Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 04 травня 1997
Атлетік
0:0
Вальядолід
Реал Мадрид
3:1
Спортінг Хіхон
Сельта
1:1
Валенсія
Еркулес
1:0
КД Логроньєс
Бетіс
0:0
Компостела
Райо Вальєкано
1:2
Тенеріфе
Реал Ов'єдо
1:0
Сарагоса
Еспаньйол
3:0
Реал Сосьєдад
Расінг
1:1
Атлетіко
Рома
1:1
Лаціо
Ювентус
0:0
Сампдорія
Інтер
0:1
Віченца
Удінезе
1:1
Мілан
Аталанта
1:2
Парма
Перуджа
1:1
Фіорентина
П'яченца
1:1
Болонья
Верона
2:0
Наполі
Реджана
0:3
Кальярі
Аміка
0:0
Одра Водзіслав-Шльонськи
Катовіце
0:1
Лех
Відзев
1:0
Вісла Краків
Заглембє Любін
3:1
Гутнік Краків
Лодзь
2:0
Белхатув
МОКС Стоміль
1:1
Гурнік Забже
Шльонськ
3:0
Sokol Pniewy
Ракув
2:0
Полонія
Порту
2:1
Ліси
Бенфіка
0:0
Ріу Аве
Брага
2:1
Фаренсе
Лейрія
1:0
Спортінг
Белененсеш
0:0
Салгейруш
Віторія Сетубал
2:2
Боавішта
Шавеш
1:0
Ештрела Амадора (до 2011)
Жіл Вісенте
1:0
Ешпінью
Оксфорд Юнайтед
5:1
Барнслі
Ґрімсбі Таун
4:0
Саутенд
Транмер
2:2
Болтон
Іпсвіч
1:1
Бірмінгем
Вулвергемптон
0:1
Портсмут
Олдгем
3:0
Норвіч Сіті
Сток Сіті
2:1
Вест Бромвіч
Чарльтон
0:0
Шеффілд Юнайтед
Бредфорд
3:0
Квінз Парк Рейнджерс
Крістал Пелес
1:1
Порт Вейл
Гаддерсфілд
0:0
Свіндон
Динамо Бухарест
2:1
Кіндія
Університатя Крайова
2:0
Прогресул
Оцелул
2:1
Брашов
Глорія Бістриця
3:2
Фарул (до 2021 року)
СКМ Пітешті
1:2
ФКСБ
Петролул
1:1
Рапід Бухарест
Спортул
2:0
Бакеу
Жіул
1:2
Чахлеул
CS Politehnica Timişoara
4:1
Університатя Клуж
Денізліспор
0:1
Van Spor Kulübü
Газіантепспор
3:2
Анкарагюджю
Генчлербірлігі
1:1
Трабзонспор
Істанбулспор
4:3
Бешикташ
Алтай Ізмір
2:1
Антальяспор
Чанаккале Дарданельспор
3:2
Коджаеліспор
Галатасарай
4:0
Zeytinburnuspor
АЕК
1:2
ПАОК
Ксанті
3:2
Верія
Іонікос
5:1
Касторія
Аріс
1:2
ОФІ
Паніліакос
0:5
Олімпіакос
Панахаїки
0:0
Каламата
Кавала
0:4
Панатінаїкос
Атінаїкос
3:2
Аполлон Афіни
Edessaikos
3:4
Іракліс
Спарта Прага
5:0
Динамо Чеські Будейовиці
Сігма
1:1
Банік
Слован
0:0
Вікторія Жижков
Збройовка
2:0
Опава
Вікторія Пльзень
0:1
Яблонець
Дрнівці
1:1
Градець Кралове
Богеміанс-1905
0:2
Славія Прага
Карвіна
2:0
Тепліце
Бранн
4:2
Скейд
Ліллєстрем
0:1
Стремсґодсет
Люн
3:0
Геуґесунн
Мольде
0:0
Вікінґ
Соґндаль
0:3
Стабек
Тромсе
2:1
Буде-Ґлімт
Осасуна
0:3
Атлетіко Мадрид Б
Есіха
1:2
Бадахос
Альбасете
1:0
Леванте
Меріда УД
2:1
Ейбар
Леганес
3:2
УЕ Льєйда
Альмерія
2:0
Толедо
Динамо Тбілісі
4:0
Сіоні
FC Margveti 2006 Zestafoni
2:1
Діла
Колхеті
3:2
Торпедо Кутаїсі
Кахеті
4:2
FC Dinamo Zugdidi
