Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 10 травня 1997
Баварія
0:0
Фрайбург
Бохум
2:1
Штутгарт
Шальке
0:1
Фортуна Дюссельдорф
Армінія
2:3
Мюнхен-1860
Карлсруе
1:1
Боруссія Дортмунд
Санкт-Паулі
1:3
Боруссія Менхенгладбах
Селтік
3:0
Данді Юнайтед
Гартс
3:1
Рейнджерс
Мотервелл
2:2
Данфермлін
Кілмарнок
1:1
Абердін
Рейт Роверс
1:1
Гіберніан
Шарлеруа
2:1
Ексельсіор Мускрон
KFC Germinal Ekeren
4:1
Андерлехт
Генк
4:1
KRC Zuid-West-Vlaanderen
Мехелен
0:1
Lommel
RWD Molenbeek
1:2
Антверпен
Сінт-Трейден
4:2
Льєрс
Стандард
2:0
Гент
Рапід Відень
2:1
ГАК
Адміра Ваккер
0:1
Ваккер Інсбрук
Штурм
3:2
Аустрія
Рід
0:0
ЛАСК
Блау-Вайсс Лінц
2:2
Зальцбург
Ейндговен
2:3
Ден Гааґ
Го Егед Іглз
2:1
Вендам
Росендал
6:0
Харлем
Ексельсіор
2:3
Топ Осс
Ден Босх
0:1
Камбюр
Венло
3:1
Гелмонд Спорт
Еммен
2:1
Дордрехт
Телстар
2:1
Гераклес
Спартак
2:0
Крилья Совєтов
Аланія (до 2014)
2:0
Факел
Динамо Москва
2:0
Тюмень
Торпедо
1:0
Балтика
Шинник
1:1
Ростов
Чорноморець Новоросійськ
2:0
Зеніт
Ротор
2:0
Lokomotiv NN
КАМАЗ
0:3
ЦСКА
Перлина-Сочі
0:0
Локомотив
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
1:1
Гіресунспор
Akçakoca Spor Kulübü
0:0
Кечіоренгюджю
ASKİ Spor Kulübü
1:1
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
Çaycuma Spor Kulübü
2:1
Кириккалеспор
Çubuk Spor 1959 Kulübü
1:0
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
Merzifonspor
0:0
Kozlu Belediyesi Spor Kulübü
Ziraat Bankası Spor Kulübü
1:2
Болуспор
Clydebank FC
0:4
Іст Файф
Данді
4:2
Стірлінг Альбіон
Фалкірк
3:0
Гринок Мортон
Сент-Міррен
2:0
Партик
Airdrieonians FC
0:1
Сент-Джонстон
Бервік Рейнджерс
0:2
Ейр Юнайтед
Бріхін Сіті
0:3
Дамбартон
Гамільтон
0:0
Лівінгстон
Куїн оф зе Саут
0:1
Клайд
Странрар
2:1
Стенхаусмьюїр
Аллоа Атлетік
1:0
Інвернесс
Кауденбіт
0:0
Альбіон Роверс
Іст Стерлінгшир
3:0
Арброт
Форфар Атлетік
4:0
Квінз Парк
Росс Каунті
3:1
Монтроуз