Tribuna/Футбол/Блоги/Як «Динамо» у 2004 році перемогло «Баєр»: 82 000 глядачів на трибунах, голи Рінкона та Черната

Автор — fan1674761907388342991
17 березня 2023, 17:22
5

Ось це були матчі 😱

28 вересня 2004 року «Динамо» зустрілося із «Баєром» у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Столичний НСК «Олімпійський» відвідала величезна кількість вболівальників — 82 000 квитків було продано

Андрій Воронін та міцний «Баєр» прибули в Київ лише за успішним результатом, проте сенсаційно «Динамо» зуміло виграти фіналістів Ліги чемпіонів-2001/02.

Сумбурний початок матчу в якому «Баєр» показав готовність покластися на стандарти, а «Динамо» — ловити суперника на контратаках, завершився диво-голом від Дієго Рінкона на 30 хвилині матчу — 1:0.

Гості пішли вперед — втім, окрім як численних стандартів, нічого не змогли запропонувати замість гола Рінкона.

На 59-й хвилині Андрій Воронін сильним ударом запустив м'яч у ворота Шовковського — 1:1. А ще через 9 хвилин після гарного сейву Шовковського м'яч відлітає до Новотни, який добиває м'яч у пусті ворота — 1:2. Проте довго сумувати не прийшлось, через 48 секунд після пропущеного м'яча кияни зрівнюють рахунок, Дієго Рінкон робить дубль — 2:2!

Через 5 хвилин після демонстрування майстерної техніки Флорін Чернат забиває у ворота «Байєру» — 3:2!

90 хвилина матчу, Олег Гусєв демонструє чудову швидкість, проходить у штрафний майданчик та прострілює на Черната, який в один дотик відправляє м'яч у ворота — 4:2. «Динамо» перемагає колишнього фіналіста Ліги чемпіонів!