Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 05 квітня 1997
Тоттенгем
1:0
Вімблдон
Ноттінгем Форест
1:3
Саутгемптон
Челсі
0:3
Арсенал
Манчестер Юнайтед
2:3
Дербі Каунті
Ньюкасл
1:1
Сандерленд
Астон Вілла
3:1
Евертон
Вердер
2:1
Армінія
Боруссія Дортмунд
2:0
Бохум
Гамбург
0:3
Баварія
Ганза
1:0
Баєр
Карлсруе
0:0
Шальке
Фортуна Дюссельдорф
2:0
Санкт-Паулі
Іпсвіч
4:0
Олдгем
Крістал Пелес
1:1
Гаддерсфілд
Портсмут
1:0
Ґрімсбі Таун
Свіндон
0:0
Саутенд
Барнслі
0:1
Бірмінгем
Чарльтон
1:1
Манчестер Сіті
Вулвергемптон
3:2
Норвіч Сіті
Шеффілд Юнайтед
1:2
Вест Бромвіч
Сток Сіті
1:1
Редінґ
Болтон
2:1
Квінз Парк Рейнджерс
Оксфорд Юнайтед
0:2
Порт Вейл
Рейнджерс
4:0
Данфермлін
Гіберніан
2:0
Данді Юнайтед
Кілмарнок
1:0
Гартс
Абердін
0:0
Мотервелл
Рейт Роверс
1:1
Селтік
Антверпен
1:2
Сінт-Трейден
Серкль Брюгге
0:4
Генк
Гент
4:5
Льєрс
Локерен
0:0
KRC Zuid-West-Vlaanderen
Lommel
2:0
Брюгге
Мехелен
1:1
Шарлеруа
Ексельсіор Мускрон
2:0
RWD Molenbeek
ГАК
2:1
Ваккер Інсбрук
Рапід Відень
0:2
Штурм
Зальцбург
1:0
Аустрія
Рід
1:0
Адміра Ваккер
ЛАСК
1:1
Блау-Вайсс Лінц
Труа
1:0
Бріошен
Сошо
1:1
Шатору
Сент-Етьєн
1:1
Тулуза
Лор'ян
4:1
Ле-Ман
Ньор
2:1
Епіналь
Геньйон
2:1
Тулон
Лаваль
1:0
Ам'єн
ASOA Valence
2:1
Мюлуз
Бове
2:0
Луан-Кюізо
Кане
2:1
Мартіг
OFC Charleville-Mézières
1:1
Ред Стар Сен-Уан
Вотфорд
0:1
Крю
Честерфілд
2:2
Джиллінґем
Престон
1:1
Плімут
Рексгем
1:2
Волсолл
Пітерборо
3:1
Борнмут
Ротергем
0:3
Лутон
Віком
1:0
Блекпул
Йорк Сіті
1:2
Ноттс Каунті
Стокпорт
1:0
Брістоль Роверс
Бернлі
1:0
Мілволл
Брістоль Сіті
1:0
Бері
Брентфорд
0:0
Шрусбері
Честер Сіті
1:1
Віґан
Карлайл Юнайтед
1:2
Фулгем
Сканторп Юнайтед
1:0
Брайтон
Герефорд Юнайтед
1:0
Колчестер
Барнет
1:0
Галл
Ексетер
1:1
Торкi
Кардіфф Сіті
0:0
Кембрідж
Гартлпул
3:1
Лейтон Орієнт
Лінкольн Сіті
4:0
Свонсі
Нортгемптон
1:0
Скарборо
Рочдейл
0:1
Менсфілд Таун
Дарлінгтон
0:3
Донкастер
Локомотив
1:1
Lokomotiv NN
Зеніт
0:1
Ротор
Крилья Совєтов
1:3
Аланія (до 2014)
Чорноморець Новоросійськ
2:1
Торпедо
Ростов
2:0
Факел
Балтика
0:2
Динамо Москва
КАМАЗ
3:0
Шинник
Тюмень
2:2
Спартак
ЦСКА
1:1
Перлина-Сочі
Батман Петрольспор
4:0
Юксекова Біледьєспор
Bitlis Spor Kulübü
0:0
Амед
Cizre Spor Kulübü
2:1
Мушспор
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
2:1
Агріспор
Doğu Gücü Spor Kulübü
2:0
Курталанспор
Genç Murat Spor Kulübü
0:1
Silopi Spor Kulübü
Kızıltepe Spor Kulübü
1:0
Мардінспор
Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
5:0
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Pütürge Belediyesi Spor Kulübü
1:2
GASKİ Spor Kulübü
Siverek Belediye Spor Kulübü
2:1
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Bismil Belediye Spor Kulüp
0:2
Silvan Spor Kulübü
Bayburt Spor Kulübü
2:2
Пазарспор
Гіресунспор
