Tribuna/Футбол/Блоги/Просто про складне/Чи зможе Порту зробити сенсацію на Емірейтс ?Або чекати розгрому ?

Чи зможе Порту зробити сенсацію на Емірейтс ?Або чекати розгрому ?

Автор — Jeffersonfarfan
12 березня, 11:25
4

Арсенал зазнав неймовірно прикрої поразки, тільки не в тому що вони домінували, а навпаки Порту зламав опор Канонірів та повинен був перемагати 2-0. На сьогодні багато хто чекає ТМ, але я заграю за Канонірів, адже ну дуже мені подобається проект Артети. Даю здебільшого смолл маркети на цей матч. 1тайм Кутові 1Б (3,5) кф 1,65. Удари в площину воріт  1 (-2) кф 1,8. Арсенал ТБ (1) 1 тайм кф 1,98 Весь матч: Фоли 2Б(10,5) ф 1,56. РИЗИК Ф1 (-2) кф 2,35

Арсенал перший матч провалив повністью і навіть не завдав жодного удару в площину воріт. Такий матч став ляпасом для Артети і знаком, що потрібно більше концентрації та зарядженості, команда не стала понурою, а навпаки стала ще більш хижою. 4-1 отримав Ньюкасл відразу по поверненню Арсеналу в Лондон, а потім 0-6 пройшлись катком по Шеффілду, а проти Брентфорда 2-1 привзли самі собі дуже неприємний гол й дали супернику шанс. Останні 5 матчів Арсеналу це ще й 6  та 5 голів Вест Гему та Бернлі. Видно, що команда спіймала кураж й несеться на всіх силах.

Відпочивали після травм Зінченко та Жезус, тренер їх випустив на пів годинки, скоріше як розминку. Втратою є хіба Мартінеллі який зламався проти Шеффілда, проте не критичною, адже в складі є Троссар ( якого й брали на підміну будь кому з лінії нападу) та Жезус ( після травми дещо випав з обойми), також набрав форму Кай Гавертц і набрав в 5 матчах 4+2 ( Гол + пас). В центрі поля велика варіативність, може вийти Жоржинью ( маятник структури будь-якої команди), Райс ( неймовірно грає й навіть пристойно забиває), Едегор ( капітан й майстер стандартів) та поступово відновлюються Парті та Вієйра. Ростер в команди великий і видно, що вони можуть тепер грати на два-три турніри.

Чому саме акцент на перший тайм ? Тому, що Артета, на мою думку, спробує взяти Порту стартовим наскоком і занести 1-2 голи ще на початку гри. Причина в тому, що чим довше буде йти гра, тим важче буде зламати захист Португальців, а час грає на їх користь. До того ж на одному голі зупинятись не варто, адже можливий гол на дурника і все, пока ЛЧ. В цьому розіграші ЛЧ вдома Арсенал розгромив ПСВ (4-0) забив 3 в першому таймі та 7-2 по ударам в площину, далі (2-0) Севілью з голом в першому таймі та 1-0 УвПв та 2-0 Кутові, потім (6-0) Ланс 5 в першому таймі та 6-3 УвПв та 0-0 по корнерам. По статистиці сезону Арсенал вдома забиває 1,21 в першому таймі та подає 3,5 корнера за перші 45 хвилин.  Арсенал більше всіх забив в АПЛ після СП, тож думаю, що вони будуть до максимуму навантажувати карний майданчик суперника й будуть дуже не проти Кутовим.

Порту вже створив сенсацію, обігравши Арсенал на Драгау, втім це не перша сенсація, а друга. Першою був вихід з групи Шахтар – Барса – Антверпен – Порту, де вони не були фаворитами, а боротьба була між ними й Шахтарем, на щастя для Португальців Гірники просто жахливо грали й розриви між лініями дали про себе знати. Скільки ми бачили прикладів, коли андердог вдома б’є фаворита, а потім приїздить в лігво звіра та отримує повну шаньку ? Я навіть не пригадаю, тож чекати, що Порту буде тут грати на рівних з Арсеналом на Емірейтс дуже наївно. Тим паче між очними матчами в Арсеналу було 3 гри, а Порту провів 4. При тому був вояж в Барселуш та 4 дні назад виліт в Портімау ( південь Португалії) тож їм доведеться летіти через всю Португалію назад і потім в Лондон. Між цими перельотами вони приймали Бенфіку та здійснили виїзд до Санта Клари. Три виїзди за місяць – багатувато.

Порту Вдома на ДРАГАУ та на виїзді це дещо інші команди, якщо на домашньому стадіоні вони впевнено грають, то вже з виїздними матчами сумно. На виїзді вони програли Бенфіці ( обидва рази 1-0 та 2-0), Спортінгу (2-0) ,Барселоні (2-1), Ароуці (3-2), Ешторілу (3-1). Також команда має лише 4 перемоги в 7 матчах на виїзді при тому вони були над колективами на голову нижче за рівнем, а мирові були проти Боавішти та Жил Вісенте, програли відповідно Ароуці. В рамках ЛЧ вони обіграли Шахтар та Антверпен, команди аж занадто відкриті та не цілісні складом, з дуже дірявим захистом.

На виїзді вони мають середній показник 14,08 фолів за гру, а якщо дивитись на градус матчу та його вагу то думаю Португальці пробьють й 14,5 ТБ за кф 2,5+ Тим паче, а як інакше протидіяти Гаверцу, Сака та Троссару чи Жезусу ,або як збивати темп проти Райса чи Жоржинью – звісно дрібним фолом. Порту приїздив в Лондон 3 рази в 2006 році (2-0), 2008 рік (4-0) та 2010 (5-0) тобто навіть в кращій формі, маючи більше зірок вони нищились Арсеналом і при тому ще не забивали на Емірейтс.