Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😱 Божевілля ЛЧ продовжується: «ПСЖ» двічі забив за 3 хвилини, але програв «Барсі» – дубль у Рафіньї
Video

А «Атлетіко» здолав «Боруссію».

11 квітня, 08:39
29

Відбулися матчі другого ігрового дня 1/4 фіналу Ліги чемпіонів – з перемогами обох іспанських команд та знову з великою кількістю голів.

«Барселона» неочікувано краще провела перший тайм, ніж фаворит гри «ПСЖ». Це, по-перше, призвело до небезпечних моментів, якими парижани не запам‘ятались.

Спочатку Рафінья ледь не скористався передачею через усе поле, але Доннарумма вчасно зіграв на виході:

Згодом після кутового м‘яч з лінії вибив Нуну Мендеш:

А по-друге, призвело й до забитого голу. Провал «ПСЖ» у центрі та передача направо, звідки пішов простріл у карний – Доннарумма цього разу помилився на виході, а Рафінья пробив повз польових гравців у площині воріт, 0:1.

Для бразильця це дебютний у рамках ЛЧ м‘яч:

«ПСЖ» натомість реабілітувався після перерви – і як!

Французи двічі забили за 3 хвилини (48-ма та 51-ша), вийшовши вперед. Перший гол – потужний удар Дембеле з дуже незручної позиції (відсвяткував проти колишнього клубу, до речі):

Другий – на рахунку Вітіньї, який скористався пасивністю захисту іспанців:

Однак «Барса» не посипалася, а навпаки зуміла відігратися – дубль Рафіньї на 62-й з топового пасу Педрі, який тільки щойно вийшов на заміну:

Знову виводити «ПСЖ» вперед міг Дембеле, але влучив у стійку:

«Не забиваєш ти…» – буквально через пару хвилин «Барселона» свій шанс не змарнувала. Крістенсен, який теж вийшов на заміну, відзначився з подачі кутового, 2:3!

Справжня несподіванка – каталонці прийматимуть «ПСЖ» вдома з перевагою після першої гри.

У паралельному матчі теж доволі рано стало зрозуміло, хто матиме перевагу – «Атлетіко» почав затискати «Боруссію».

Як результат – швидкий гол Де Поля внаслідок пресингу та помилки Матсена:

Майже пів години німці нічого не могли створити біля чужих воріт, пропустивши вдруге у свої – знову дивні дії захисту, які призвели до голу Ліно з класного асисту Грізманна:

«Боруссія» у другому таймі очікувано була ініціативною, однак довго не могла скоротити відставання. Один з найкращих моментів – удар Брандта зі штрафного вище воріт.

Втім, на 81-й один гол все ж відквитав Аллер – 2:1.

«Атлетіко» поїде у Німеччину вже не з такою комфортною перевагою – плюс у дортмундців був каркас у компенсований час.

***

Матчі-відповіді у цих парах відбудуться 16 квітня – у вівторок наступного тижня.