Tribuna/Футбол/Блоги/Просто про складне/Центральний матч кола в ЛЧ. Чи буде на Бернабеу повторення Божевілля ? Реал - Ліверпуль хто переможе ?

Автор — Jeffersonfarfan
14 березня 2023, 10:16

Центральний матч тижня в ЛЧ, де на Бернабеу їде принижений Ліверпуль ія н очікую що гості просто так складуть зброю, моя ставка Удари по воротам 1 тайм Ліверпуль більше 6,5 кф 2,05 та Обидві заб’ють кф 1,55. РИЗИК Ліверпуль більше 1,5 голи кф 2,22 Солл маркети шукайте на іноземних БК.

Реал Мадрид після розгрому Ліверпуля на Енфілді проводить доволі посередні матчі та явно не в формі ,травми лідерів які по одному вилітали не дають змогу повністю стабілізувати лінію захисту. Матч проти Матрасників вийшов невдалим і суперник переграв Мадридистів, а Каталонці і зовсім знешкодили Галактікос та не дали створити свою магію. Навіть Бетіс в минулому турі взяв одне очко, якби не величезна кількість травм то може і результат був би інакшим. Лише Еспаньол був переграний в 5 матчевій серії, а рахунок зовсім не відповідає змісту, адже Каталонці першими відкрили рахунок та задавали великих проблем, тільки геніальний спалах Вінісіуса та Тчуамені дав їм перевагу. Не думаю що зараз Реал здатен відіграти матч без просадки та без пропущеного на такому рівні, тим паче що фора в них +3 голи, а наступний матч в Ла Лізі Ель Классіко, тому думаю що Анчелотті може вдатись до часткової ротації і вже по ходу гри підсилити команду.

Мадрид грає проміжками, так як команда не витримує весь матч в однаковому темпі, тому хвилин 70 це команда яка майже пішки ходить по полю та не показує нічого, а 20 + додатковий час це просто буревій, який високо пресингує, затискає суперника біля воріт, а Вінісіус та Бензема просто творять дива в нападі, а Вальверде як монстр чи то кінь топче пресингом всіх суперників в газон. Нажаль команда дає забивати суперникам зовсім не по чемпіонськи та має в двічі більше пропущених за Блауграну. В рамках Ла Ліги вони зіграли на розмін голами 17 матчів з 25 при цьому проти Барси розмін був 2 з 3х , а також був проти Валенсіх, Атлетіко Мадрида ( обидва матчі) та Вільярреалу. В ЛЧ вони втримали ворота сухими лише в дебютних матчах проти Лейпцига ( кризова команда яку розносили навіть Гірники)) та Селтіка, далі були розміни з Шахтарем ( 1-1та 2-1) потім поразка 2-3 від Лейпцигу і перемога 5-1 з Селтіком. На ЧС вони також давали забивати і грати суперникам, так як турнір скоріше був виставкою ніж справді мотивацією на трофей, при всій повазі для Реалу там суперників немає.

Попередній матч проти Ліверпулю вони були втиснуті в карний майданчик та пропустили 2 поспіль, що знову показує дезорганізацію захисту. Тотальний хаос на полі звісно зіграв на руку Галактікос та дав нападу шанс проявити себе – що може бути краще для Вінісіуса ніж Арнольд та кілометри простору. А в другому таймі після пропущеного зі стандарту Мерсисайд поплив, саме тому рахунок 5-2 й був на трибунах, проте знову очікувати на такі ляпи кіперів та шалену реалізацію яби не став. Тим паче у Вершкових травмовані Алаба ( ключовий центр захисник, особливо в білдапі та його уміння віддати перший пас), а також лівий латераль Менді ( там тепер грав в останніх матчах Камавінга, при тому в захисті не досить вдало), а як на тому фланзі будуть тримати Салаха це питання. Але закритим та обережним матч точно не буде, адже однім треба в ва-банк, а другим хаос.

Мерсисайдці провли свої матчі після розгрому дуже по різному та видно що команду Клопа кидає в різні боки, адже після розгрому від Реалу був матч проти Пелас ( не дуже вдалий та не впевнений), за ним впевнена перемога над Вулвз та розгром Манчестера (7-0), а після цього відразу сенсаційна поразка від Борнмута. Нехай в оману вас не вводить 7-0 проти Юнайтед, адже в першому таймі гра була дуже рівною і могла піти зовсім по іншому, а тільки в другому таймі коли Дияволи пропустили першими та розкрились пішла спека. Якби Тен Хаг зумів зібрати команду то рахунок не був би 7-0, адже гості цього аж ніяк не заслуговують та матч мені нагадав поразку того ж Ліверпуля від Реалу. Борнмут знову показав слабкий бік Ліверпуля – криза з характером Чемпіона ( їм складно ламати гру в позиційному нападі, коли вони програють зі старту гри) та массова нереалізація моментів, при цьому тиску не витримав навіть Салах та змазав 11 метровий.

До сих пір в команді повний лазарет і там до сих пір: Алькантара ( кращий півзахисник команди, та людина маятник центру поля), Кейта ( колись дуже сильний гравець у відборах та руху м’яча), Луіс Діас ( дуже корисний в нападі завдяки руху та маніакальній націленості на атаку), Гомес ( доволі сильний захисник який міг скласти компанію Ван Дейку). По при всі втрати поступово Ліверпуль одужує і вже повернулись до гри Фірміно ( хоче показати свою кращу гру в можливо останньому сезоні) ,Цимікас ( як альтернатива Робертсону), Діогу Жота ( людина яка реалізує моменти на кращому рівні ніж Нуньєс та Гакпо), а також Артур почав потрапляти до заявки та повернувся Конате і починає відновлення Кертіс Джонс. При цьому стає схожим на себе Фабінью ( людина яка керує пресингом центру, за відсутності Тьяго та від нього залежить вся гра команди), Дарвін та Гакпо почали регулярно забивати ,а Конате чи Матіп поступово можуть додавати впевненості проблемному захисту.

Чи зможе Ліверпуль забити ? Думаю що так, адже напад в непоганій формі, а позиційного захисту суперник просто не зможе їм запропонувати, тому очікую сценарію схожого на другий тайм. Сценарій гри, коли гориш в -3 сам по собі змушує йти в напад та штурмувати ворота з перших хвилин і не здивуюсь якщо за 10-15 хвилин вони проб’ють ТБ 6,5, адже втрачати нічого, а забити першими ще й швидкий м’яч просто необхідно аби надіятися на кам бек. В команди є характер та вміння витягувати матчі, та сама специфіка такого спорту як футбол дає надію на диво, а хто здатен на такі неймовірні повернення як не Мерсисайдці ?!