Tribuna/Футбол/Блоги/І пизд*ць російській федерації/Треш ЧС-2022 в Катарі. Найсмішніше та найабсурдніше, що відбувається на цьогорічному мундіалі

Треш ЧС-2022 в Катарі. Найсмішніше та найабсурдніше, що відбувається на цьогорічному мундіалі

Автор — Olexiy Dzuba
21 листопада 2022, 19:57
Треш ЧС-2022 в Катарі. Найсмішніше та найабсурдніше, що   відбувається на цьогорічному мундіалі

Пост буде оновлюватися.

1. У матчі-відкритті, де грали Катар та Еквадор, Еннер Валенсія – нападник південноамериканіив – забив дебютний гол на 3-ій хвилині. Але його відмінили через сумнівний оффсайд. Епізод все таки підсилив сумніви, що Катар міг купити матч – про це говорили інсайдери перед початком ЧС-2022.

2. Голкіпера збірної Ірану Алірезу Бейранванда вимушено замінили через травму голови. На 8-й хвилині він пішов на перехоплення подачі і зіткнувся із захисником своєї команди Маджідом Хоссейні. Бейранванду надавали допомогу 8 хвилин.

3. У матчі Сенегал – Нідерланди, півзахисник «помаранчевих» Люк Де Йонг схопив за геніталії сенегальця Куяте. Замість нього вийшов Пап Гей. Нідерланди виграли з рахунком 0:2.