Tribuna/Футбол/Блоги/Гол Гармаша, привіз дебютанта Михавка, «сира» команда Скрипника. Як «Динамо» обіграло «Металіст 1925» 4:2

Автор — Who is
25 лютого, 18:05

Мілевський, Шевченко, Хечеріді дивились матч з трибун.

Сталося те, чого всі ми чекали. Денис Гармаш забив у ворота своєї колишньої команди – «Динамо» Київ! При чому зробив це за перші 5 хвилин матчу проти «Металіста 1925». Оце так повернення до УПЛ! Аплодисменти стадіону ім. В. Лобановського, де проходив матч і жодного святкування від Дениса.

Здавалося б, що це «окрелить» харківську команду. Але ні, весь перший тайм команда Скрипника все що робила, так це оборонялась. Динамівці спочатку грали вертикально, завалюючи суперника фланговими навісами та подачами з кутових. В одному з таких відрізків, на 43-ій хвилині, вдалося зрівняти рахунок. Тим часом Гармаш заробив жовту картку за фол на супернику і на другий тайм Скрипник замінив нападника.

В другому таймі «Металіст 1925» вистачило на 15 хвилин. Далі бачилась і фізична втома, і певна незіграність в обороні. Отримавши вільний простір, динамівці почали «розривати» суперника на просторі і комбінувати біля та в штрафному харків'ян. Так за 7 хвилин прийшли один за одним голи Ваната і Буяльського.

Це мало б остаточно «поховати» команду Скрипника. Проте на 70-ій хвилині на заміну вийшов Фрімпонг (не з «Баєра») і в першій контратаці забив. Помилився 18-річний захисник «Динамо» Михавко, але і партнери не встигли підстрахувати Тараса. Гра стала відкритою і за 5 хвилин «біло-сині» забили 4-ий гол. Черговий «розрив» на просторі (буквально «хліб» Миколи Шапаренка) і дубль Ваната. Фінальні 20 хвилин були більше схожими на спаринг «Динамо» в матчі-підготовці до УПЛ.

В Скрипника є багато роботи в новій команді, в першу чергу в обороні. Добре, що Віктор розуміє всю специфіку Гармаша: коли йому можна грати, а коли гравця потрібно замінити. 30-річний Владлен Юрченко, якого Віктор Анатолійович перетягує з собою з команди до команди, завжди вирізнявся технікою, але ніколи швидкістю. В сьогоднішньому матчі він показав, що швидкість просіла ще більше.

«Динамо» Шовковського показало характер і розргромило суперника, зігравши першим номером. Сашо потрібно більше часу, щоб відпрацювати зіграність в обороні. Але найголовніше – в діях киян не відчувалося приреченості, як це було при Луческу. На трибунах був присутній голова УАФ Андрій Шевченко. Можливо він бачив перед собою те перспективне покоління «Динамо», до якого сам входив 30 років тому. Але про це ще рано говорити.