Самтредіа
0:0
Динамо Батумі
Самгуралі
3:0
Тбілісі
Гурія
0:1
Tbilisis Sakhelmtsipo Universiteti
Славія Мозир
3:0
Kommunalnik Slonim
Вітебськ
2:1
Торпедо Мінськ
Нафтан
2:1
Динамо Берестя
Белшина
5:1
Торпедо-Кадіно
Молодечно
1:4
Дніпро Могильов
Батман Петрольспор
3:0
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Bitlis Spor Kulübü
2:3
Cizre Spor Kulübü
Doğu Gücü Spor Kulübü
0:3
Мушспор
Хаккяриспор
1:1
Амед
Kızıltepe Spor Kulübü
0:3
Агріспор
Silopi Spor Kulübü
1:0
Курталанспор
Silvan Spor Kulübü
3:2
Батманспор
Бандирмаспор
0:0
Кючюккейспор
Тепеджик Білєдіє
1:1
Текірдагспор
Çorlu Spor Kulübü 1947
3:0
Edirne DSİ Spor Kulübü
Dikilitaş Spor Kulübü
0:3
Çan Spor Kulübü
Еюпспор
1:0
Çanakkale Kepez Spor Kulübü
Gönen Spor Kulübü
1:1
Касимпаша
Гюнгорен
5:2
Küçükçekmece Spor Kulübü
Keşan Spor Kulübü
2:2
Çerkezköy Spor Kulübü
Люлебургазспор
2:1
Кирклареліспор
Afjet Afyon Spor Kulübü
1:1
Tarım Spor Kulübü
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
1:0
Mobellaspor
Башкент Академії
3:0
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Karaman Spor Kulübü
1:2
Османлиспор
Kütahya Seramik Spor Kulübü
0:0
Isparta Spor Kulübü
Side Gençlik Spor Kulübü
1:3
Кютахьяспор
Bilecik Spor Kulübü
0:0
Яловаспор
Bursa Merinos Spor Kulübü
3:0
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
İzmit Spor Kulübü
0:3
Гебзеспор
Karamürsel Spor Kulübü
1:0
Бекоз
Мальтепеспор
2:2
Гельджюкспор
Істанбул
1:1
Ortaçeşme Spor Kulübü
Пендікспор
2:0
Фатіх Карагюмрюк
Бергама Біледія
1:1
Petkim Spor Kulübü
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
2:0
Манісаспор
Фетхієспор
1:0
Айваликгюджю
Гезтепе
1:0
Акхісарспор
Ізмірспор
1:5
Selçuk Efes Spor Kulübü
Marmaris Belediyespor
1:0
Назіллі Белєдіє
Simav Eynal Spor Kulübü
0:2
Söke Spor Kulübü
Торбалиспор
0:2
Ушакспор
Yeni Milas Spor Kulübü
2:1
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
Ceyhanspor
1:0
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
İslahiye Spor Kulübü
4:0
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Кахраманмарашспор
2:1
Іскендерун
Кайсеріспор
1:0
Şehitkamil Belediyesi Spor Kulübü
Nizip Spor Kulübü
3:2
GASKİ Spor Kulübü
Siverek Belediye Spor Kulübü
3:2
Pütürge Belediyesi Spor Kulübü
Тарсус Ідман'юрду
4:1
Козанспор
Bayburt Spor Kulübü
1:4
Сівасспор
Гіресунспор
1:0
Amasyaspor
Офспор
1:1
Turhal Spor Kulübü
Пазарспор
1:0
1926 Bulancak Spor Kulübü
Terme Spor Kulübü
1:0
