Tribuna/Футбол/Блоги/Просто про складне/ЛЧ знову кличе нас ! Короткий огляд матчів на ЛігоЧемпіонівські вечори, чи будуть сенсації ?

Автор — Jeffersonfarfan
13 лютого, 15:48
2

Ось і настала така довгоочікувана Єврокубкова спека, а саме ПО до ЛЧ, тому хочу зараз відразу обговорити пари на цей тиждень та зробити свої ставочки. Думаю, що без сенсацій тут не обійтись.

1)    РБ Лейпциг – Реал Мадрид Ф2 (0) кф 1,7 як альтернатива Х2+ТБ1,5 кф 1,65 ОЗ+Х2 кф 1,85 ФОЛИ  1Б(11,5) кф 1,8

Лейпциг чудово виглядав до перерви в чемпіонаті, тому зараз багато хто переоцінює команду, адже на 2024 рів вони чомусь не прийшли. Має команда лише 1 перемогу ( над Уніон) та мирову проти Аугсбурга, а перед цим були биті Айнтрахтом, Байєром ( доволі рівна гра, проте відпустили з 2-0) та розгром від Штутгарта 5-2. Думаєте команда в формі ? Не думаю. Криза зумовлена величезною залежністью від фізичної форми та кондицій, які нажаль перебила перерва. Проблеми з позиційним захистом вони вирішували пресингом та реалізацією, проте зараз цілий матч вони не витягують, а коли суперник притискає то хребет ламається. А як зупинити Родріго та Вінісіуса коли вони індивідуальними проходами будуть розбивати персональні орієнтування ? Думаю фолом, інакше їх чекає 0-6 чи навіть більше.

Реал же навіть по при кадровий колапс пройшовся катком по Жироні, при тому навіть дав відпочити гравцям в кінці матчу. Те що не має ЦЗ вони замаскували тим, що просто не дали супернику це перевірити. Рюдігер, Мілітао, Алаба та Начо травмовані, а Джуд Беллінгем також пропустить гру і ситуація тут вважай критична, проте Реал може тут викрутитись й той самий Діас може видати перфоманс, а Вальверде просто може перегризти ЦП. Навіть не зважаючи на кризу в складі чекаю від Мадридистів перемоги через ТБ, навіть якщо вони пропустять.

Статистика РБ по фолам 10,0 в матчі ,а якщо взяти показники вдома то 10,5 що доволі непоганий показник. Якщо взяти початок року то менше ніж 11 фолів було лише 1 раз. В рамках ЛЧ вони мають показник в 8 фолів, проте якщо уважніше глянути то ТМ в матчах з Янг Бойз та Црвеной Звездой, там вони були фаворитами. В матчах з Сіті були 11 та 12 фолів відповідно.

2)    Копенгаген – Ман Сіті Ф1 (+2,5) кф 1,5, більш ризикова Гол Копенгаген ( Так) кф 2,15 ЖК 1Б(2) кф 1,7 та Фоли 1Б (10,5) кф 1,48

Копенгаген виявився не хлопчиком для биття і вийшов з групи в ЛЧ з 2го місця й вибив цим самим Галатасарай та МЮ. Домашній Копенгаген переміг МЮ 4-3 та Галатасарай 1-0 а Баварія 1-2 перемогла завдяки голу в кінці матчу, при цьому доволі на дурника. Тож вдома Данці доволі сильний суперник та може залюбки створити сенсацію. Хвлиює лише той факт, що Ліга Данії пішла на перерву 9 грудня, а команда грала до сих пір товариські матчі та напівтовариський Атлантичний Кубок. Проте мотивація тут буде шалена, адже результат в ПО ЛЧ для команди просто історичний й віддавати шанс вони просто не будуть.

Ман Сіті має чудову ходу й на всьому ходу мчить до чемпіонства, проте зараз Містяни дуже рідко знищують суперників. Вони перемогли розгромно ( тобто 3+ голів) лише разів 6  ,а саме Бернлі 3-0, МЮ 0-3, Фулгем 5-1, Борнмут 6-1, Янг Бойз 3-0, Флуміненсе 4-0. На виїзді вони громили 3-0 лише МЮ та Бернлі. В рамках ЛЧ Сіті традиційно слабкувато грає перший матч, а тим паче коли це виїздна гра.

