Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Арсенал» закамбечив проти останньої команди ліги – але «Ман Сіті» вже лідер за втраченими очками

Зінченко провів 100-й матч в АПЛ – і зіграв не найкраще.

22 квітня 2023, 08:00
16

«Арсенал» відкривав 32-й тур АПЛ домашнім матчем з останньою командою ліги, «Саутгемптоном». І несподівано удома ледь не програв – вирвав нічию 3:3 на останніх хвилинах.

Зінченко провів 72 хвилини й був замінений на форварда Едді Нкетіа.

• Перший гол господарі пропустили вже на 27-й секунді – Аарон Ремсдейл подарував мʼяч нападникові суперника Карлосу Алькарасу і не очікував, що той пробʼє, 0:1.

• Другий гол «Саутгемптон» забив на 14-й хвилині – Тео Волкотт вбіг з лівого флангу «Арсенала» й отримав пас від Алькараса, на якого кидався Зінченко.

Варто відзначити, що українець відреагував на швидкі 0:2 як справжній капітан – зібрав команду в центральному колі та завів на боротьбу.

• Вже за 6 хвилин, здавалося, подіяло – Сака віддав пас Мартінеллі, той скоротив відставання.

Відео буде додане згодом.

• На 45+4-й Зінченко вписав своє імʼя в протокол – жовта. Грубо сфолив проти Кайла Вокер-Пітерса.

• У другому таймі «Арсенал» намагався зрівняти, натомість третій гол на 66-й забили гості – Дує Чалета-Цар перестрибнув саме Зінченка.

• На 88-й хвилині Мартін Едегор зміг відіграти один мʼяч – пробив потужно з-за меж штрафного.

• А на 90-й Букайо Сака все ж вирвав нічию – вдало зіграв на добиванні.

Статистика українця:

72 хвилини, 1 удар повз ворота (на 8-й хвилині) на xG 0.03, 2 вибивання мʼяча, 0 перехоплень, 0 відборів, 1 вигране єдиноборство з 4-х, 1 виграна верхова боротьба з 3-х, 16 втрат мʼяча, 1 фол, 1 зароблений фол, 89 дотиків до мʼяча, 59 точних пасів з 71-го (83%), 0 вдалих подач з 3-х, 2 точні довгі передачі з 5.

Оцінка SofaScore – 6.2 (найгірша серед польових гравців «Арсенала», нижче, 5.5, лише у Ремсдейла), WhoScored – 5.8 (ідентична ситуація, тільки у Ремсдейла 5.1).

Це був 100-й матч в АПЛ для Олександра Зінченка. 24-й матч за «Арсенал» – так багато в одному сезоні АПЛ українець ще не грав.

• «Арсенал» вже втретє поспіль грає внічию – востаннє команда Мікеля Артети вигравала ще 1 квітня у «Лідса». Це означає, що за втраченими «Сіті» вже випереджає «канонірів» на одне очко.

Наступний матч – 26-го квітня, очна зустріч лідерів АПЛ.

• «Саутгемптон» мав гарну нагоду покращити своє становище і навіть бодай тимчасово піднятися з 20-го місця, однак лишається на ньому з відривом у 3 очки від рятівного 17-го.