3:0
Сівасспор
Офспор
2:2
Трабзон Акчаабат
Ордуспор
1:0
Акчаабат Себатспор
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
0:0
Гюмюшханеспор
Аксарай Білєдіє
3:0
Isparta Spor Kulübü
Karaman Spor Kulübü
1:1
Afjet Afyon Spor Kulübü
Konya Kartalı Spor Kulübü
2:1
Кютахьяспор
Nevşehirspor
0:3
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
Petrol Ofisi
3:2
Tarım Spor Kulübü
Газіантеп
3:0
Тарсус Ідман'юрду
Ceyhanspor
0:1
Іскендерун
İslahiye Spor Kulübü
0:0
Кахраманмарашспор
Кіліс Беледієспор
3:0
Şehitkamil Belediyesi Spor Kulübü
Nizip Spor Kulübü
4:1
Козанспор
Samsun Kadıköy Spor Kulübü
2:1
1926 Bulancak Spor Kulübü
Terme Spor Kulübü
2:0
Turhal Spor Kulübü
Токатспор
1:0
Carsambaspor
ASKİ Spor Kulübü
1:1
Merzifonspor
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
4:2
Yeni Sincan Spor Kulübü
Çaycuma Spor Kulübü
2:1
Çubuk Spor 1959 Kulübü
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
1:3
Akçakoca Spor Kulübü
Kozlu Belediyesi Spor Kulübü
0:0
Keskin Spor Kulübü
Кириккалеспор
1:2
Кастамонуспор
Тепеджик Білєдіє
2:0
Кирклареліспор
Çerkezköy Spor Kulübü
1:1
Çanakkale Kepez Spor Kulübü
Еюпспор
1:2
Касимпаша
Gönen Spor Kulübü
0:1
Бандирмаспор
Гюнгорен
1:1
Кючюккейспор
Keşan Spor Kulübü
0:0
Çan Spor Kulübü
Side Gençlik Spor Kulübü
1:0
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
Bilecik Spor Kulübü
2:1
Ortaçeşme Spor Kulübü
İzmit Spor Kulübü
1:0
Гельджюкспор
Мальтепеспор
1:0
Bursa Merinos Spor Kulübü
Пендікспор
3:1
Бозююкспор
Бергама Біледія
3:0
Фетхієспор
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
1:0
Söke Spor Kulübü
Гезтепе
0:0
Petkim Spor Kulübü
Ізмірспор
1:2
Ушакспор
Манісаспор
2:0
Назіллі Белєдіє
Selçuk Efes Spor Kulübü
0:0
Акхісарспор
Simav Eynal Spor Kulübü
1:4
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
Dikilitaş Spor Kulübü
1:0
Çorlu Spor Kulübü 1947
Данді
0:2
Фалкірк
Airdrieonians FC
4:1
Clydebank FC
Гринок Мортон
0:1
Сент-Джонстон
Іст Файф
0:2
Партик
Стірлінг Альбіон
1:0
Сент-Міррен
Бріхін Сіті
0:1
Куїн оф зе Саут
Дамбартон
0:3
Гамільтон
Лівінгстон
2:1
Ейр Юнайтед
Стенхаусмьюїр
1:1
Клайд
Странрар
1:1
Бервік Рейнджерс
Альбіон Роверс
1:2
Росс Каунті
Інвернесс
3:2
Монтроуз
Іст Стерлінгшир
2:2
Кауденбіт
Форфар Атлетік
1:0
Аллоа Атлетік
Квінз Парк
3:1
Арброт
Маккабі Хайфа
1:1
Маккабі Тель-Авів
Хапоель Тель-Авів
1:0
Хапоель Беер-Шева
Хапоель Петах-Тіква
2:1
Бейтар
Хапоель Кфар-Сава
2:1
Маккабі Герцлія
Hapoel Jerusalem
0:1
Хапоель Хайфа
Хапоель Рішон-ле-Ціон
0:6
Маккабі Петах-Тіква
Цафрирім
1:0
Hapoel Beit Shean
Hapoel Taibe
1:1
Бней Єгуда
Еносіс
0:2
Омонія
APOP Paphos
0:1
Анортосіс
Неа Саламіна
2:1
Етнікос
АПОЕЛ
1:5
Алки Ларнака
Аполлон
1:0
Аріс Лімасол
Олімпіакос Нікосія
2:0
АПЕП
АЕК Ларнака
1:1
Anagenisis