
Суф
Батна
0:0
Хамра Аннаба
Бордж-Менаєль
1:1
Шауя
Мулудiя Константiна
2:3
Антант Сур Ель-Гозлан
Телегма
1:1
Хруб
Ель-Арраш
4:0
Скiкда
Гамбург-2
5:1
Санкт-Паулі-2
Вікторія Ашаффенбург
0:1
Унтергахінг
Бабельсберг
3:0
Мейзельвіц
Карл Цейсс
0:0
Альтглініке
Герта-2
0:5
Енергі
Вайхе
2:1
Дрохтерзен-Ассель
Єддело
3:1
Атлас Дельменгорст
Уніон Фюрстенвальде
2:2
Айнтрахт Штансдорф
Гебенбах
4:1
Ноймаркт
Фойхт
4:2
Вайден
Ерланген
2:2
Корнбург
DJK Bamberg
1:2
Ельтерсдорф
Обернойланд
0:2
Бремергафен
Геппінген
0:1
Штутгартер Кікерс
Зюдерельбе
4:3
SV Curslack-Neuengamme 1919
VfB Hallbergmoos-Goldach
1:3
Меммінген
Дельбрюкер
1:1
Вікторія Кларгольц
Вікторія Гамбург
6:2
TuS Osdorf
Бонн
4:0
Глеш-Паффендорф
Кобленц
2:0
Ahrweiler BC
Аймсбюттель
2:1
Тюркіє
Петру Луанда
1:0
Кейптаун Сіті
Мамелоді Сандаунс
8:1
La Passe FC
Замалек
5:1
Flambeau du Centre FC
Белуїздад
2:0
Djoliba AC Bamako
Аль-Нафт
1:2
Аль-Худод
Аль-Дiванiя
0:1
Дахук
Аль-Касiм
1:2
Аль-Кува Аль-Джавія
Нафт Аль-Васат
0:0
Нафт Майсан
Заху
2:1
Аль-Сiнаа
Аль-Талаба
1:0
Кербела
Хавадар
1:0
Малаван
Трактор Сазі
3:2
Нафт Месджеде-Солейман
Алюмініум Арак
2:0
Мес Керман
Зоб Ахан
0:1
Естегляль
Аль-Джайш Дамаск
3:0
Аль-Карама
Аль-Ватба
4:1
Аль-Маджд
Хуттiн
Аль-Джазіра Хасеке
Аль-Вахда Дамаск
0:0
Аль-Фотува
Джебла
0:0
Аль-Іттіхад Алеппо
Аль-Талiя
0:0
Тiшрiн