Tribuna/Футбол/Блоги/Як «Динамо» презентувало Шевченко на «Сан-Сіро»! Матч «Динамо» Київ - «Мілан»

Як «Динамо» презентувало Шевченко на «Сан-Сіро»! Матч «Динамо» Київ - «Мілан»

Автор — fan1674761907388342991
11 лютого 2023, 01:11
2

Матч не дивлячись на статус товариського, вийшов дуже напружений та емоціональний 🔥

24 роки тому, київське «Динамо» перемогло «Мілан» 2:1. Матч пройшов 10 лютого 1999 року на с. Дзаккероні проти Лобановського. Шевченко проти майбутніх одноклубників.

Вже на 10 хвилині матчу, рахунок відкрив Олександр Хацкевич, який найкраще зорієнтувався після подачі кутового. На 21-й хвилині матчу, Шевченко мав забивати другий м’яч у 100% моменті, але Сала заблокував його удар. А на 23 хвилині, Шовковський пропустив після добивання від Януцці. Переможний м’яч Каладзе поклав на 90-й хвилині зі штрафного. У тому матчі на нього звернули увагу селекціонери «Мілана».

Гра стала своєрідною презентацією Шевченка на «Сан-Сіро». Фанати «Мілана» дуже тепло зустріли Шевченка персональним банером: «Ласкаво проимо Андрій». Без літери «с», але українською. Через чотири місяці футболіст вже носив червоно-чорну футболку.

«Мілан» - «Динамо» - 2:1. 10 лютого 1999 р. Мілан. Стадіон «Сан-Сіро». Початок о 20.45.