Tribuna/Футбол/Блоги/Після перемоги в Кубку Тен Гаґ розніс Роя Кіна у післяматчевій студії

Після перемоги в Кубку Тен Гаґ розніс Роя Кіна у післяматчевій студії

Автор — Сapibarych
26 травня, 14:35

Вчора «Манчестер Юнайтед» сенсаційно переміг «Манчестер Сіті» у фіналі Кубка Англії з рахунком 2:1. На голи в першому таймі від Гарначо та Майну, «містяни» відповіли тільки влучним пострілом Жеремі Доку. Ця перемога дала змогу «дияволам» стати 13-разовими переможцями цього турніру. Трофей подарував фанатам трошки позитивних емоцій на тлі провального сезону підопічних Еріка тен Гаґа.

Після фінального свистка нідерландський спеціаліст доєднався до компанії Іана Райта, Джолеона Лескотта та Роя Кіна, які є експертами «ITV Football». В післяматчевому інтерв’ю між колишнім гравцем «Манчестер Юнайтед» Роєм Кіном та поки що нинішнім очільником «червоних дияволів» Ерік тен Гаґом виникла палка дискусія, в якій нідерландець зміг протистояти завжди гострому на язик Кіну, заявивши, що у Роя «були проблеми з керуванням командою» під час його періоду в якості головного тренера. Цікаво те, що ірландець не особливо сперечався з думкою тен Гаґа.

Користувачі твіттера оцінили такі сміливі випади в сторону Кіна: «Приємно бачити, що хтось протистоїть Рою. Йому це подобається», «в кінці видно, що Рой дратується».

Загалом тренерська діяльність Кіна у даний момент включає дві команди: «Сандерленд», який він очолював з 2006 по 2008 та «Іпсвіч Таун» 2009-2011 рр. З «чорними котами» в свій перший сезон він домігся фантастичного результату піднявши їх з 23 місця в Чемпіоншипі, яке вони тоді посідали до перемоги у першості та підвищення в класі. Проте в 2008 році контракт був розірваний за згодою обох сторін. Наступні два роки ірландець провів як наставник «трактористів». В подальшому Рой Кін визнавав, що повністю згоден зі своєю відставкою. «Чи міг я зробити більше? Звісно, з тими гравцями, які в мене були в «Іпсвічі» я міг виграти значно більше матчів. Я заслужив звільнення, абсолютно на сто відсотків».