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
Токатспор
2:1
Акчаабат Себатспор
Трабзон Акчаабат
0:0
Carsambaspor
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
2:0
Кастамонуспор
Болуспор
3:0
Merzifonspor
Чанкири Білєдіє
1:0
Akçakoca Spor Kulübü
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
1:0
Ziraat Bankası Spor Kulübü
Кечіоренгюджю
3:0
Karadeniz Eregli Belediye SK
Kozlu Belediyesi Spor Kulübü
0:4
Çubuk Spor 1959 Kulübü
Кириккалеспор
0:0
ASKİ Spor Kulübü
Yeni Sincan Spor Kulübü
3:3
Keskin Spor Kulübü
Паніоніос
2:1
Проодефтики
Нікі Волос
3:2
Аполлон Понту
Левадіакос
5:1
Панелефсиніакос
Лариса
3:0
Пансерраїкос
Докса Драма
2:0
ПАС Янніна
Doxa Vyrona
1:1
Panargiakos FC
EAR Rethymno Kriti
0:2
Етнікос Пірей
Pirgos 79
1:3
Трикала
FAS Naousa
2:4
Панетолікос
Олесунн
1:3
Старт
Бюосен
1:3
Мосс
Drøbak / Frogn IL
3:0
Гедд
Одд
2:3
Брюне
IL Runar
1:3
Ейк-Тонсберг
Сарпсборг-08
1:3
Harstad
Лахті
3:2
Helsingin Ponnistus
Гонка
1:1
Гністан
TiPS
0:0
Хямеенлінна
МП
0:1
КТП
ХІК Ханко
1:3
ПК-35
KPT-85
1:0
Палло-Ійрот
Гамлакарлебю
0:0
КуПС
Lira
0:3
Єфле
Nacka FF
2:2
Luleå FF
Енчепінг
1:1
Умео
Spårvägens FF
0:1
ГІФ Сундсвалль
Браге
5:1
Vasalunds Idrottsförening
Ассюриска
0:3
Юргорден
Отвідаберг
3:2
IFK Hässleholm
Мутала
1:1
Myresjö / Vetlanda FK
Hertzöga
1:1
М'єльбю
Гуннільсе
3:0
ІФК Мальме
Буджаспор
2:2
Гезтепе
Yeni Salihli Spor Kulübü
1:1
Тургутлуспор
Мугласпор
3:1
Балікесірспор
Aydınspor
1:0
TKİ Soma
Інегелспор
2:4
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Ескішехірспор
1:1
Адана Демірспор
Коньяспор
5:2
Afjet Afyon Spor Kulübü
Аланьяспор
1:2
Дюзджеспор
Бейлербей
1:0
Едірнеспор
Nişantaşı Spor Kulübü
2:2
Bakırköyspor
Сакар'яспор
0:0
Газіоманпашаспор
Карталспор
2:0
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
Діярбакирспор
1:0
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Мерсін Ідман'юрду
0:0
Аданаспор
Fenerspor
0:0
Ерзурумспор
Карабюкспор
1:0
Чайкур Різеспор
Bingöl Spor Kulübü
0:2
Шанлиурфаспор
Елязигспор
2:0
Хатайспор
İskenderun Spor Kulübü
3:0
Сііртспор
Адіяманспор
0:0
Малатьяспор
Чорумспор
0:0
Бейпазар Шекерспор
Уньєспор
2:0
Йімпаш Йозгатспор
Анкара Демірспор
3:0
Erzincanspor
Ботєв-1912
3:0
Levski Kyustendil
Етир 1924
3:2
Славія Софія
ЦСКА Софія
2:0
Левські
Локомотив Пловдів
2:1
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Локомотив Софія
4:0
Добруджа
Видима-Раковськи
0:6
Нафтохімік
Спартак Плєвен
2:0
Мінер
Спартак Варна
2:0
Монтана