Не беремо показники ліги Данії, адже рівень конкуренції з ЛЧ там неспівставний, тож в ЛЧ вони мають 2,25 ЖК за гру, при цьому вдома 2,33 і менше 2х карт лише в матчі з МЮ ( дуже незаслужено там було за що дати й 3 карти). По фолам 8,83 при цьому вдома 8,85 що малувато, проте як зупиняти Сіті як не фолами ? Думаю аж ніяк. Грішліш, Фоден, Голанд, чи можна їх зупинити чисто) А палкі трибуни додадуть матчу перцю.

3)    ПСЖ – Реал Сосьедад ІТ 1 б(1,5) кф 1,8 дуже гарний варіант 1 тайм Реал Сосьедад Удари ТБ (5) кф 1,8 Фоли П2 кф 1,6 та Відбори П2 кф 1,85 ( УВАГА ВСІ ставки на РС на перший тайм).

ПСЖ під керівництвом Енріке стали не такими веселими та феєричними, проте в команді з’явився контроль над грою і вони тепер йдуть впевненою ходою до Чемпіонства, там в них немає конкуренції. Відрив від другої сходинку в 12 очків дає їм можливість ротації та послаблення уваги до Ліги. Навіть по при це вони полегшеним складом рознесли 3-1 Лілль й тепер склад став гнучкіше. Турнір для ПСЖ почався групою смерті де вони з скрипом і другого місця протиснулись в ПО, але вдома вони перемогли Дортмунд (2-0), Мілан (3-0) та зіграли в мирову з Ньюкаслом (1-1) і завжди виглядали дуже впевнено. Є хвилеріз Угатре, який ріже будь які атаки, а Заїр-Емері добре тягне м’яча під пресингом в ноги до Мбаппе, Коло Муані/ Рамоса та Дембеле ( він також може робити це саме з флангу). Взяти ПСЖ пресингом буде самогубством для суперника, а коли команда на гарному ходу то зупинити їх важко.

Сосьедад знекровлено кадровими втратами, та інтенсивністью боротьби на три турніри, дуже необачно для тренерів боротись за Кубок Іспанії, зону ЛЧ в Ла Лізі та ЛЧ рамках ПО. Саме тому результати почали просідати і навіть ротацією в матчах з Осасуною не можна виправдати слабкий старт 2024 року. Травмовані Фернандес, Муньйос, Тірні, Одрісола, а також під великим питанням лідер команди Оярасабль ( він генератор ідей та пресингу)

Сосьедада вистачає на 30-40 хвилин гри, далі настає просадка по якості та результату, саме тому я очікую що вони ударно розпочнуть перший тайм і будуть катати по полю Парижан, можливо пропустять на контр-атаці, проте в другому таймі ПСЖ візьме гру в свої руки. Проти Інтера вдома вони набрали ( 8-1 удари, 7-6 відбори та 6-7 по фолам), Зальцбург на виїзді ( 3-9 удари, 5-6 фоли, відбори 7-15), Бенфіка на виїзді ( удари 5-7, фоли 2-7, відбори 5-7) ,Бенфіка вдома ( УД 10-6, Фол 8-5, відбор 11-16), Зальцбург вдома ( УД 10-2, Фол 3-4, відбори 14-12), Інтер виїзд ( УД 2-6, фоли 4-9, відбор 5-6) – це лише незначна ілюстрація перекосу гри на перший тайм від Басків.

4)    Лаціо – Баварія П2 кф 1,71 РИЗИК ОЗ + П2 кф 2,24

Тут вже буду коротко, адже не бачу шансів у Лаціо аж ніяких. Хіба якщо Баварія буде валяти дурня ,або прилетять інопланетяни. Лаціо аж ніяк не вражая по ходу , цілісної гри немає, а Саррі вимушено прогинається під вимушений склад, адже Саррібол тут неможливий. Вже в цьому році вони влетіли 0-3 Інтеру та 3-1 Аталанті. Баварія не зважаючи на всі проблеми фаворит в гонці за Бундеслігу, а на дистанції сильніші за Байєр,тому трагедії з поразки робити не варто. Тут лише дуже борний ляпас стане каталізатором спортивної злості та натхнення на ЛЧ і Лаціале. В 2021 році вони каменя на камені не залишили тут 1-4 перегравши суперника, тому чекаю одного максимум забитого від господарів, а решту накидає Мюнген.

Доволі цікаво можна переглянути Відеоперегляд ТБ 0,5 в матчі кф від 2,5 – 3,0 думаю що зараз відео переглядів значно більше, а на такому рівні їх просто дуже важко уникнути.