Tribuna/Футбол/Блоги/Іуда Беллінгем для Барселони. Як Реал «спіймав блідого», але два удари британця принесли йому перемогу в Ель Класіко

Автор — Who is
28 жовтня, 20:06

Мадридці обіграли принципово суперника 1:2.

До класичного іспанського протистояння Барселона і Реал підходили в «режимі економії». Перші мінімально обіграли наш «Шахтар» в Лізі Чемпіонів, буквально пішки пересуваючись в другому таймі. «Вершкові», які на день раніше зіграли в ЛЧ, не надто напружувалися з португальською «Брагою». Було помітно, що думки обох команд були про Ель Класико.

Матч проходив на полі «гранатових», які домінували весь перший тайм та могли закривати гру з рахунком 3:0. Рахунок відкрили на 6-ій хвилині. Це Гюндоган скористався помилкою в центрі захисту суперника, пішовши до кінця. Давід Алаба, певно найслабша ланка в обороні Реала, не зміг як слід винести м'яч. На табло 1:0. Але важливіше інше: як команда Чаві Ернандеса скувала «вершкових», не давши їм нічого створити попереду.

Тут варто відмітити гру 1 в 1 Рональда Араухо проти Вінісіуса Жуніора. Останньому в жодному разі не потрібно давати простір для розгону та комбінацій. Араухо перший тайм вдало відіграв на випередження. І лише наприкінці нього отримав жовту картку, відверто заваливши на газон Віні. Барса могла забивати ще двічі в першій половині зустрічі. На 16-ій хвилині після удару Ферміна Реал врятувала стійка. А на 28-ій – Карвахаль, який «підчистив» за центром захисту.

Дані Карвахаль – найкращий гравець «блідого» першотаймового Реалу. Він вигравав особисті дуелі на фланзі, допомагав там, де не встигали партнери по захисту та підключався до атак – не вистачило точності удару.

В другому таймі Карло Анчелотті здійснив ряд замін, які «оживили» гру його команди. Це сталося після того, як на 51-ій хвилині Реал знову врятувала стійка, а потім в гру точно вступив Кепа. Камавінга замість Менді, Модрич замінив Крооса, Родріго, який нічим не запамʼятався, був змінений на Хоселу. Це додало варіативності та комбінаційності в центрі поля.

На 68-ій хвилині Реал зрівняв рахунок. Це Беллінгем красиво і точно пробив з метрів 25-ти. Результативній дії передував кутовий. Зверніть увагу, як під час його розіграшу намагався симулювати Гюндоган, виключившись з гри і падаючи на газон. З цього розпочався гольовий розіграш суперника.

Після цього Чаві провів ряд замін. Випустив юного таланта Ямаля, швидкого та технічного Рафінью та жорсткого півзахисника Ромеу. Проте фінальне слово було за «вершковими». З флангу прострілював Карвахаль. М'яч у напівфланзі торкнувся Модрича і таким чином перелетів захисника Барси. Беллінгем вбіг в центр за замкнув кострубатий простріл, пробивши між ніг голкіперу. Це 1:2 і перемога команди Анчелотті. Зараз Джуд – найкращий бомбардир чемпіонату. Має 10 м‘ячів і 13+3 за системою «гол+пас» у 13 іграх за Реал. Ідеальний старт відпрацювання 100+ млн, заплачених за нього влітку.